امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمایت یک روحانی از یاس!!

حمایت یک روحانی از یاس!! 1

حمایت یک روحانی از یاس ( حسن آقامیری )

یاسر بختیاری ملقب به یاس یکی از سرشناس ترین خوانندگان این مرزو بوم میباشد که از محبوبیت بسیاری در بین جامعه ایرانی و اسلامی برخوردار است .

یاس از جمله افرادیست که با آهنگ ها و شخصیت دوست داشتی خود  در دل بسیاری از جمله سیاست مداران و …. جا خوش کرده که باعث افتخار جامعه هیپ هاپ ایران میباشد . وجه تمایز یاس و دلیل این گستردگی هوادار در گستره  شلیک کلماتی از جنس خواستن و همچنین درک بالایی روحیات مردمان این سرزمین دارد .

در یک جمله میتوان گفت : حرف دل مردم را آن گونه بیان میکند که هر انسانی از هر قشری توان درک آن را داشته و بدور از کلمات رکیک و ساختار شکن فاصله میان خود و مخاطب را میشکند  

ماه گذشته شاهد پستی از یک روحانی سرشناس بودیک که در شبکه های اجتماعی فعالیت گسترده ای دارد . حاج حسن آقامیری یکی از دنبال کنندگان یاسر بختیاری میباشد در پاسخ به سوال مخاطبین خود که چرا شما یک رپر را دنبال میکنید , بسیار زیبا پاسخ میدهد که خود بنده با دیدن آن پیشرفت یاس و هیپ هاپ برایم مشخص گردید .

چیزی که تا چند ماه گذشته برایم مشخص بود پسرفت رپ در ایران بود که دیدن این پست این پسرفت به پیشرفت شباهت گرف . برای یاس و تمامی رپر هایی که همچون یاس آرزوی موفقیت داریم  

حسن آقامیری :      من تعجب ميكنم بعضي از دوسـتان نوشتند چرا مثلا جناب آقاي “يـاسـر بختيـاري” يعني (ياس) رو فالو كردم !!! اول اينكه فالو كردن يعني اينكه من پيگيـر آثار اين هنرمند هستم و فكر نميكنم اشكالي در اين كار باشه. مطلب بعد اينكه من تو چند سال اخير از اين بزرگوار جز “فريـاد درد مردم” “عشق به ايران و گفتن حقايق چيز ديگه اي نشنيدم. چرا بايد زحمت يك هنرمــند ناديده گرفته بشه !؟ چون ما قالب هنرش رو نمي پسنديم ! اين ناجوانمردانه است. من براي زدن همه ي حرف هايي كه وظيفه ي من و هم لباس هام بود كه بگيم و نگفتيم اما “ياس” اونها رو شجاعانه و زيبا و هنرمندانه گفت از ايشون تشكر مي كنم.  

پي نوشت:

خدا زيباست و زيبايي رو دوست داره
دروغ ميگه كسي بگه عاشق خداست اما مردم رو دوست نداشته باشه
اوني كه از درد مردم ميگه و هزينه ي راست گويي هاش رو ميده عاشق مردمه
من براي دوست داشتن “ياس” چقدر ديگه بايد دليل بيارم !!!
يا رحمان سيد حسن آقاميري

“سيد حسن آقاميري” روحانيِ روشن فكر و منتقد, مردمي هست كه با هم لباس ها و هم نوعانِ خودش تفاوت دارد .

اين روحاني قبل تر  هم صحبت هاي خودش رو روي بيت هاي آهنگ هاي سنگين و دلخوشي از حصين گذاشته بود و در فضاي مجازي پخش كرده بود!!!!!!  
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Maryam Farrokhy ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
خیلی دوسش دارم واقعا فرق داره
امیدوارم که موفق باشه هم لباسای دیگش اذیتش نکن :!!
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
یاس...Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
دمش گرم واقعا ... میشه این مرجع تقلید من بشه؟؟ Smile Tongue
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ÆMÆշЇÑζ
اقا میری که منافقه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
اقا میری منافق نیست که
همش رو منبر میره تو اینستا دارمش
پاسخ
آگهی
چی میشه همه ی روحانی ها مثل این باشن
دستش درد نکه
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
دستش درد نکه عجب روحانیه
پاسخ
والا چه عرض کنم! 
یه سرچ بکنین به نتیجه میرسید درباره این (به ظاهر) روحانی محبوب !!!
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
مهدی دانشمند هم همچین روحانیی هست.
خیلی حرفاش حقه.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star محسن شریفیان: حمایت نمی‌شویم و حمایت نمی‌خواهیم | جشن نی‌انبان سال آینده در جنوب برگز
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
Music حامی: ممنون که موسیقی متفکر را حمایت میکنید
Music برگزاری کنسرت حسین بهروزی‌نیا در حمایت آسیب‌دیدگان سیل شیراز
Music روحانی سعودی: موسیقی در دوران «محمد بن سلمان» حلال است
  بسیج از انتشار آلبوم‌های موسیقی حمایت می‌کند
  حمایت جاستین بیبر از تیلور سویفت!
  حمایت بیلیبر ها و دایرکشنر ها و آریاناتور ها و سلناتور ها از مادر تیلور سویفت
Music ▌ رونمایی از برند پوشاک «ثلث» با حمایت اعضای پاپدار▌
Shocked عریان شدن مدونا برای حمایت از اوباما!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان