امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی مهدی یغمایی+عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی مهدی یغمایی+عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی مهدی یغمایی+عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی مهدی یغمایی+عکس 1

بیوگرافی:
مهدی یغمایی (زاده ۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در مشهد ) خوانندهٔ سبک پاپ نوازنده، تنظیم‌کننده و آهنگساز ایرانی است
زندگی نامه:
پدرش خیاط ماهری در شهرستان بود] وی درهمان سالهای نوجوانی استعداد خواندن را درخود کشف کرد و پرورش داد تااینکه ازسال ۱۳۷۲ نواختن پیانو و خواندن آواز سنتی را شروع کرد. وی بعداز سالها تلاش در به دست آوردن تجربه درخواندن آواز سنتی به آرامی تصمیم خود را درتغییر سبک خوانندگی عملی کرد تا اینکه درسال ۱۳۸۰ باتوجه به داشتن مهارت کامل درخواندن آواز سنتی با سبکی نو و جدااز موسیقی سنتی پا به عرصه موسیقی ایران به صورت حرفه‌ای نهاد] نا گفته نماند که وی درسال ۱۳۷۴ شروع به تحصیل در دانشگاه شاهرود نمود ودرسال ۱۳۷۹ تحصیلات دانشگاهی خود را دررشته شیمی به پایان رساند. یغمایی ابتدا همکاری خود را با گروه ژوان آغاز نمود و در همین راستا آلبومی شامل ۱۲ قطعه موسیقی که از جمله معروفترین آنها می‌توان به دختر بهار؛ سایه؛ دلم تنگه؛ ستاره جون و .. اشاره نمود را منتشر کردند؛ و همچنین صادق یغمایی حرفه برادر را در شاهرود ادامه می‌دهد.].
فعالیت ها:
عضویت در گروه ژوان عضو هیئت داوری در مسابقهٔ تلویزیونی " شب کوک "مهدی یغمایی در مسابقه تلویزیونی " شب کوک " که یک مسابقهٔ خوانندگی و کشف صدا است و از شبکه تلویزیونی نسیم در تابستان ۱۳۹۴ پخش آن آغاز شد به عنوان یکی از اعضای هیئت داوری این مسابقه در کنار پوریا حیدری و فریدون آسرایی و فرهاد برنجان مشارکت دارد.
سلام آقا:
آلبوم سلام آقا کاری گروهی و مناسبتی به مناسبت محرم الحرام سال ۱۳۸۸ که با صدای مهدی یغمایی؛ و چندتن دیگر از خوانندگان کشور منتشر شد. در این آلبوم؛ خوانندگی ۴ قطعه به نام‌های گل پرپر؛ ماه قبیله؛ شام غریبان؛ باحسین به عهده مهدی یغمایی بود که آهنگسازی گل پرپر و شام غریبان نیز بر عهده وی بود.

همکاری به عنوان خواننده در فیلم دوباره عاشقی (دوباره عاشقی - حلالت می‌کنم - حلالم کن)

بر عهده گرفتن تیتراژ آغازین برنامه ماه عسل ۹۰ (حس می‌کنم تورو) در رمضان سال ۱۳۹۰ (شبکه سه)

خوانندگی یغمایی در آلبوم مناسبتی دلصدا در کنار چند تن از خوانندگان دیگر و ارائه قطعه خاطره که آهنگسازی این قطعه نیز بر عهده وی بود.
تک آهنگ ها:
اتفاق

اگه بد شد

پاییز تنهایی

خاص

تیتراژ سریال ستاره‌های سربی شبکه ۲

بخواب آروم (به یاد مرتضی پاشایی)

حس می‌کنم تو رو (تیتراژ برنامهٔ تلویزیونی ماه عسل ۱۳۹۰)

تو بردی

خاک تن خسته (به یاد سالروز آزادی خرمشهر)

مهمون شب (تیتراژ برنامه آن دم که شب شود - رادیو)

تو با منی

حال عجیب

چه کردی.. !

صبح فروردین (نوروز ۱۳۹۲)

خاطره

سیب دنیا

شبهای جنون من

برادر

منو آروم کن
دیگر کارها:
مهدی یغمایی، به مناسبت در گذشت «مرتضی پاشایی» قطعه «بخواب آروم» را تقدیم این هنرمند دوست داشتنی کرد. ترانه این اثر را «علی حسین پور» سروده و تنظیم آن را «پورزاد اعلایی» بر عهده داشته است. آهنگسازی این قطعه را خود مهدی یغمایی انجام داده است. ملودی قطعه زیبای محمد اصفهانی به نام تکیه بر باد.

خیلی زحمت کشیدم بی انصافی سپاس ندیدن
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان