امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش پیشرو به جایزه اسکار اصغر فرهادی

واکنش پیشرو به جایزه اسکار اصغر فرهادی

آرتیست های بسیاری طی چند روز گذشته نسبت به جایزه اصغر فرهادی به واسطه فیلم فروشنده در مراسم اسکار ابراز خوشحالی کرده اند اما واکنش پیشرو بیش از 180 درجه متفاوت بود .

پیشرو ، اصغر فرهادی و فیلمش را مایه تاسف و شرمساری میداند و به نوعی در حرف هایش از کسب این عنوان به قیمت فروریختن آبروی ایران سخن میگوید .در ادامه صحبت های منتشر شده پیشرو در پیج اینستاگرام او را در اختیار شما قرار میدهیم تا مطالعه بفرمایید .

رضا پیشرو :

یعنی خیلی خفنی اصغر جون؟ چرا پاهات عین پینوکیو راه میرن؟ من به طرفدارام معرفیت میکنم (کسی که ایران را با فیلمهای دیوثی جهانی میکند…۲بار )بودا سر اینکه تو داری رو فرش قرمز راه میری فکر کنم استفلالی بشه? تو مجازی اصغر اسکار بدردت نمیخوره? اسکار برای کسانیه که با روحو جسم جنگیدن برای هنر نه شما که مجاز میای با جاز میای ?? میراث ملی رو اینجوری کثیف میکنن ! کجاس شمس کجاس مولانا کجاس شیخ بهایی کجاس ابن سینا ای خدایا? افسوس فحش ازاد خالی کنید کثافت وجودتونو… من ناراحت نمیشم حرفه اخر ??۵۰۰ سال دیگه بعضیا میفهمن من چی گفتم الان…

همچنین پیشرو در کانال تلگرامی خود پستی به شرح زیر اشتراک گذاری کرد و نقد تند خود را تند تر از قبل و چالشی شدید را در رابطه با فروشنده اجاد نمود :

عزیزان من ما تمدن داریم و تاریخ رو تمام کردیم
سر در تمام دانشگاهای ادبی جهان نام بزرگان ما حک شده چرا باید اقای فرهادی ۲ بار با ساخت فیلمی با موضوع کلیشه امروز جامعه ایران تمام پیشینه ما رو اینگونه به نمایش بکشه؟
و جامعه کثیف امریکا قبولش کنه؟ به نظرتون ایا این درسته که ما اینگونه معرفی بشیم وقتی کلی تمدن جا مونده داریم؟

البته جای دارد خاطر نشان کنیم اکبر عبدی 4 سال قبل گفت به فیلم هایی جوایز خارجی تعلق خواهد گرفت که باعث عقب ماندگی سینمای ایران گردد و بجای پیشرفت سینمای ما از نظر جلوه های ویژه و … کارگردان ها و تهیه کنندگان به ساخت و سرمایه گذاری بر روی اثاری تمایل نشان بدهند که هیچ پیشرفتی در اون نیست و تنها سرخوردگی کشور را دنبال میکند !!!

واکنش پیشرو به جایزه اسکار اصغر فرهادی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
Rainbow علی‌اصغر بهاری ناجی کمانچه بود !
  واکنش های توییتری به حاشیه های اخیر امیرتتلو
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
Heart دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان