امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه بیماری خطر ناک هرکی نخونه بگیرتش الهی

Shocked 
این عکس یه جونوره عجیبه به اسم "سامارینا" که به گفته ی پزشکان یه نوع ویروس خطرناکه که به زودی قراره جایه ایدز رو بگیره!!!! گفته شده این بیماری حدود 2 هفته س که وارد ایران شده و تا به حال جون 6 نفر رو گرفته!!! گفتنی است که این عکس رو با یکی از قویترین میکروسکوپ های جهان تهیه کردن!!!

برای اطلاع بیشتر بیاید بقیشو بخونید... هر کی نیاد الهی سامارینایی بشه!!!!

یه بیماری خطر ناک هرکی نخونه بگیرتش الهی 1
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خونسردی تون رو حفظ کنید.... نترسید من اینجام... خوب حالا باید دوتا از این سه کارو بکنی:

1) بعد از خوندن این مطلب نظر بذاری و سپاس بدی!!!

2) اونایی که باور کردن بگن!!!! 3) اونایی هم که باور نکردن بگن!!!!

عکس صفحه قبل مربوط میشد به میوه ای به نام "انار" !!!

این میوه ها رو بردن ام آر آی ازشون عکس گرفتن، منم آوردم اینجا شما ببینید حال کنید... خیلی قشنگن...

اناناس

پیاز

موز

خربزه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://img.ir/medium/sdg.jpg

سامارینه!!!

کنگر

نارنگی

خیار

هندوانه

گوجه

اناناس از اونور
Heartمن یک دخترم یک موجود تابع نه یک ضعیفه نه یک تابلوی نقاشی شده نه یک عروسک متحرک برای چشم چرانی نه یک کارگر بی مزد تمام وقت باور داشته باش... من هم اگر بخواهم میتونم خیانت کنم بی تفاوت و بی احساس باشم بی ادب و شنیع باشم بی مبالات و کثیف باشم اگر نبوده ام و نیستم نخواسته ام و نمیخوام Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، هیواجون ، saraaslani ، DARK.H ، lady snow white ، Mason ، FrOzen あHeArt ، ترانه2012 ، ♥TARANNOM♥ ، ♥مليكا♥ ، armxx ، محمد حسین 1378 ، helena ، محیا728 ، بهاره@@@@@@ ، ... R.m ... ، .س ملکی ، ALA ، omidmj ، سسسس ، AmIR PRofessional ، فری جون ، -_- kimiya ، آیلین جان ، ILOVE YOU JUSTIN ، gaming ، hd79 ، mohamad amin1377 ، m016 ، angry boy ، Azarbayjanliam ، ♥bahar♥ ، ESSE BLACK ، r.hadis ، mamad.2013 ، HediVampire ، sina666 ، navisa ، -м α є ∂ є- ، A.R.K ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Mᴏsᴇs ، shawkila ، سامینا اصل استقلال 4 ، گریس ، نیلوفر جوووووووووون ، arina001 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، -Edgar ، دختر شاعر ، ×●SomeOne●× ، zoya frokhi ، مامان بزرگ ، .baran ، neda13 ، fara2 ، نازلی=997664$%$%^4 ، *KING* ، زیبا محمدی ، -Nᴇɢᴀʀ- ، پانته آ222 ، Nυмв ، BlAcK dAy ، رها0 ، ترول ، اریل ، hosein(●̮̮̃•̃) ، atarri ، parsa817 ، Sara_h80 ، raha15 ، narges 021 ، marjan00 ، مهربان ترین دختر دنیا ، nastaran14 ، Ofelia ، come on ، 1f a r z a d1 ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، ♥ Im a wushu girl ♥ ، خیس خاطره ، ຖēŞค๑໓ ، lackyguy ، seren_black ، sev sevil ، اشا ، سمیرا 512 ، Avril. ، melodi+ ، تکی جون ، ❤уαѕαмιη❤ ، pink girl45 ، Sadaf 2014 ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، Sara2014 ، yasaman14 ، Mohammad 77 ، مصی طلا ، *رونيكا* ، spain ، ._NeGiX_.
آگهی
من فقط عکسارو دیدم از من بگذر تو رو خدا رحم کن...!

اینا میوه ان:|

گرفتی دستگاه مارو:|Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط سسسس ، nanao
ممنون عزیزم
اینقدر مارو نترسون
وگرنه اسمتو میزارم ملکه ی بیماری هاcrazy
بعضیام مارو مثل قرقره میبینن...
می خوان با ما باشن که پرچمشون بره بالا...:ngh:
پاسخ
هووووووووووووووووووووووووف!!!!!!!!!ترسوندیم باباجان کم کم داشت باورم می شد!!!!!!!!!!ShyShyRolleyesRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسط مهربان ترین دختر دنیا
وای ننه نزدیک بود سکته کنمConfusedConfused سپاس نمیذارم چون ترسوندیمAngry
پاسخ
من فهمیدم سرکاریه چون قبلا یکی یه موضوع گذاشته بود که میگفت این عکس چیه بعد خودش گفت اناره حالا فهمیدم راست گفتAngelAngel

قابل توجه مهمانان گرامی

برای استفاده از امکانات بیشتر در سایت عضو شوید
پاسخ
آگهی
mersi..
پاسخ
همش سرکاریه
سپاس شما برای خودتا یک کلیکه
ولی سپاس شما برای من یه دنیا ارزشهBig Grin
پاسخ
(20-01-2013، 14:53)AREZ00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای ننه نزدیک بود سکته کنمConfusedConfused سپاس نمیذارم چون ترسوندیمAngry

من برای این مطلب کلی زحمت کشیدم Sad
نمیدونی که کار عکساش چقدر طول کشیدp336
باشه اصلا نمیخوام سپاس ندهcry girl
حالا دادی هم دادیSmile
Heartمن یک دخترم یک موجود تابع نه یک ضعیفه نه یک تابلوی نقاشی شده نه یک عروسک متحرک برای چشم چرانی نه یک کارگر بی مزد تمام وقت باور داشته باش... من هم اگر بخواهم میتونم خیانت کنم بی تفاوت و بی احساس باشم بی ادب و شنیع باشم بی مبالات و کثیف باشم اگر نبوده ام و نیستم نخواسته ام و نمیخوام Heart
پاسخ
مررسییییییییی....ولی اگه یه بار دیگه از این شوخیا کردی خودتو میبرم ام آر آی ازت عکس میگیرم میذارم اینجا...:4chs:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Tongue هرکی ترول قشنگی داره بیاد
Wink دیدن این عکس برای افرادی که بیماری قلبی دارن توصیه نمیشود
  نگاهی بر 20 بیماری عجیب و نادر دنیا بیشتر بخوانید
  عکس های جالب و خنده دار بمب خنده جون هرکی دوست داری بیا بخند
Wink لاک ناخن..... هرکی دوست داره بیاد
Exclamation تبدیل بیماری به یک اثر هنری!!!
Heart هرکی جوجه اُردک دوست دآره بیاد^_^
Exclamation معجزه الهی در یک بادمجان !! + (تصآویر)
  خلاقیت جالب پدر برای بیماری فرزندش
Heart پسر بچه بانمک مبتلا به یک بیماری کوتولگی نادر + تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان