امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر نهایی کی‌روش در رابطه با کادرفنی تیم ملی

نظر نهایی کی‌روش در رابطه با کادرفنی تیم ملی

سرمربی پرتغالی تیم ملی در رابطه با کادر فنی این تیم به اظهارنظر پرداخت، وی در این رابطه می گوید هبچگاه به دنبال اختلاف نبوده ام اما نمی توانم با برخی از افراد کنار بیایم. در ضمن از کادرفنی فعلی تیم ملی نیز رضایت دارم.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش زمستان سال گذشته پس از مدت ها همکاری دستیاران ایرانی خود را کنار گذاشت، وی که هیچگاه در رابطه با این موضوع توضیحی ارائه نکرد همیشه با سوالی در رابطه با کادر فنی خود روبرو می شود، او در مصاحبه تلویزیونی خود نیز این سوال را باز هم شنید، اینکه تکلیف کادرفنی تیم ملی در راه رسیدن به جام جهانی چه خواهد شد.

او درباره مربیان حاضر روی نیمکت تیم ملی و تکلیف کادرفنی تا جام جهانی گفت: من کادر فنی فعلی را خیلی دوست دارم و از عملکرد آنها کاملا راضی هستم. هیچوقت افراد را دسته بندی نکردم و آنها را برای جایگاه های خاص انتخاب نمی کنم. از کادر فعلی تیم ملی، از کسانی که در گذشته و یا اکنون در کنار من بودند تشکر می کنم، افرادی که تمام زندگی و تمرکز خود را گذاشتند و حتی تا هشت ماه پولی دریافت نکردند و شکایتی هم نکردند.

کی روش که تاکنون در رابطه با دایل کنار گذاشتن مربیان ایرانی صحبتی به زبان نیاورده است در رابطه با این موضوع گفت: من با هیچ کسی مشکل شخصی ندارم. دو چیز برای من حائز اهمیت است. برخی افراد از خط قرمز عبور می‌کنند، بازیکنانم را اذیت و در نتیجه بی‌احترامی می‌کنند. من با این افراد کنار نمی‌آیم. من هیچ گاه به دنبال اختلاف نرفته‌ام اما اگر این اختلاف درِ منزلم را بزند، رویم را برنمی‌گردانم. به خصوص اگر این اختلافات به منافع ملی ضربه بزند. برخی اعضای تیم ملی هم من عاشق آنها هستم و به آنها احترام می‌گذارم، اما نمی‌خواهم آنها مشکلاتی به خاطر من داشته باشند. پس از 6 سال جنگیدن برای کارهایی که فکر می‌کنم درست بود، به اینجا رسیدم که امکان این کار وجود ندارد. جایی هست که باید کتاب را ببندید.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی امید اول پورتو در نیمه نهایی جام حذفی پرتغال
  صعود پورتو به نیمه نهایی با «چیپ» طارمی/ تیم مغانلو حذف شد
  جشن صعود «لایپزیک» به نیمه‌نهایی اروپا با هدایت ناگلزمن
  رکوردهای لوکاکو در شب صعود اینتر به نیمه نهایی لیگ اروپا
  اوج هیجان در نیمه نهایی؛ دربی داریم
  پاسخ نهایی مسی به بارتومئو در مورد اخراج ستین
  احتمال رویارویی رونالدو با رئال در یک چهارم نهایی CL
  افشاگری جالب از رابطه گریزمان و لیونل مسی!
  توافق نهایی بایرن مونیخ با اینتر برای خرید پرشیچ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان