نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

(01-07-2017، 23:35)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:32)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:29)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mïņ̃†êR

مُرغی که انجیل میخوره نوکش کجه :v
جدا چرا صابر نمیرفت اون شکلکارو پیدا کنه؟منم یسرچ کردم اومد یجوری بم گفت کجا استفاده شدهفتم الان کداش پیدا نمیشه دیگه!!!
تنبل|:

همیشه باید لقمه رو اماده کرد و گذاشت دهن صابر :|
حتی جویده شده!!

(01-07-2017، 23:39)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:29)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:27)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:23)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:22)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم نیست :|
بی صبرانه منتطر جواب دوست عزیزمونم بهت :|
انتظلارت به پایان رسید ای دوست  Wink
احتمال 2-3 تا جواب مختلف میدادم .. ی چیزی گفتی نزدیک هیچکدوم نبود -.-
مهرداد الان خیلی تحت فشاره شاید بعدا بخونه باز چیزی دستگیرش بشه 
الان انتظار خیلی بالاییه 
خخخ شیوا از قبل مشخص بود تو زمره کیا هستی ولی الان تعیین موضع کردی  Wink  ایول   لامصب شدم قطر اینا اماراتو  شیوا هم عربستانه  Big Grin
مهرداد یسوال دارم من نمیفهمم چی مینویسی یا خودتم نمیفهمی؟
+
شوخی پذیر نیستی بگو 
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، _Lσѕт_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 01-07-2017، 23:42

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان