امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برگرداندن موسیقی و یافتن کلمات شیطانی

پاسخ
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، {HoSsein_83} ، -Demoniac- ، ѕтяong ، sogol.bf ، mnhh ، SSHHAADDII
آگهی
خب خیلی کلمه هارو اگه بر عکس کنی ممکنه معنی خوبی نداشته باشه ! این دلیل نمیشه ک من یا تو بی ادب یا شیطانی باشیم ک :|
مثلا کلمه (نوک ) اگه برعکسش کنی خوب نیس :| مثلا الان من به بغل دستیم بگم یه نوک به من بده یعنی بیا *** به من بده :||||||||||||
چه ربطی داره اخه ؟ بعدشم یکی مث کامران هومن یا بقیه خواننده های مشهور اونقدر بیکار نیستن ک بخوان کلمه های شیطانی به کار ببرن یا وقت بذارن و یه کلمه رو برعکس کنن ببینن شیطانیه یا ن ک :|
پاسخ
من خیلی وقت ها شنیده بودم بنیامین بهادری شیطان پرسته .. مسلمون نیس ..
باور نکردم برا اینکه واقعا بنیامین اهنگاش ی مدت توی اوج بود ولی تا امروز اهنگاش رو برعکس کردم و دیدم واقعا توی کلماتش از کلمات شیطانی استفاده کرده که یه جمله تشکیل میده ..

کلمه با جمله فرق میکنه .. تو بخوای کلمات رو برعکس کنی کلمه شیطان پرستی بشه و تازه کنار هم قرارش بدی بشه جمله :|||~

این عجیب نیست ؟!

به اینا میگن موسیقی پنهان .‌

همه اینا تهاجم فرهنگیه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، -Demoniac-
باز رائفی حوصلش سر رفت
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ѕтяong ، -Demoniac- ، {HoSsein_83}
(17-04-2017، 15:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز رائفی حوصلش سر رفت

شاید Big Grin

ولی این کلیپ قدیمیه :v
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong
(17-04-2017، 14:59)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور نکردم برا اینکه واقعا بنیامین اهنگاش ی مدت توی اوج بود ولی تا امروز اهنگاش رو برعکس کردم و دیدم واقعا توی کلماتش از کلمات شیطانی استفاده کرده که یه جمله تشکیل میده ..

کلمه با جمله فرق میکنه .. تو بخوای کلمات رو برعکس کنی کلمه شیطان پرستی بشه و تازه کنار هم قرارش بدی بشه جمله :|||~

این عجیب نیست ؟!

چمیدونم :|
من ک کلا از این جور چیزا سر در نمیارم بهشم اعتقاد ندارم :|
پاسخ
آگهی
(17-04-2017، 17:13)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-04-2017، 14:59)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عجیب نیست ؟!

چمیدونم :|
من ک کلا از این جور چیزا سر در نمیارم بهشم اعتقاد ندارم :|

ارع خُب ..
همینا باعث میشه (تهاجم فرهنگی) که فرهنگی ایرانی کُلا برگشته .. و اینجور چیزا رو خرافات میدونن ...
پاسخ
باز این رائفی گل فشانی کرد...ولی عجب راه درآمدی داره وجدانن...
پاسخ
(18-04-2017، 0:11)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز این رائفی گل فشانی کرد...ولی عجب راه درآمدی داره وجدانن...

راست میگه .. الان خیلی موسیقی ها هستن برش میگردونی موضوع خاصی نداره ..
ولی اکثر خواننده های بدون مجوز و مخصوصا اون ور ابی موسیقی هاشونو بر میگردونی اینجوریه ...

و کساییم ک اینجور اهنگ میخونن از قصد میخونن .. این مطلب ی نوع عِلمِ ..
کبعد کلی بحث بهش دسترسی پیدا کردن ..
پاسخ
جالب بود..سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یکی از شاهکارهای تاریخ موسیقی جهان!!!!!(مدرن تاکینگ)
  موسیقی تلفیقی جناب خان با رضا یزدانی ته ته ته خنده
  موسیقی معمای شاه
  حرکات تکنیکی بسیار زیبا همراه موسیقی تا آخرش صبر کن
  موسیقی مرگ = آمریکا با صدای حامد زمانی با فیلم
  حرکات زیبای رونالدو با موسیقی
  خانم گوهر خیراندیش و لبخند شیطانی
Rainbow سوتی خنده دار در مسابقه تکرار کلمات هم آوا
Rainbow آنونس موسیقی ـ نمایش " ترانه های محلی "
Rainbow پشت پرده و واقعیت سبک موسیقی Rock n`roll

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان