امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش پنهان کردن تگ html بدون ضرر برای SEO

سلام، یه مورد آموزش دارم برای کسایی که می خوان لینک یا ... خودشون رو در صفحات یا سایتهایی که بهشون دسترسی دارند طوری قرار بدن که دیده نشه و البته برای سئوی سایتشون هم مضر نباشه.

اولین راه اینه که یه روش خیلی قدیمیه و البته فکر نمی کنم زیاد خوش آیند باشه برای سئوی سایتتون:

کد:

کد:
#hide_me{
           display: none;
       }
توجه کنید که کد بالا کد css هستش و باید در مکان مناسبش در صفحه قرار داده بشه. 

اما روشی که به نظر خودم ( و بر اساس تجربه هایی که داشتم ) برای سئو ضرری نداره اینه:
اول یه تگ اچ تی ام ال می سازیم که استایل رو می خوایم روش اعمال کنیم:

کد:

کد:
<div id="hide_me">
something....    
</div>
حالا استایل مورد نظر:

کد:

کد:
body{
           overflow-x: hidden;
       }
       #hide_me{
           position:absolute;
           top:-10000px;
           right:-10000px;
       }
حالا هر چیزی که در تگی که دارای آی دی hide_me هست بگذارید کلا از صفحه محو می شه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
(17-06-2017، 11:13)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام، یه مورد آموزش دارم برای کسایی که می خوان لینک یا ... خودشون رو در صفحات یا سایتهایی که بهشون دسترسی دارند طوری قرار بدن که دیده نشه و البته برای سئوی سایتشون هم مضر نباشه.

اولین راه اینه که یه روش خیلی قدیمیه و البته فکر نمی کنم زیاد خوش آیند باشه برای سئوی سایتتون:

کد:

کد:
#hide_me{
       }

اما روشی که به نظر خودم ( و بر اساس تجربه هایی که داشتم ) برای سئو ضرری نداره اینه:

کد:

کد:
<div id="hide_me">
something....    
</div>
حالا استایل مورد نظر:

کد:

کد:
body{
       }
       #hide_me{
       }
حالا هر چیزی که در تگی که دارای آی دی hide_me هست بگذارید کلا از صفحه محو می شه.

شما با آموزش هایی که در ایترنت وجود داره طراحی سایت رو یاد گرفتید یا با حضور در کلاس هایی که برگزار میشه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
(30-06-2018، 13:14)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2017، 11:13)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد:

کد:
#hide_me{
       }

کد:

کد:
<div id="hide_me">
something....    
</div>
حالا استایل مورد نظر:

کد:

کد:
body{
       }
       #hide_me{
       }

شما با آموزش هایی که در ایترنت وجود داره طراحی سایت رو یاد گرفتید یا با حضور در کلاس هایی که برگزار میشه؟
با اموزش های موجود ..
البته یکم سخته فقط اموزش ..
باید بیشتر سروکلخ بزنید باید عمل‌کنید تا یادبگیرید ..

اموزش+عمل
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش سئو سایت
  باز کردن قفل گوشی سامسونگ s3قفل شده
  آموزش جامع تولید محتوا در اینستاگرام
  منشن چیست و چه تفاوتی با تگ کردن دارد؟
  آموزش ساخت اکانت تیک تاک
  مات کردن بک گراند ویدیو
  محدود کردن استفاده کاربران مهمان از WiFi
Thumbsdown آموزش روش خالی کردن Cache گوشى،تلگرام_فعال سازی امضای پیام تلگرام
  آموزش ریست اپل
  خالي كردن فضاي Other _دستیار صوتی ایفون بدون نیاز ب اینترنت

پرش به انجمن: