امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخشانی و جمشیدی از «خوب بد جلف» گفتند

درخشانی و جمشیدی از «خوب بد جلف» گفتند

سینما و تلویزیون ایران کم‌کم یک زوج هنری مرد را معرفی خواهند کرد.
درخشانی و جمشیدی از «خوب بد جلف» گفتند 1
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اولین تجربه بلند سینمایی پیمان قاسمخانی با دو بازیگر که می توان زوج هنری نامید، در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد و مورد استقبال قرار گرفت،سام درخشانی و پژمان جمشیدی بازیگران مورد نظر ما هستند که گفتگویی با آن‌ها انجام دادیم.

سام درخشانی گفت: دیالوگی که در قالب فیلم سینمایی «خوب،بد،جلف» با پرسپولیسی‌ها شوخی کرده بود را سرصحنه به فیلمنامه اضافه کردیم و چون قبل از آن حرکتی کرده بودیم که به نفع پرسپولیسی‌ها بود خواستیم به این شکل فیلم را متعادل کنیم تا به نفع دو طرف بشود.

وی افزود: واقعیت ماجرا این است که من هیچ تعصب آنچنانی ندارم و هر حرفی که میزنم فقط برای کل‌کل کردن است و نمی‌توانم عقده‌ام را خالی کنم. بنابراین امیدوارم که مردم منظورم را متوجه بشوند.

این بازیگر اظهار داشت: ایفای نقش خوب را ترجیح می‌دهم.شاید نقش‌هایی که اخیرا در سینما به من پیشنهاد شده‌،اند نقش‌های جذابی نبودند.

بازیگر فیلم«خوب،بد،جلف» خاطرنشان کرد:هم اکنون در حال ایفای نقش در یک سریال کمدی هستم.

پژمان جمشیدی دیگر بازیگر فیلم «خوب،بد،جلف» نیز اظهار داشت:من فکر می‌کنم فعالیت هنری سام درخشانی و من در قالب پژمان و سام و این شخصیت جذاب است و حالا هم باید ببینیم که فیلمنامه تا چه اندازه جذاب است.

وی خاطرنشان کرد:امیدوارم روزی به عرصه مربیگری برگردم ولی حالا فرصتش را ندارم، چون مربیگری کاری است که باید با تمام قلب در اختیار تیم بود و همه وقت را گذاشت تا موفق شد.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون به جمع بازیگران سریال «ملکه گدایان» پیوست.
  سام درخشانی هم واکنش تندی به رفتار سحر قریشی نشان داد!
  پژمان جمشیدی به فیلم دو زیست پیوست
  بازیگران «نبردی دیگر» از ساخت این سریال گفتند
  مذاکره سام درخشانی برای بازی در سریال شهرام شاه حسینی
  وقتی پزمان جمشیدی در هنرپیشگی هم اوت می شود
  سام درخشانی بالاخره ازدواج کرد +عکس(زنش خیلی زشته:||
  هنرمندان درباره مهران دوستی چه گفتند؟
  انفجار خبری حضور«پژمان جمشیدی»با«پلیس»در سالن نمایش
  «سام درخشانی»:برای هفته اول سفر به دیزین را در نظر گرفته ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان