امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سریالی به تهیه کنندگی سلنا - Thirteen Reasons Why

صحبت‌های جی اشر درباره سلنا گومز

جی اشر نویسنده رمان Thirteen Reasons Why پارسال در مصاحبه‌ای که با سایت Teen Vogue انجام داد درباره فرایند سریال شدن رمان خود گفته بود که بر خلاف هشدارهایی که درباره همکاری با هالیوود به من داده شده بود همه چیر خیلی خوب پیش رفت. اشر بیان کرد که من دوستان زیادی دارم که کتابشان به فیلم‌ و سریال تبدیل شده، اما تجربه هیچ کدام به خوبی تجربه‌ای که من با کتاب خود در این سریال داشتم نبوده است. فکر می‌کنم دلیل این امتیاز و موفقیت این باشد که من از همان اول کتاب را به کسانی عرضه کردم که به خوبی آن را درک کرده و با آن عمیقا ارتباط برقرار کرده بودند. 

اولین شخصی که در این‌باره سراغ من آمد سلنا گومز بود، حدود هشت سال پیش. او در آن زمان مایل بود که نقش هانا را بازی کند، در همان زمان مشخص بود که او داستان را به خوبی درک کرده، و قسم می‌خورد که واقعا قصدش از این بابت جدی است. حتی یادم می‌آید که مشاور رسانه‌ای من آن موقع می‌گفت که "از این حرف‌ها در هالیوود زیاد می‌زنند." اما بر خلاف حرف او قصد سلنا در این باره واقعا جدی بود. 

سلنا در نهایت داستان این رمان را با همکاری نت‌فلیکس به تصویر کشید، اما خودش نقشی در آن ایفا نکرد. او دلیل این کار را ترسش از بازی کردن نقش هانا عنوان کرد. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
آگهی
همین الان فصل یکش رو تموم کردم :| .. اولش شروع خوبی داشت ولی هرچی که گذشت یکنواخت شد و کسل کننده ): ولی قسمت آخرش رو دوس داشتم

نقل قول: می خواستم ازشان بپرسم شما به عنوان مخاطب این سریال فکر می‌کنید این سریال چه تاثیری روی معضل خودکشی در یک جامعه می تواند داشته باشد؟ یعنی فکر می کنید که این سریال می تواند با نقد رفتارهای افراد جامعه در قبال یکدیگر به کاهش پدیده خودکشی بین افراد رنجور و آسیب پذیر اجتماع کمکی بکند، یا نه بالعکس می تواند باعث سوق دادن این گونه افراد به خودکشی بشود؟

بنظرم با قرهنگ ما خیلی تفاوت داشت .. تو مدارس ما احتمال اینکه دانش آموز بخاطر گشنگی و تشنگی بمیره احتمالش بیشتر از اینه که تصمیم به خودکشی بگیره :|
من خودم قبل دیدن سریال واقعا بعید میدونستم روزی به فکر خودکشی بیفتم و فکر میکردم که افرادی که همچین کاری میکنن خیلی افراد ضعیفی هستن ولی با دیدن این سریال یه ذره به فکر فرو رفتم  حداقل میتونم یه ذره این کار رو منطقی بدونم ... و در آخر تنهایی آدمو دیوونه میکنه شاید هانا اگه یه دوست داشت خیلی راحت تر با مشکلات برخورد میکرد
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
(06-10-2018، 21:43)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین الان فصل یکش رو تموم کردم :| .. اولش شروع خوبی داشت ولی هرچی که گذشت یکنواخت شد و کسل کننده ): ولی قسمت آخرش رو دوس داشتم

نقل قول: می خواستم ازشان بپرسم شما به عنوان مخاطب این سریال فکر می‌کنید این سریال چه تاثیری روی معضل خودکشی در یک جامعه می تواند داشته باشد؟ یعنی فکر می کنید که این سریال می تواند با نقد رفتارهای افراد جامعه در قبال یکدیگر به کاهش پدیده خودکشی بین افراد رنجور و آسیب پذیر اجتماع کمکی بکند، یا نه بالعکس می تواند باعث سوق دادن این گونه افراد به خودکشی بشود؟

بنظرم با قرهنگ ما خیلی تفاوت داشت .. تو مدارس ما احتمال اینکه دانش آموز بخاطر گشنگی و تشنگی بمیره احتمالش بیشتر از اینه که تصمیم به خودکشی بگیره :|
من خودم قبل دیدن سریال واقعا بعید میدونستم روزی به فکر خودکشی بیفتم و فکر میکردم که افرادی که همچین کاری میکنن خیلی افراد ضعیفی هستن ولی با دیدن این سریال یه ذره به فکر فرو رفتم  حداقل میتونم یه ذره این کار رو منطقی بدونم ... و در آخر تنهایی آدمو دیوونه میکنه شاید هانا اگه یه دوست داشت خیلی راحت تر با مشکلات برخورد میکرد

والدین یک دختری از عوامل این فیلم پارسال شکایت کرده بودند که دختر ما تحت تاثیر دیدن این سریال خودکشی کرده. حرف این ها این بود که دختر ما افسردگی داشت و بعد انتشار این سریال خودکشی کرد پس لابد تحت تاثیر این سریال بوده. ولی خب این یک انتخابه. این طوری می شه خیلی از آثار ادبی دنیا رو باعث خیلی چیزها دونست. این طوری کلا باید در ادبیات و نوشتن و فکر کردن رو گل گرفت. اگر یک اثری توی یک مورد استثنا تاثیر سو داشته باشه ای بسا روی هزاران نفر تاثیر مثبت بزاره.
...
من سریال رو ندیدم اما یک نکته ای که هست آدم هایی مثل هانا که به کلی داغون و شکسته می شن در حالت معمول دو نوع انتخاب دارن: یا خیلی دنیا و آدم ها و اتفاقاتش رو جدی بگیرن؛ یا اینکه روی دنده بی خیالی بزنن.

ادبیات اگزیستانسیالیستی قرن بیستم به نوعی شخصیت هایی رو نمایش می ده که با زدن روی دنده بی خیالی از عذابی که ممکنه باعث بشه هر آدمی دست به خودکشی بزنه خودشون رو رها می کنن. آدم هایی که به اصطلاح امروز بهشون "پوچگرا" می گن و توی تاریخ ادبیات خودمون هم خیام و حافظ نمونه هاش بودن. کسایی سعی می کردن با پناه بردن به خوشی های زودگذر و به دنده بی خیالی زدن و هنر و خلق یک دنیای ذهنی هنری تاریکی های دنیا و حقیقت های تلخش رو ولو به طور موقت تاب بیارن. 

روزگاری که سودای بتان دین من است
غم این کار نشاط دل غمگین من است
پاسخ
با دیدن فصل دومش میتونم بگم که در کل سریال خیلی تلخ و غم انگیزی بود .. با اینکه خیلی از دلایلش مسخره بود ولی نشون داد که با حرفا و کارای به شدت سادمون چقدر میتونیم رو زندگی یه فرد تاثیر بذاریم .. فقط نکته ی عجیب این سریال زیاد بودن زوج های همجنسگرا از ملیت ها و رنگ های مختلف بود
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
(11-10-2018، 19:20)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با دیدن فصل دومش میتونم بگم که در کل سریال خیلی تلخ و غم انگیزی بود .. با اینکه خیلی از دلایلش مسخره بود ولی نشون داد که با حرفا و کارای به شدت سادمون چقدر میتونیم رو زندگی یه فرد تاثیر بذاریم .. فقط نکته ی عجیب این سریال زیاد بودن زوج های همجنسگرا از ملیت ها و رنگ های مختلف بود

سلنا پارسال گفته بود که دوران بچگی مادرش روزهای یکشنبه با زوج های همجنسگرا وقت گذرانی می کرده و اون رو هم با خودش می برده. از اون موقع با اون ها حس هم ذات پنداری می کرده و الان هم از هر فرصتی استفاده می کنه که روابط اون ها رو عادی جلوه بده و مانع قضاوت دیگران بشه. 
پاسخ
(08-05-2017، 0:29)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرم اگه ادامش ندن خیلی بهتره :/ 
تو اوج خدافظی کنن تا مثل بیشتر سریالای خوب تر نزدن بش .. |:

دقیقا
you can do every thing
so do not say i can not3
پاسخ
آگهی
فصل سوم سریال Thirteen Reasons Why در راه است

آن وینترز یکی از بازیگران سریال «13 دلیل که چرا»در مصاحبه با  Us Weekly بیان کرده که سلنا گومز را (که تهیه‌کننده اجرایی این سریال است) زیاد سر صحنه فصل سوم این مجموعه ندیده است؛ او در این مصاحبه گفت: «من سلنا را ندیده‌ام؛ گمان می‌کنم که پشت صحنه کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، اما خب سرش خیلی شلوغ است و خیلی کار دارد. به همین خاطر فکر نمی‌کنم که سر سحنه حاضر بشود و فیلمبرداری را ببیند. او در جشن پایان فیلمبرداری فصل قبل حضور داشت. او فوق‌العاده باحال و خوب بود..»

فصل سوم این سریال قرار است که در سال 2019 رونمایی شود./
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کارگردان آکوامن تهیه‌کنندگی فیلم جدید Van Helsing را بر عهده گرفت
  دیوید لینچ احتمالا سریالی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت
  مایکل بی. جردن تهیه‌کننده فیلم Static Shock خواهد بود
  نتفلیکس فیلم اکشن Mosul به تهیه‌کنندگی برادران روسو را خریداری کرد
  آمازون سریالی بر اساس زندگی جو اگزوتیک با بازی نیکلاس کیج می‌سازد
  ساخت قسمت پیش درآمد و یک انیمه سریالی براساس فیلم Army of the Dead تایید شد
  فیلم Firewatch تهیه‌کننده جدیدی پیدا کرد
  دستور رئیس صداوسیما برای ساخت سریالی برای کرونا
  یادداشت تند تهیه کننده « مهمانخانه ماه نو » علیه مهناز افشار!
  معرفی سریال REASONS WHY 13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان