امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟

ترسناک ترین اتفاق والا تا جایی که یادم میاد تا حالا روح و جن ندیدم فقط یبار بارون میومد و شب بود  ماهم تو باغ بودیم داشتم قدم میزدم حواسم نبود خیلی ا باغ دور شدم یهو پام رفت تو چاله نگا کردم چیزی ندیدم نور گوشیمو انداختم دیدم پام رفته تویه قبرقدیمی  تا 1 هفته مریض شدم یبارم تصادف کردم یه لحضه خیلی ترسیدم وقتی دیدم همجام خونه هرچقدر داد زدم کسی جواب نداد فک کردم مردم داشت گریم میگرفت که اجیم بغلم کرد گریه کرد ولی بعدش ترسم ریخت فقط عصبانی بودم کم مونده بود راننده اونیکی ماشینو جر بدم
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط M.AMIN13 ، SOGOL.NM
آگهی
هیچی نشد فقط بچه بودم کابوس دیدم که خونمون تو آتییش سوخت و من اونجا تنهام پیش آتیشا یکیم داره منو هل میدوه تو بیوفتم توآتیش منم اون نفرو با چاقو میکشم همین
من میگم آبانی ها بهترینن Heart عشقن مخصوصا یه آبانی که اسمش مونا باشه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
من واقعیت از در بسته تو تاریکی میترسم یه بار برادر کوچیکم چون شیطون اومد این در و بست اونم تو خاموشی انقدر ترسیدم  چنان دویدم که فکر کنم رکورد اوسن بولت رو شکوندم  در و باز کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
(29-06-2017، 15:22).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه خواب نمیبینم......فقط تصاویر مبهم میبینم......مثل پریدن گربه از یه جای بلند....فقط همین

بیخیال عزیزم منم همینطوری هستم ولی خواب هم میبینم.کابوس من دیدن یه زن و شوهر و یک نوزاد بغل خانومس که خانومه برهنس و کلا هیچکدوم چهره ندارن.همچنین یه قطره خون مثل آویز از گردن خانونه آویزونه.به نظرم بهتره به دعانویس مراجعه کنی روانشناسی و اینا یه مشت چرته!
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، M.AMIN13 ، SOGOL.NM
(02-07-2017، 20:21)n.leito نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 15:22).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه خواب نمیبینم......فقط تصاویر مبهم میبینم......مثل پریدن گربه از یه جای بلند....فقط همین

بیخیال عزیزم منم همینطوری هستم ولی خواب هم میبینم.کابوس من دیدن یه زن و شوهر و یک نوزاد بغل خانومس که خانومه برهنس و کلا هیچکدوم چهره ندارن.همچنین یه قطره خون مثل آویز از گردن خانونه آویزونه.به نظرم بهتره به دعانویس مراجعه کنی روانشناسی و اینا یه مشت چرته!
تا حالا اسم جیباد به گوشت خورده؟
تو خسروشهر آذر بایجان شرقی زندگی میکنه
ی دعا نویسه....
با جن کار میکنه....
اونم نتونست..............
ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
(02-07-2017، 21:11).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2017، 20:21)n.leito نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی دعا نویسه....
با جن کار میکنه....

خب متاسفم.تنها راهی که به نظرم میاد خوندن آیت الکرسیه چون یک باطل السحر عالیه و اینکه قران یا کتاب دعا شبا رو سرت بزاری.من همیشه این کارو میکنم و راحت میخوابم
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
آگهی
Confused خونمون تازه سازه ولی قبلا یه ویلای بزرگ بوده مال استانداره رضا شاه توی کرمانشاه بعد از انقلاب متروکه می مونه تا یه 11 12 سال پیش که میان یه اپارتمان بسازن کارگرا از ترس وارد ویلا نمیشدند بلاخره خونه رو میکوبن از اول می سازن یه اپارتمان 26 واحدی از اهالی محل هم سوال کردیم گفتن خیلی ترسناک بوده من یکی از همکلاسیهام که همسایمون بودن تو اپارتمان توی خونشون جن داشت حتی دعا خوندن دعانویس اوردن ولی جن بیرون نرفت بالاخره مجبور شدند خونشون رو هم بفروشن واقعا خونشون ترسناک بود بعد از اون ماجرا حالا من احساس می کنم خونمون جن داره تازه مادرم می گفت یه شب تو خواب راه می رفتی و من وقتی بیدار شدم که وایساده بودم خیلی ترسیدم وقتی خونه تنهام توی اتاق خوابم که درشو می بندم صدای شکستن وسایل میاد خیلی هم بلند ولی وقتی نگاه می کنم همه چیز سر جاشه خیلی بخاطرش گریه کردم احضار جن هم کردم و اون حضورشو بهم با کوبیدن به دیوار اعلام کرده حتی مادرم هم میدونه ولی چیزی نمیگه تا نترسم همش احساس میکنم یکی دستشو روی گردنم و بدنم میکشه که واقعا بعدش جاش داغ میشه ...توروخدا کمکم کنید بهم بگید چیکار کنم خیلی میترسم نظر بدید لطفا
من از بیگانگان ،
هرگز ننالم...........
که با من هر چه کرد
ان اشنا کرد.........!

پاسخ
 سپاس شده توسط M.AMIN13 ، Atosa.m ، SOGOL.NM
نصف شب ماشین بابامو کش میرفتم اونم قهمید و دیگه نگم براتون بهنره55555555555545
پاسخ
-__- وقتی مردن خودمو دیدم و برگشتم بدترینش بود
Cats are answer to everything                           

پاسخ
(02-07-2017، 21:11).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی دعا نویسه....
با جن کار میکنه....

آره به گوش من خورده ..

منم همیشه خواب یه زن رو میبینم که پشت به من وایساده هر وقت بهش نزدیک میشم شلنش بلند میره .. شلنش بنفشه .. ازش می ترسم .. یه بار که برگشت دیدم جای صورتش یه هاله سیاهه !
ناخوناشم بلنده ..

یه بارم خواب دیدم که در اتاقم باز شد و از توش صدای گریه نوزاد میومد ..
رفتم تو دیدم رو تختم پره خونه !
گریه نوزادم از تو کمد بود ..
..
دو سه بارم دیدم یه نفر داره تو حموم اتاقم خون گریه میکنه ! خم شدم تو وان دو تا دست از تو وان اومد بیرون و گردنم رو چسبید ..
...

یه بارم تو آینه حموم یه گربه سیاه دیدم ! گربه تو حموم ؟! :/

--'---

جیباد رو می شناسی ؟! بهش اعتماد نکن ! با دعا و اینا خوب نمیشه ! من دو سه شبه فقط آیت الکرسی می خونم کمتر شده ..
تو بعضی وقتا خوبی بعضی وقتا بد
من بعضی وقتا بدم بعضی وقتا بدتر (:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه نفر قبلیت شنا بلد نبود افتاد تو اب ....
  اگه با نفر قبلیت توی خونه خالی باشی چیکار میکنی؟؟؟
Heart کدوم شخصیت دیزنی؟ فقط دخترا! اگه پسر ها بیان هیچی دیگه پدرشون رو در میارم!
Heart این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک}
Thumbs Up اگه یه روز مامانتون خونه نباشه پدرتون برای ناهار چی کار می کنه؟؟؟
  یه شب که کسی خونه نیست....
  لقبت توی خونه چیه؟
Exclamation به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆
  اگه بفهمی چند ماه دیگه نابینا می شی چیکار می کنی؟
Snowman ベاگه نفر قبلی با امیر و آقا صابر دم عید بیاد خونه،تون؛چجوری پذیراایی میکنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان