امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لرد با تیلور سوئیفت دوست های خوبی هستند!

لرد در متنی جدید درمورده مصاحبه خودش اندکی تغییرات ایجاد میکنه و میگه که مردم اشتباه متوجه شدن و اون و تیلور دوست های بسیار خوبی هستند . این خواننده ۲۰ساله درمصاحبه ای گفته بود که چند نفر از بُت های زندگیش رو دیده بوده ولی" با اونها دوست نیست" 

اون شکلی که ویدیو مصاحبه ادیت شده بود به نظر میرسید که لرد درمورده تیلور سوئیف و دوستانش حرف میزده.

لرد در بیانه اش در توئیتر گفت:" وای - این خیلی ناامید کننده است که بخوایم راجب ی همچین چیزی آنلاین صحبت کنیم ولی باید بکنم. تیلور یک دوست عزیزه . من اون رو خیلی دوست دارم . در  مصاحبه من داشتم درمورده بویی و پتی اسمیت ، اونها بُت هایی بودند که من ملاقات کردم ولی باهاشون دوست نبودم ،صحبت میکردم، نه تیلور! "

"  من همیشه متوجه شدم که مردم تعریف اشتباهی از " Squad" (همون اکیپ یا گروه) دارند ؛ این هیچ وقت یک کلاب منحصر به فرد یا جامعه ی مخفی نبوده، فقط یک حلقه ی بزرگ از مردم ،کسایی که میشناسم یا کسایی که تاحالا ندیدمشون، مثل یک اکیپ دوستی بسیار بزرگ . ببخشید که خیلی خسته شدم از این چیزا وقتی بهم گفتن فکر میکنن ما همه اعضای خونی یک فرقه مخفی هستیم" 

"خیلی مزخرفه که با دیدن سرتیتر هایی از خواب بیدار بشی که کسی که واقعا بهش احترام میذاری و دوستش داری و زیره سوال بردی هرچند که غیرارادی بوده . من فقط یک باره دیگه میخوام بگم که تیلور تیلور توی این ۵سال در تمامی لحظه های روشن و تاریک با من بوده . همه ی لحظه ها . خیلی وحشتناکه که بنظر برسه من هرگز اون لحظه ها رو ندیدم . من ی سواله مصاحبه رو گند زدم . حالا هم یک نوشیدنی بخورید و به پیاده روی برید ." 
لرد با تیلور سوئیفت دوست های خوبی هستند! 1
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
آگهی
مرسی خوب بود : )
پاسخ
(09-07-2017، 11:54)masi_fn.81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی خوب بود : )

میتونید به جای همچین جملاتی از سپاس استفاده کنید (:
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم اهنگو بیشتر از همه دوست داری و تاحالا ازش خسته نشدی؟
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
Question کدوم خواننده؟ بهتره؟ بیا تو ! بیا ! از اونی که دوست داری طرفداری کن! نظر سنجی+نظر
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان