امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پادکست جدید بیت ساز شماره یک !!! alireza jj ^_^

خب علیرضا جی جی یه پادکست جدید گذاشته تو سایت شماره یک که میتونید فایل صوتیشو از سایت دانلود کنید :|
منم متن این پادکستو گذاشتم Smile علیرضا توی اینستاش یه پست گذاشته و گفته ک هر سوالی دارین بپرسین وبعد توی این پادکست سوالارو جواب داده  Shy
اولین سوال:
-چرا ورساتون کوتاه شده؟
+دقت نکردم ورسامون کوتاه شده ولی شاید تو بعضی از اهنگا ورسا کوتاهه من خودم ورسای طولانی دوس دارم ب نظر من اهنگایی ک ورساشون طولانی باشه ادم دیر تر خسته میشه حتی البوممونم ببینین اهنگ دو ورسه یا نداریم یا اصن خیلی کم داریم من همیشه اهنگارو پوش میکنم  سه تا ورس باشه سخته تره نوشتنش ولی میدونم اهنگای سه ورسه بیشتر میمونه و عمرش بیشتره
-درمورد البوم تک سین سهراب سوال کردن:کیا توش هستن؟ چن تا ترکه ؟
+چون البوم سهرابه ترجیح میدم خودش بیاد اخبارشو بده ولی در این حد میدونم ک حدود 5_6 تا اهنگه ی اهنگ سینگل اولشم ممکنه تا دو سه هفته دیگه بیاد
+خیلیا هم راجع ب این استوری اشتی ک گذاشته بودم سوال کردن شوخی سیزده بود خیلیا هم گفتن ممکنه دوباره برگردین و گروه بشین؟ فعلا ک هیچ برنامه نداریم خب من همیشه هم میگم ک ادم هیچ اتفاقی رو نمیتونه بگه نمیشه هیچ وقت. کدورتی هم نیستش بینمون هر کی کار خودشو داره میکنه و همه خوش حالن و ما اینور کار خودمونو میکنیم اونام کار خودشونو میکننو و همه چیم خوب پیش میره
- در مورد حمله عجیب  صفحه رپ ساند؟
+من اینو نمیدونم ولی جدیدا دیدم خیلی از این پیجا و اینا خیلی انتقاد میکنن میگن رپ این نیست و رپ باید اعتراضی باشه و حالا شاید من اشتباه کنم ولی ب نظر من کل پوینت رپ اینه که یه چیز خیلی باحال و کول باشه و حس انرژی مثبت و خوب ب ادم بده ن ک ادم بیاد یازده دیقه اهنگ بده فقط غرغر همش از بدبختی و من بارم سنگینه و .. چقد دیگه؟ اگه 6 تا اهنگ میدادی یکیش این بود دو تاش یه چیز دوتاش ی چیز دیگه اره. ولی وقتی همش همونه دیگه مردمم حوصلشون سر میره میگن تا کی؟
حتی این رپرایی ک خیلی دیپ بودن و رپ گنگسترو شروع کردن مث توپاک و بیگی و اینا همه مدل اهنگی میخوندن اهنگای لش خیلی فان راجع ب چیزایی ک ما میخونیم میخوندن خیلی اهنگای دیپ فلسفی و اجتماعی راجع ب مادر و اینارم میخوندن برای مثال هیچکسو من همیشه مثال میزنم سبکش اجتماعیه سبکش فلسفیه ولی حال میکنی وقتی گوش میکنی حرفای مریض میزنه حرفای عجیب غریب میزنه حرفای فان میزنه کلی طنز داره ولی حالا شاید خیلیا خوششون بیاد از یاس ولی ب نظر من یاس هیچ طنزی نداره تو کارش ی سری حرفای خیلی خشک و ساده و اختلاف طبقاتی و تو نمیفهمی و من خیلی فکرم ب چیزای غمگینه و ...
این حرفا خیلی راحته زدنش هر کی میتونه بگه حالا تکنیکشم داره یاس ب عنوان ی رپر ک قشنگ این حرفارو بزنه ولی ب نظر من خیلی کار بی هنریه وقتی اینطوری حرفتو میزنی سبک اجتماعی ای ک من هر موقع  اهنگ میده گوش میدم و برام جالب و باحاله هیچکسه یا مثلا اهنگای قدیم سپهر مث فک وخیال و تو البومش فرق نمیکنه و گل من و .. اینا اهنگاییه ک هم دیپه هم میشه گوش کرد ممکنه خیلیا قبول نداشته باشن نظرمو ولی اهنگ اجتماعی هم باید ی هنری ی طنزی ی چیزی داشته باشه ک ادم بخواد گوش کنه فقط حرف درستو زدن با چهار تا قافیه ب نظر من کار جالبی نیست نمیگم کار اسونیه ولی برای من خیلی مخمو ب فکر دعوت نمیکنه
-چ جوری پرودیوسر بشم؟
+نمیدونم هر کی ی مدل شروع میکنه ولی ب نظر من بهترین چیز اینه ک فک کنی ب موزیک ی ذره گوش بدی اهنگارو بگی چ سبکی وجود نداره ک اگه من درست کنم مردم خوششون میاد و باحاله بعد شروع کنی ی سبک از خودت درست کنی هیچ وقت سعی نکن شبیه کسی بشی چون اگه بخوای شبیه کسی بشی ب اون خوبی نمیشی و ی ورژن مید این چاینای یکی میشی!
-نظرت راجع ب استیج چیه؟
+من راستش خیلی ندیدم یکی دو دفعه  دوستام داشتن نگا میکردن منم نگا کردم خیلی برام جالب نیس ینی برنامه باحالیه ها ولی خیلی من وقت ندارم بشینم نگا کنم ک چی شد و اینا مشکل من با این برنامه ها اینه که خواننده خوب ک بیاد ی اهنگو بخونه زیاده  حالا تازه این برنامه تو لندنه و تو ایران ک صد هزار برابر استعداد هست. این که اهنگی ک کسی قبلا نوشته رو بیای بخونی خیلی کار سختی نیست صدای خوب زیاده. کسی ک خودش بتونه اهنگاشو بنویسه و پرودیوس کنه این ارتیست واقعیه. فرق بین خواننده و ارتیست خیلیه. ارتیست کسیه ک مینویسه حتی اگه خودش نخونه. یا حداقل اهنگسازه اینا ارتیستن برای من کسی ک میخونه پرفرمره.
این واسه من خیلی جالب نیست چون خواننده زیاده. ارتیسته ک کمه  چیزی ک کمه اون ایده هس چیزی ک کمه اون ملودیس. اینا سخته .وگرنه صدای خوب کم نیستش ولی کسی ک بتونه بنویسه اون شعرو اون اصل کاریه برا همین من اگ بخوام برنامه درست کنم اونا رو میارم میرم دنبال ارتیستا میگم بیاین هنرتونو نشون بدین .اهنگ چی نوشتین؟ ملودی چی ساختین؟ اینا مهمه ن که بیای اهنگ هایده وگوگوش و ابی و اینا رو بخونی. این خیلی هنر نیست. یکی از مشکلای این برنامه هم ب نظر من قاضیاشه بقیه رو نمیدونم ولی مثلا سندی خیلی خنده داره چون سندی راجع ب خواننده نظر بده مث اینه ک من درباره شهر سازی توی بابل نظر بدم
یه کاری ک خودت نمیتونی بکنی و ثابت شده هم ک نمیتونی و سعیتو کردی و نتونستی چ جوری میای دربارش نظر میدی؟ اگه یه سریو می اوردن ک خودشون الان تاپ بودن توی این گیم مثلا یکی مث هیچکسو می اوردن. عرفانو می اوردن. ادمای این ریختیو می اوردن باز ی کردیتی داشت برنامه مثلا واسه پرودیوسرا حامد همایونو.. میدونید اهنگایی ک الان داره میترکونه  اونا رو می اوردن ک نظر میدادن خیلی بیشتر کردیت داشت حالا من نمیدونم ولی فک نمیکنم الان این پرودیوسرایی ک دارن همشون تاپ تاپن توی موزیک ایران و دارن میترکونن همشون. حالا من که نشنیدم هیچ کدوم از اهنگاشونو و اسماشونو برای همین من خیلی دنبالش نکردم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پادکست جدید بیت ساز شماره یک !!! alireza jj ^_^ 1
باقیش رو هم میزارم طول میکشه یه کم تا تایپش کنم Smile
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
 سپاس شده توسط {HoSsein_83} ، n.leito ، mT_pOoM_taaK
آگهی
+خب چن تا راهه. حالا مثلا من خودم خیلی ب ویو و اینا عقیده ندارم تا ی حدی عقیده دارم اگه مثلا ی اهنگی مث پلنگ یا ی اهنگی مث ویتامین سی و اینا ویو بگیره خیلی خوش حال میشم چون میدونم اهنگ هیپ هاپه . اهنگ دنسی وماشینی و اینا خب خیلی راحت تر ویو میگیره ولی وقتی ی اهنگ هیپ هاپه و یه ذره کلمه هایی داره ک همه جا نمیشه گذاشت وقتی پلی میگیره خیلی خوش حال میشم مثلا البوممون الان نزدیک 49_50 میلیون ویو گرفته تو رادیو جوان ک از تمام البوم های هیپ هپ و ار اند بی خیلی بیشتر ویو گرفته و این منو خوش حال میکنه چون میدونم البوممون خیلی اهنگ رقصی خیلی نداشت توش بیشتر اهنگای هیپ هاپ بود و وقتی یه البومی ک هیپ هاپه و کومرشالم هست البته میگم البوم ما هیپ هاپه خیلی کومرشاله ک میخوایم عام پسند باشه همه گوش کنن . وقتی میبینم اون اهنگا خیلی پلی شده اون برای من خیلی خوش حال کنندس میگم ک حداقل مردم گوش میکنن بعد یه راه دیگه ک میتونی بفهمی اهنگت چقد گرفته و چقدر خوبه توی کنسرتاس . وقتی تو کنسرتا میبینی مردم چقد باهاش میخونن کدوم اهنگ جواب میده کدوم اهنگ جواب نمیده ینی با زمان و این چیزا ادم میفهمه. مثلا ما وقتی اهنگ تهران مازراتی رو دادیم بیرون فک میکردیم یه سینگل باحاله فک نمیکردیم دیگه خیلی این طوری بگیره ولی هی ک زمان میگذره با مردم ک هی حرف میزنیم یا تو کنسرتا میخونیم میفهمیم تهران مازراتی هم مث تابستون کوتاهه و سیگار صورتی و سیاه مث برف و پلنگ و اینا گرفته . این اهنگا اهنگایین ک مردم تا میشنون باهاشون خاطره دارن و هنوز باهاشون حال میکنن. برای همین مدلای مختلف هست ک میتونی بفهمی اهنگت چقد گرفته ولی خنده دارش اینه ک وقتی اهنگو میدی هیچ وقت نمیتونی پیش بینی کنی که این اهنگ قراره انقد خوب بشه یا برعکس

بازم ادامه داره هااا Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط {HoSsein_83}
به صورت صوتی گوشش کردم یعنی خ.دش حرفمیزد
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy
(09-04-2017، 14:18)mojikbn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به صورت صوتی گوشش کردم  یعنی خ.دش حرفمیزد
بله فایل صوتیش از سایت شماره یک قابل دانلوده ولی به خاطر حجم زیاد من متنشو گذاشتم
پاسخ
جی جیو دوس دارم ولی به نظرم یکم زیاده رویی کردهo_O
مخصوصا در مورد یاس چون تا حالا خودم خسته نشدم ازش
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam Farrokhy
(09-04-2017، 19:23)n.leito نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جی جیو دوس دارم ولی به نظرم یکم زیاده رویی کردهo_O
مخصوصا در مورد یاس چون تا حالا خودم خسته نشدم ازش

منم قبول دارم
خب به هر حال یاس یکی از بهتریناس و وقتی ازش درمورد زدبازی پرسیدن گفته که کارشون خوبه و امیدوارم موفق باشن ولی جی جی اینجوری گفته به یاس:|
تا یه حدی حرفش منطقیه که ادم خسته میشه از موزیک یکنواخت ولی انصاف نیست کل کاراشو زیر سوال ببره و بگه من ازش خوشم نمیاد
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تور جدید جدید جاستین بـیـبـر در سال 2016‎
  آهنگ جدید سلنا با پائولینا روبیو - تک آهنگ آلبوم جدید
  ریحانا خواننده شماره یک جهان
  البوم جدید سلنا اخرین البوم اوست!!+اسم البوم جدید
  آهنگ Style از تیلور سویفت الان شماره یک رادیو های آمریکا هست.
  کاور و فتوشاتهای شکیرا در جدیدترین شماره مجله 2014 Latina
  عکس جاستییییییییین جدید جدید جدید ( نیای تو نصف عمرت رفته)
  کاور شات جدید جنیفر لوپز برای مجله InStyle شماره مارس 2014
  اهنگ جدید تـــتــلو " merci " (جدید)
  عکس العمل جنیفر لوپز پس از شماره دادن یک مرد به وی! + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان