امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زود تند سريع بگو ببينم كسي كه عاشقشي يا كسي كه عاشقته

خودم تنهایی میرم ساحل بعد آهنگ My heart will go on (همون آهنگ معروف تایتانیک) رو پلی می کنم به بقایای کشتی نگاه میکنم... خخخ یه سلفی هم میندازم کلاس داره...
پاسخ
 سپاس شده توسط alone girl_sama
آگهی
:
(24-10-2016، 15:50)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم تنهایی میرم ساحل بعد آهنگ My heart will go on (همون آهنگ معروف تایتانیک) رو پلی می کنم به بقایای کشتی نگاه میکنم... خخخ یه سلفی هم میندازم کلاس داره...

25r3025r3025r30ايول واقعا
پاسخ
(24-10-2016، 15:50)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ جالب شدی 4fvf
پاسخ
 سپاس شده توسط رامین 1993
کسی ک عاشقمه
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ
اول باید خودمو نجات بدم تا بتونم بقیه هم نجات بدم ، اما اگه فقط قرار باشه دو نفر نجات پیدا کنند ، اون دوتان نه من ...
کلا این سواله یه حالیه...
اگه من عاشق یکی باشم ،مسلما اونم عاشق منه ، واینجوری یه اولویتش بیشتره نسبت به اون...
اما اگه عشقم یک طرفه باشه...
عشق آدمو کور میکنه ، 95% احتمال داره آدمایی که واقعا عاشق باشن ، عشقشون رو نجات بدن...
اما اون لحظه واقعا تصمیم گیری سخته ، انقدر که شاید آدم هنگ کنه و تا لحظه غرق شدن به افق خیره بشه...
نمیدونم حرفمو متوجه بشی یا نه ...
اما کسی میتونه به این سوال جواب بده که عاشق واقعی باشه...
مهم این نیست که قشنگ باشیم
قشنگ اینه که مهم باشیم
پاسخ
(24-10-2016، 19:14)@adrian@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول باید خودمو نجات بدم تا بتونم بقیه هم نجات بدم ، اما اگه فقط قرار باشه دو نفر نجات پیدا کنند ، اون دوتان نه من ...
اگه من عاشق یکی باشم ،مسلما اونم عاشق منه ، واینجوری یه اولویتش بیشتره نسبت به اون...
عشق آدمو کور میکنه ، 95% احتمال داره آدمایی که واقعا عاشق باشن ، عشقشون رو نجات بدن...
اما اون لحظه واقعا تصمیم گیری سخته ، انقدر که شاید آدم هنگ کنه و تا لحظه غرق شدن به افق خیره بشه...

قشنگ موضوع رو شكافتي رفتي داخلش
ولي اره يجورايي فهميدم ولي وقتي عشقم يك طرفه باشه خب حتما كسي كه عاشق منه رو انتخاب ميكنم چون عشق يك طرفه خيلي بده
پاسخ
آگهی
کسی که عاشقمه
چشمامو بستم از نگاهت رد شدم
پاسخ
 سپاس شده توسط alone girl_sama ، elnaz*
(24-10-2016، 19:18)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2016، 19:14)@adrian@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ موضوع رو شكافتي رفتي داخلش
ولي اره  يجورايي فهميدم ولي وقتي عشقم يك طرفه باشه خب حتما كسي كه عاشق منه رو انتخاب ميكنم چون عشق يك طرفه خيلي بده
بده اما درد عاشقی خیلی بد تره ، حاضری بهت کم محلی کنه ، همش ناراحتت کنه ، اما هرجوری شده پیشت باشه ... حتی اگه بدونی با کس دیگه رفته ... رو همه اینا چشم میبندی ... هنوز امید داری ک برگرده....خیلی سخته...
وقتی دلت واسش تنگ بشه  و نتونی ببینیش .... همش خیال بافی میکنی...همش عذاب میکشی...
مهم این نیست که قشنگ باشیم
قشنگ اینه که مهم باشیم
پاسخ
خب من تاحالا در اين شدت عاشق نشدم ولي خب دوس داشتن عاقلانه تر از عاشقيه از همه لحاض عاشقي جلوي عقلو ميگيره
پاسخ
کسی که عاشقمه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  امروز بهار است ولي نمي توانم ان را ببينم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان