امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قلعه‌نویی: امیدوارم خاطرات خوب در اصفهان تکرار شود

قلعه‌نویی: امیدوارم خاطرات خوب در اصفهان تکرار شود

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازیکنان باید تلاش خود را بیش تر کنند. به آنها گفته ام برای رسیدن به چیزی که می خواهیم باید ریاضت بکشیم.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین تیم ذوب آهن درباره حضور در اصفهان اظهار داشت: خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا دوباره به اصفهان برگردم و هدایت ذوب آهن را بر عهده بگیرم. ذوب آهن باشگاه نمونه ای است و من با مطالعه این تیم را انتخاب کردم.

وی ادامه داد: امیدوارم خاطرات خوب سنوات گذشته که در اصفهان داشتم این بار با تیم خوب، مردمی و در کل باشگاه خوب ذوب آهن تکرار شود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره همکاری مدیریت این باشگاه گفت: از هیات مدیره و شخص سعید آذری تشکر می کنم. این جا همه چیز طبق برنامه پیش می رود و هر کاری که می خواهیم در اسرع وقت انجام می شود.

سرمربی ذوب آهن درباره تمرینات این تیم افزود: امروز جلسه اول تمرین است و ما در حال حاضر دو هفته از برنامه ای که در نظر داریم عقب هستیم. بنابراین بازیکنان باید تلاش خود را بیش تر کنند و به آنها گفته ام برای رسیدن به چیزی که می خواهیم باید ریاضت بکشیم. در سال های گذشته هر چه بوده تمام شده و رفته است. هر مربی بزرگی دوست دارد به ذوب آهن بیاید و در این تیم فعالیت کند.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  تکرار شادی گل آل‌کثیر در خاک امارات(عکس)
  صید بزرگ سپاهان؛ غفور راهی اصفهان شد
  شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس
  علیزاده: تعهد قلعه‌نویی خیال بازیکنان را راحت می‌کند
  خاطرات تلخ
  جونیور اولسان، یادآور خاطرات تلخ جونیور پرسپولیس
  تکرار اشتباه رئال مادرید در مورد رونالدو؟ فروش معدن طلا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان