امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طعنه سنگربان سابق رئال به رونالدو

طعنه سنگربان سابق رئال به رونالدو

پاکو بویو، گلر سرشناس رئال در اواخر دهه 80 تا اواسط دهه 90 در مصاحبه جدید خود کنایه ای نثار کریستیانو رونالدو کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو اخیرا متهم شده که 14.7 میلیون یورو از مالیاتش را به خزانه اسپانیا واریز نکرده و به همین دلیل دادستانی اسپانیا از وی شکایت کرده است. در پی این اتفاق، رونالدو تهدید کرده که اسپانیا و رئال را ترک خواهد کرد.

بویو در همین رابطه به ال کنفیدنسیال گفت:« دوره ما همه بازیکنان رئال مالیات خود را پرداخت می کردند.

البته یک تفاوت بزرگ نیز بین زمان ما و زمان فعلی وجود دارد و آن اینکه در قرارداد ما، پولی که دریافت می کردیم ناخالص بود و 53 درصدش را باید مالیات می دادیم در حالی که الان بازیکن وقتی قرارداد می بندد، حقوقش را خالص دریافت می کند. در چنین شرایطی می بینیم که بازهم مالیات شان را پرداخت نمی کنند!

به همین دلیل است که من هنوز در حال کار کردن هستم. اگر الان فوتبال بازی می کردم، درآمد یک سالم به اندازه کل سال های فوتبالم می شد.

رونالدو همه چیز را به وکلایش واگذار کرده و آنها ممکن است اشتباه کرده باشند. اگر اشتباهی صورت گرفته، رونالدو باید تاوانش را بدهد. در این قضیه من نمی توانم هیچ دفاعی از او بکنم. چون همه وظیفه دارند مالیات شان را پرداخت کنند.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان