امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسرا اگه میخولین حرص ی دخترو در بیارین..بخونین

برای در اوردن حرص یه دختر خانوم که به قوله خودش انتیک و تیتیش مامانی است به این صورت می توان عمل کرد:*

1- دوستت سارا که اون شب تو تولدت بود عجب تیپ و هیکلی داره!!!!!!

2-وقتی با زحمت زیاد سیب زمینی سرخ کرد وارد که شد بگین: اخه چرا دستات قرمز شده فکر کنم تماممه دستاتو سوزوندی !!! اخی عزیزم

3-وقتی با دوست دخترتون قرار دارید برای بار اول به اون دست ندید !!! این کار واقعا اون رو ضایع میکنه!! البته در بعضی از موارد اگه خودش بهت گفته بود که دست نمی دم در اون صورت داداشی تو ضایع شدی!!!!!

4-وقتی لباسه تنگ می پوشن بهشون بگین: گلم یه کم شیکمتو بدی تو بهتره ! نظره خودت چیه؟!!!

5-وقتی جایی با دوستاتون جمعید بهش زنگ بزنید و صداشو بزارید رو اسپیکر بعد ازش بخوایین بهتون بگه دوست داره! وای یکی از بد ترین شرایطه!!!

6-اگه صداتونو نمی شناسه هر دفعه گوشی رو بدید به یکی از دوستاتون تا باهاش صحبت بکنه!!

7-اگر تو خیابون با هم دعواتون شد و قهر کرد و رفت{به عبارتی خودشو چس کرد} یه جوری که جلوی دیدش باشید به یه دختر دیگه شماره بدید!!

8- اگه گفت بیا دوستمه جوابشو بده در صورت پسر بودن خودتون میدونید اما اگه دختر بود باهاش گرم بگیرید!!

9-اگه به یه دختر بگی که الان داری میخوابی چی تنته { اگر جنده باشه خوش حال میشه} اگه یکی مثل من باشه انگار داری بهش فوشه خارو مادر میدی و همون جا شمارو قهوه ای میکنه و این بد ترن شیوه ی اذیت کردنه!!!

10- بی توجهی شما به دختر خیلی اون رو اذیت می کنه مخصوصا اگه بهش زنگ نزنید!!!

خوب داداشای گرامی برید حال کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر هم یادتون نره بای بای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسرا اگه میخولین حرص ی دخترو در بیارین..بخونین 1
پاسخ
 سپاس شده توسط آتوسا*-* ، ѕтяong ، shab gard6
آگهی
جااااالب بووود ولی تو دخملی مثه اینکه Sleepy
پاسخ
(14-01-2017، 18:50)maryam.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جااااالب بووود ولی تو دخملی مثه اینکه Sleepy

خوبه ک حرص ی دخترو در بیاری Big Grin
من ک حال میکنم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسرا اگه میخولین حرص ی دخترو در بیارین..بخونین 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  دخترا و پسرا بدویید
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان