پارس ایمپریا   گیفت کارت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالا بگین...پسرا کدومین؟دخترا کدومو دوس دارین؟

حالا بگین...پسرا کدومین؟دخترا کدومو دوس دارین؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط رامین 1993 ، حسین عموشاهی ، حسن CR7 ، @پوریا@ ، n.leito ، «رها» ، لاله ناز
آگهی
شیک دوس دارم و تو بعضی موارد لش Smile
byeخدافظ دوستای خوب فلشخوریم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
خودم کت شلواری و شیک اسپرتم بدم نمیاد
پاسخ
کت شلواری شیک اسپرت

زیباترین لحظه زندگی یه دختر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا بگین...پسرا کدومین؟دخترا کدومو دوس دارین؟ 1 ;

مَن هَمینَم...نَه چشمآטּ آبــﮯ دارَم...نه کفشهآﮮ پآشنِه بُلنَد... هَمیشِه کَتآنـﮯ مـﮯ پوشَم عِشوه ریختَن رآ خوب یادَم نَداده اَند... وَقتـﮯ اَز کِنارَم رَد میشوﮮ ، بوﮮ اُدکُلنَم مَستت نمیکُند... . نگرآטּ پآک شدטּ رُژ لَب و ریملَم نیستَم ... لآک نآخن هآیم اَز هزآر مترﮮ داد نمیزَند. گآهـﮯ اَز فَرط غُصّه بلنَد دآد میزَنم خدآیَم رآ بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم....... و بَعضـﮯ آدم هآﮮ اَطرافَم رآ هَم بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم بَلد نیستَم تآ صُبح پآﮮ گوشـﮯ پِچ پِچ کُنم " من " اَگر بگویَم دوستَت دآرَم....... دوست دآشتَنم حَد ومَرزﮮ ندآرَد مَن خآلِصآنه هَمینَم
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
شیییک Sleepy Sleepy Big Grin
عکس هنری از من کنار زاینده رود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من و گلها
پاسخ
(19-02-2017، 22:39)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم کت شلواری و شیک اسپرتم بدم نمیاد

خوش بحال بچت  Big Grin

(19-02-2017، 22:41)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیییک  Sleepy  Sleepy  Big Grin

یه عکس از تیپت بگیر بفرست واسم Tongue

زیباترین لحظه زندگی یه دختر

حالا بگین...پسرا کدومین؟دخترا کدومو دوس دارین؟ 1 ;

مَن هَمینَم...نَه چشمآטּ آبــﮯ دارَم...نه کفشهآﮮ پآشنِه بُلنَد... هَمیشِه کَتآنـﮯ مـﮯ پوشَم عِشوه ریختَن رآ خوب یادَم نَداده اَند... وَقتـﮯ اَز کِنارَم رَد میشوﮮ ، بوﮮ اُدکُلنَم مَستت نمیکُند... . نگرآטּ پآک شدטּ رُژ لَب و ریملَم نیستَم ... لآک نآخن هآیم اَز هزآر مترﮮ داد نمیزَند. گآهـﮯ اَز فَرط غُصّه بلنَد دآد میزَنم خدآیَم رآ بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم....... و بَعضـﮯ آدم هآﮮ اَطرافَم رآ هَم بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم بَلد نیستَم تآ صُبح پآﮮ گوشـﮯ پِچ پِچ کُنم " من " اَگر بگویَم دوستَت دآرَم....... دوست دآشتَنم حَد ومَرزﮮ ندآرَد مَن خآلِصآنه هَمینَم
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
کت شلواری تو عروسی دوس دارم

شیک و اسپرت هم بیرون
ابــــــــــجی سمیــــــــــــرا دوســـــــــــــــت دارم

پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
شیک میپوشیدم تا همین الان ولی دیگ خز شد :|

اسپرت..
fan page kqz

*Rap Fars*
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
شیک و کت وشلواری

بدان هرکس به من خیانت کند قطعا لیاقت همراهی مرا نداشته .پس بدان از خیانت تو ناراحت نیستم چون اکنون میدانم لیاقت همراهی مرا نداشته ای
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"
لَژ :cool:
با تو بي حدم يه رود ناقابلم!
كه نيست حتي سدي مقابلم
پاسخ
 سپاس شده توسط "IM DINA"

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متلک های امروزی ورود دخترا ممنوع مخصوص پسرا
  دخترا باهوش ترن یاپسرا
  توجه کردید دخترا شبیه گل هستند؟؟
  عكس كارت هاي دانشجوي پسرا در دوران تحصيل
  اگه یک کامیون داشتی پشتش چی می نوشتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( دختر پسرا . سوال تصویری )
  دخترا شلخته ترن یا پسرا......
  کودک درونتون چ شکلیه؟دخی و پسرا بیاین
  تا حالا دقت کردین که؟!! / طنز
  ❣به افتخار همه دخترها ❣(●دخترا بیاین تو●)
Heart شباهت دختر با شکلات......دخیا بیان نظر بدن....پسرا بیان بخندناااا....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان