امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دستور ترامپ باعث واکنش مهدیار آقاجانی شد

دستور ترامپ باعث واکنش مهدیار آقاجانی شد 1

دستور ترامپ باعث واکنش مهدیار آقاجانی شد

ترامپ به تازگی دستوری غیر قابل باور را صادر کرده که طبق آن عملا اتباع 7 کشور مسلمان امکان ورود به امریکا را از دست میدهند . سایت pitchfork به تازگی با مهدیار آقاجانی از طریق اسکایپ مصاحبه ای کوتاه در همین مورد داشته که در پایین مواردی از بخش های این صحبت ذکر شده :

مهدیار : قرار بر انجام توری شش ماهه بود که در ایالات مختلف توقف های بلند مدتی میکردیم . با این قانون عجیب تمامی برنامه های ما عملا هیچ شده و از دست رفته است . ” فقط به خاطر این قانون احمقانه ”

آقاجانی ضمن تیره تر شدن روابط های کشور ها با این کار ترامپ ابراز میدارد قبلا با دیدن پاسپورت های افراد این فکر پیش می آمد که آیا ” شما فردی تروریست هستید ” و اما در حال حاظر شبیه به ”بله شما یک ترکریست هستید ” در ذهن ها پدیدار میشود .

یک نوع طنز تلخ تیز در این مورد اتفاق می افتد : من نمیتوانم به ایران بروم چون فکر میکنند من مسلمان نیستم و به امریکا هم نمیتوانم برم چون فکر میکنند مسلمان هستم .

Mahdyar Aghajani, who composed the No One Knows About Persian Cats soundtrack, has been in the midst of making a deal with a UK label for his next album. The Paris-based, Tehran-born producer, who records as simply Mahdyar, has also been planning a six-month global tour showcasing multiple generations of Iranian hip-hop, including plenty of stops in the States. “All our plans are basically nothing right now,” he tells me via Skype. “Just because of this stupid thing that is happening.”

For Mahdyar, too, Trump’s policy takes already-unfriendly treatment from U.S. officials to a darker extreme. “It was awful in the first place,” he explains. “As soon as they see that passport, they are like, ‘Are you a terrorist?’ Now it’s like, ‘Clearly, you are a terrorist.’”

There is a bitter irony to all this. “I can’t go to Iran because they think I’m not a Muslim,” Mahdyar says. “I can’t go to the U.S. because they think I’m a Muslim.”

منبع :

pitchfork
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
Music آقای هیچکس؛ «هر چی شما می‌خونی باعث تحریکه»
  واکنش های توییتری به حاشیه های اخیر امیرتتلو
  ترامپ: «موسیقی تیلور سوییفت را ۲۵ درصد کمتر دوست دارم»
Music واکنش عضو شورای شهر به اجرای رسمی و غیررسمی گروه‌های موسیقی پایتخت
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
Music شکایت از ترامپ برای استفاده غیرقانونی از موسیقی «بتمن»
Music نخستین واکنش حمید حامی به اتفاقات عجیب در کنسرتش!
Music واکنش دفتر موسیقی به خبر ممنوع‌الفعالیتی حمید حامی
Question واکنش مهدی یراحی به ممنوع الکار شدنش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان