امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پادکست جدید بیت ساز شماره یک !!! alireza jj ^_^

+خب چن تا راهه. حالا مثلا من خودم خیلی ب ویو و اینا عقیده ندارم تا ی حدی عقیده دارم اگه مثلا ی اهنگی مث پلنگ یا ی اهنگی مث ویتامین سی و اینا ویو بگیره خیلی خوش حال میشم چون میدونم اهنگ هیپ هاپه . اهنگ دنسی وماشینی و اینا خب خیلی راحت تر ویو میگیره ولی وقتی ی اهنگ هیپ هاپه و یه ذره کلمه هایی داره ک همه جا نمیشه گذاشت وقتی پلی میگیره خیلی خوش حال میشم مثلا البوممون الان نزدیک 49_50 میلیون ویو گرفته تو رادیو جوان ک از تمام البوم های هیپ هپ و ار اند بی خیلی بیشتر ویو گرفته و این منو خوش حال میکنه چون میدونم البوممون خیلی اهنگ رقصی خیلی نداشت توش بیشتر اهنگای هیپ هاپ بود و وقتی یه البومی ک هیپ هاپه و کومرشالم هست البته میگم البوم ما هیپ هاپه خیلی کومرشاله ک میخوایم عام پسند باشه همه گوش کنن . وقتی میبینم اون اهنگا خیلی پلی شده اون برای من خیلی خوش حال کنندس میگم ک حداقل مردم گوش میکنن بعد یه راه دیگه ک میتونی بفهمی اهنگت چقد گرفته و چقدر خوبه توی کنسرتاس . وقتی تو کنسرتا میبینی مردم چقد باهاش میخونن کدوم اهنگ جواب میده کدوم اهنگ جواب نمیده ینی با زمان و این چیزا ادم میفهمه. مثلا ما وقتی اهنگ تهران مازراتی رو دادیم بیرون فک میکردیم یه سینگل باحاله فک نمیکردیم دیگه خیلی این طوری بگیره ولی هی ک زمان میگذره با مردم ک هی حرف میزنیم یا تو کنسرتا میخونیم میفهمیم تهران مازراتی هم مث تابستون کوتاهه و سیگار صورتی و سیاه مث برف و پلنگ و اینا گرفته . این اهنگا اهنگایین ک مردم تا میشنون باهاشون خاطره دارن و هنوز باهاشون حال میکنن. برای همین مدلای مختلف هست ک میتونی بفهمی اهنگت چقد گرفته ولی خنده دارش اینه ک وقتی اهنگو میدی هیچ وقت نمیتونی پیش بینی کنی که این اهنگ قراره انقد خوب بشه یا برعکس

بازم ادامه داره هااا Big Grin
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
 سپاس شده توسط {HoSsein_83}

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پادکست جدید بیت ساز شماره یک !!! alireza jj ^_^ - Maryam Farrokhy - 09-04-2017، 13:17

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تور جدید جدید جاستین بـیـبـر در سال 2016‎
  آهنگ جدید سلنا با پائولینا روبیو - تک آهنگ آلبوم جدید
  ریحانا خواننده شماره یک جهان
  البوم جدید سلنا اخرین البوم اوست!!+اسم البوم جدید
  آهنگ Style از تیلور سویفت الان شماره یک رادیو های آمریکا هست.
  کاور و فتوشاتهای شکیرا در جدیدترین شماره مجله 2014 Latina
  عکس جاستییییییییین جدید جدید جدید ( نیای تو نصف عمرت رفته)
  کاور شات جدید جنیفر لوپز برای مجله InStyle شماره مارس 2014
  اهنگ جدید تـــتــلو " merci " (جدید)
  عکس العمل جنیفر لوپز پس از شماره دادن یک مرد به وی! + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان