امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه کوروش نجفی(عضو وانتونز) با سایت رپ فارسی

حجم ویدیو خیلی زیاد بود برای همین متن مصاحبه رو کامل واستون گذاشتم:

مصاحبه کوروش نجفی(عضو وانتونز) با سایت رپ فارسی
علت ورودت یه هیپ هاپ چی بوده؟ عشق و علاقه از بچگی

نظرت درباره شهرت چیه؟به نظرم شهرت خوبه ولی به شرط اینکه لایقش باشی حالا تو هر حیطه ای نه اینکه دنبالش باشی

به نظرت از اول تا الان حدودا چقد خرج کردید؟فقط اوایل کارهزینه استودیو و رکورد بوده اونم فقط اوایل حالا که خودمون استودیو زدیم دیگه اصن خرجی نداشتیم

پدر و مادرت برای رپر شدنت هزینه ای کردن ؟ نه هیچ وقت

پدی چرا از گزوه جدا شد؟ پدی از گروه جدا نشده فقط یکم خطای فکریمون جدا شده بود به هم نمیخورد و همکاریمونو کم کردیم ولی جدا نشده ازمون حالا میشنوین کارای باهممونو

با گروه اپیکور مشکل داری؟ نه من مشکلی ندارم باهاشون اتفاقا شنیدم یکی از اعضاشون در بستر بیماریه از همین جا واسش ارزوی سلامتی میکنم

کار کیو تو گروه بیشتر دوس داری؟ کار همه اعضا رو دوس دارم که دارم باهاشون کار میکنم!

راسته که بعضی از کاراتونو شعرشو تیک تاک مینویسه؟ نه یک مصراع حتی یک کلمه از تکستای مارو تا حالا تیک تاک ننوشته از همون 5_6 سال پیش حتی

منبع درامد شما از کجاست؟ منبع درامدمون ک تو همین موزیک و استودیو هست ولی خب هر پولی که از موزیک در میاریمو تو خودش خرج میکنیم ینی منبع درامد نمیشه گفت بعد دانشجوییم ما خب کار خاصی نمیکنیم

خواننده مورد علاقت تو رپ فارسی؟ امیرعلی A2

دوس داری با کدوم رپر ایران همکاری کنی؟ با امیرعلی A2

چه سبکایی تو رپ فارسی بیشتر دوس داری؟ ینی چی چه سبکی؟ رپ فارسی اصن سبک داره مگه؟ نمیدونم منظورتون از سبک چیه ولی حالا هر کی هر جور دوس داره کار میکنه دیگه .من سبک خودمونو خیلی دوس دارم

با فوش توی اهنگای رپی موافقی؟ با فوش و بی احترامی کردن به اینو اون خوب مسلما موافق نیستم ولی حالا یه سری کلمات عامیانه که بین چند تا دوست و رفیق هستش حالا اگه ناسزا هم باشه به نظرم اوکیه

کدوم اهنگتونو بیشتر دوس داری؟ هرزم خودمو خیلی دوس دارم باید رفت هم از کاراییه که دوس دارم

نظرت راجع به این کلمات:
پوریا پوتک ؟ : نظر خاصی ندارم اصن راجع بش
رپ فارسی؟ : عشق. زندگی. 5-6 ساله همه زندگیمو درگیر خودش کرده
سامان ویلسون؟: پیشکسوت. به نظرم تو زمان خودش یه نابغه بوده واقن کسی ک اونجور میتونست بنویسه و بخونه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه کوروش نجفی(عضو وانتونز) با سایت رپ فارسی 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Actinium ، Pedram Joker ، ßяɪcε ، امیر‌حسین
آگهی
(19-04-2017، 13:49)Pedram Joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم کوتاه نبود؟

من کلشو گذاشتم دیگه
سوالایی ک سایت رپ فارسی مطرح کرده کم بوده خب
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه جدید با علی سورنا
Music بهترین فیت ترک های رپ فارسی نسخه 2
  دانلود آهنگ" کوروش وانتونز" اون منو خواست
  بهترین فیت ترک های تاریخ در رپ فارسی
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
  متن کامل مصاحبه سلنا گومز با سایت ELLE - سلنا گومز و پوما SGxPUMA
  متن مصاحبه و گفتگوی سلنا گومز با مجله ELLE - اکتبر 2018
  مصاحبه سلنا گومز با مجله هارپرز بازار Harper's Bazaar
  واکنش هيچکس به آهنگ جديد شاهين نجفی در في*س ب*وک !!
  خداحافظی پیشرو از رپ فارسی...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان