نظرسنجی: این مطالب قشنگ بود؟
بله
نه
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلیک کن بخندی

ی وقت زشت نباشه بقیه شهرا دارن یخ میزنن ولی من دارم بستی دبل چاکلت میخورما.... 497

Smile
ی وقت زشت نباشه اونطرفا انقد هوا سرده برف و بارونه اونوقت اینطرفا بعضی شهرا کلر و پنکه روشنه ......  cold
در بیشتر مناطق هم با کمبود آب مواجه هستن ..... crying
منم برف میخوام  Sad

Smile
میگم یه وقت زشت نباشه من توی کوچیکی هم انقد تنبل بودم که نه سینه خیز رفتم و نه چهارچنگی کردم یهویی پاشدمو راه رفتم. Blush
تاززززززززه وقتی واسم توپ پرت میکردن بازم اینقدر تنبل ودم واسشون پرتش نمی کردم یا عکس العملی انجام نمیدادم بعدش بابا و مامانم فک میکردن عقب موندم crazy برده بودنم دکتر Confused
خخخخخخخخخ  :hlp:

Smile
کی بود مسخره جیبوتی میکرد؟؟ Huh
.
.
.
پس یه سر برید ویکی پدیا ببینید وضعیت اینترنت اونا بهتره یا ما. Undecided
حالا بشین مسخره کن Big Grin

Smile
میگم یه وقت زشت نباشه، یه مانتو واس خودم دوختم، قیمت پارچش شده15 هزار تومن،
اونوقت یه تور واسه خوشگلی دورش گرفتم شده 24هزار تومن!!!!!! Tongue

Smile
دوستان میگم یه وقت زشت نباشه احسان علیخانی به جای اینکه رتبه 1 کنکور رو دعوت کنه به برنامه اش نفر اول کلش او کلنزو میاره. Big Grin

Smile
*******-------******* Big Grin
یه وقت زشت نباشه: پله های ترقی رو یکی یکی دارم میرم سمت پایین :/ Sad

Smile
علی خانی هکر آورد تو برنامش ک مردم از عاقبتش عبرت بگیرن از اون روز ده نفر ب من خبر دادن :ایمیل شایان رو Hک کردیم اینستاش رو Hک کردیم واقعا مرسی عبرت اموزی :| Big Grin

Smile
ميگم يه وقت زشت نباشه ماهى گلى ما هنوز زندست! Huh

ديگه آخر زمان شده ماهى گلى هم نميميره! Undecided
شما يادتون نمياد اون قديما حدودأ ٢ سال پيش اول عيدماهى گلى ميگرفتيم فوقش تا سوم زنده بود ولى الان ٣ ماهه منتظرم رفع زحمت كنه ولى انگار نه انگار
تازه چاقم شده لامصب! Sad

جالب اينجاست كه تو يخچال تو اون آب يخ يجورى ورجه وورجه ميكنه انگار ميخواد يجورى بهم بگه تا سال بعد باهاتم! aquarium

Smile
یه سری از آدمها هم هستن به علت ارزش اجتماعی که دارن ازشون مالیات گرفته نمی شه...  Sleepy
مثل اختلاسگر ها قاچاقچیا دزدا محتکرا و .... Big Grin
.
.
ولی اما ما آدمای بی ارزش...  Tongue
ما یه سال مثل آدم رانندگی می کنیم بیمه بهمون دهههههه درصد تخفیف می ده... Rolleyes
بعد 9% مالیات بر ارزش افزوده ازش کم می کنن می مونه 1 درصد! Angel

بازم دمشون گرم ... بدهکار نشدیم :229:

Smile
میگم یه وقت زشت نباشه Big Grin
ما با دوستام میرویم سر یخچال مدرسه هر چی چیز خوراکی مال معلم هامونه می‌خوریم بعد معلم هامون میان سر کلاس میگن از شدت گرسنگی ضعف کردیم  91 ما هم میگیم حق تونه :183:

Smile
میگم یوقت زشت نباشه Big Grin

من تنها کسی ام که به شهاب حسینی و اصغر فرهادی تبریک نگفتم؟! Sad

Smile
میگما یه وقت زشت نباشه که زابل به دلیل طوفان های شنی ب عنوان آلوده ترین شهر دنیا شناخته شده........ crying
اونوقت هروقت هوای اهواز طوفانی میشه نماینده ها برا همدردی ماسک میزنن و کپسول اکسیژن ب خودشون وصل میکنن.. Undecided
خسته نباشین دلاورا... Heart

Heart

Smile
خون پاک آریایی است دیگر... Big Grin
دوست دارد دو روز یک بار در فضای مجازی به این و آن فحش بدهد، و در عین حال مدعی فرهنگ غنی آریایی هم باشد و خود را از نسل کوروش بداند. Sleepy
روی صحبتم با عزیزان عشق وطن است( البته داخل پرانتز بگویم که به هیچ وجه مخالف وطن پرستی نیستم ولی جان دوتایی آدمی که وطن پرست است دو تا کتاب راجع به وطنش خوانده نه اینکه چون مد است هی کوروش کوروش کند) شما آبروی ایرانی جماعت را نبرید جشن گرفتن پیش کش. :ggr:
به قول سید احسان عمادی خون پاک آریایی است دیگر حسلب کتابی ندارد می تواند در عین حالی که از سوراخ سوزن رد می شود از در دروازه رد نشود. c24

Smile
دختر است دیگر … Big Grin

نه نه ببخشید هوا سرده شال پیچیده ریششو ندیدم :cool:
از روی ابروهاش قضاوت کردم : Tongue D
کلیک کن بخندی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، Maryam Farrokhy ، فرانه
آگهی
قشنگ بود
کلیک کن بخندی 1

کلیک کن بخندی 1
پاسخ
بعضیاش تکراری بود ولی سپاس
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک غضنفری!! نخونی نصف عمرت برفناس (چرا نگاه میکنی کلیک کن دیگه!
  قااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (16)
Star قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 10 )
  قااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (15)
Star قاااااااااااااااااااااااطی پاااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (13)
  قااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) (14)
Star قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 12 )
  ترول های داغ داغ جدید جدید(اگه میخای لذت ببری کلیک کن)
Star قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 11 )
Wink کلیک کن!☺☻♥♦♣♠•◘○

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان