امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فالبداهه

فالبداهه یا فلبداهه

فالبداهه و مفهوم آن در رپ : عنصریست که اکثر رپ کن های ما با اون آشنایی دارند .

بهرام نورایی  در این مورد نظر بخوصوص خودش رو داره که در پایین عین جمله ها دو برای شما بازگو میکنیم :

خیلی وقتا واسه خودم پیش میاد که دارم تو خیابون ول می گردم و یه اشعاری رو زمزمه می کنم.کاملا فالبداهه! این کار رو کسایی بیشترمی کنن که زندگی شون با رپ آمیخته شده و همیشه در حال شعر گفتن هستن. این رو به شما توصیه می کنم.

فالبداهه 1

خیلی از آهنگهای من شعراشون در خیابون گفته شدن!!یا در مواقع بیکاری. سعی کنین تو ذهنتون مدام شعر بگین.حتی شده دری وری هم بگین اشکالی نداره.این باعث میشه یه هو به قافیه های نو و جالبی برسین.خلاصه بعد از اینکه شعری رو دراوردین که مضمونی به ذهنتون میرسه و بعد می تونین واسش آهنگ بسازین یا دانلود کنین.آهنگی مرتبط با درون مایه شعرتون! اما حالت خاص دوم اشعار فری استایل یا همون سبک آزاد هست!این سبک در حووزه شر در رپ فارس جا می گیره.

فالبداهه 1

در واقع اوج شرو ور گویی ها در رپ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فری استایل هست.برای فری استایل گفتن باید اهلیت داشت!یعنی باید اهلش باشید.چارتا اصطلاح در کل کلهای روزانه تون بلد باشین و به کسی اعتراض کنین.البته که این اصل فری استایل هست.بگذریم ازینکه اینروزا فری استایل مضامین خوبه دیگه رو در بر میگیره..ولی اصلش این بوده .فالبداهه رو حتما با تصویر سازی های ذهنی خودتون عجین کنید.تصاویر به علت آنی بودنشان در بداهه گویی شما تاثیر مثبت میگذارند.مثلا اگر تصمیم دارید در مورد فقر بداهه رپ کنید سعی کنید در ذهن خودتون تصاویری را که تداعی گر همین مطلب هستند را به یاد بیاورید.

فالبداهه چه در فری استایل چه غیر آن به هماهنگی ذهن ،تصاویر،کلمات و زبان کمک میکند.و در واقع نیرو محرکه ی خیلی خیلی توانمندیست.  
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Actinium ، Maryam Farrokhy
آگهی
با حرفش درباره بداهه گویی موقعِ راه رفتن کاملا موافقم.
من هم همیشه موقع راه رفتن با خودم جمله سازی میکنم گاهی.
البته نه واسه موسیقی و این ها اما کلا باعث میشه موقع حرف زدن یا نوشتن هم جملاتتون زیباتر جلوه کنه.
مهارت های ارتباطی رو هم تقویت میکنه.
قدم زدن کلا فعل خوبی واسه زیاد شدن خلاقیت هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان