امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تقلبی تقلبی!!!

(23-04-2017، 18:35)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 18:31)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='fatemeh.mh' pid='3314536' dateline='1492957531']

خوبی الان ؟؟؟
مطمئنی ؟
خسته نباشی دلاور !
اگه اینجوری درس می خوندی  الان پرفسور بودی که !
آقا یکی اینو از برق بکشه !!!
فسفر های مغزش پوسید !
درمونده نباشی پهلوان
یه روایتی هس میگه فضولوبردن زیرزمین پله نداشت خوردزمین
فکرکنم درموردشماصدق میکنه Dodgy

کم کم دارم به این نتیجه میرسم جنبه واقعا چیز مفیدیه... شمایی که جنبه نداری خواهشا تایپکت رو تو بحث و گفتگو نزن!!!
من فضول نیستم فقط یادم نبود هر کسی رو نباید آدم حساب کرد .... اونایی که تو اولاشی ما خیلی وقته اخراشیم داش !!
روزت خوش کوچولو !!
پاسخ
آگهی
عا بیا دعوا افتاد بیخی دیه دخترا نباس باهم دعوا کنن اتحاد بین دخی ها خیلی قویه مگه نه؟
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA *
روش خوبیه ... ولی ما چون دبیران شاسگولن روش های سنگین و خطری پیاده می کنیم ... Smile
پاسخ
دبیرایه ما خیلی تیزن لامصبا تا حالا من 14 بار بگا رفتم 0 گرفتم
خلاف قوانین!
پاسخ
والا ما که دور و بریامون همه نمره هاشون زیر 10 Undecided
اونا از رو من تقلب میکنن Dodgy

پاسخ
(23-04-2017، 18:46)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 18:35)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 18:31)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 17:25)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی الان ؟؟؟
مطمئنی ؟
خسته نباشی دلاور !
فسفر های مغزش پوسید !
درمونده نباشی پهلوان

کم کم دارم به این نتیجه میرسم جنبه واقعا چیز مفیدیه... شمایی که جنبه نداری خواهشا تایپکت رو تو بحث و گفتگو نزن!!!
من فضول نیستم فقط یادم نبود هر کسی رو نباید آدم حساب کرد .... اونایی که تو اولاشی ما خیلی وقته اخراشیم داش !!
روزت خوش کوچولو  !!
وااااای مامان باجنبه
دیگه داری نتدمیری.

(23-04-2017، 18:44)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 18:42)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من اصلاتقلبی نمیکنم
میرسونم ولی نمیگیرم.گاهی برگم میره اول سالن وبرمیگرده

(23-04-2017، 18:41)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ عسل فک کنم اگ درس بخونیم سنگین تریم ب ولله
باورتون میشه من فرداازمون پیشرفت تحصیلی ازکل درسام دارم ولی فقط دوتاکتابموخوندم.همیشه شبامیخونم وصبح زود

ن من ک اصلا باور ندارم چون جویدیش خخ

نه به جون....

(23-04-2017، 18:48)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ما که دور و بریامون همه نمره هاشون زیر 10  Undecided
اونا از رو من تقلب میکنن  Dodgy
بعله بایدم ازشماتقلب کنن Big Grin
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ
آگهی
خخ خخ عااالی بود مرسی
امیدوارم بشه ازشون استفاده کرد :|
مراقبای ما خیییییییییییییلیییییی گیرن :|
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover
(23-04-2017، 18:56)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ خخ عااالی بود مرسی

همه شون رو خودم درس میدم !
پاسخ
(23-04-2017، 18:56)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ خخ عااالی بود مرسی
قربونت
توهم آره
فکرمیکردم جنابعالی ازاون خرخونایی که پهن میشی روبرگ نمیزاری کسی ببینه25r3025r30
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy
(23-04-2017، 18:48)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 18:46)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 17:25)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی الان ؟؟؟
مطمئنی ؟
خسته نباشی دلاور !
فسفر های مغزش پوسید !
درمونده نباشی پهلوان

روزت خوش کوچولو  !!
وااااای مامان باجنبه
دیگه داری نتدمیری.

(23-04-2017، 18:44)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2017، 18:42)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من اصلاتقلبی نمیکنم
میرسونم ولی نمیگیرم.گاهی برگم میره اول سالن وبرمیگرده

(23-04-2017، 18:41)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ عسل فک کنم اگ درس بخونیم سنگین تریم ب ولله
باورتون میشه من فرداازمون پیشرفت تحصیلی ازکل درسام دارم ولی فقط دوتاکتابموخوندم.همیشه شبامیخونم وصبح زود

ن من ک اصلا باور ندارم چون جویدیش خخ

نه به جون....

(23-04-2017، 18:48)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا ما که دور و بریامون همه نمره هاشون زیر 10  Undecided
اونا از رو من تقلب میکنن  Dodgy
بعله بایدم ازشماتقلب کنن Big Grin

وقتی بهت گفتم روزت خوش کوچولو ... یعنی بهتره بری درساتو بخونی کوچولو ...
روزت خوش !
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان