امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

√اتحـاد کیپاپ

سلـامـ
اینجا ابهامات و تهمت هایے(ببخشید که رکم) که به کیپاپ و درام هاش و 
ایدول ها  و بازیگرها و ... نسبت داده شده
بررسی و رفع سوتفاهمـ میشہ!

چند نکتہ:
1. اگه مخالف کیپاپ هستیـد انتقاد یا هرچیز دیگری دارید 
همه با احترامـ و نهایت حفظ شخصیت
در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک  بیان کنید! تا اسرع وقت رسیدگی بشه!
2.سوالاتتون رو این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک بیان کنید!
3.به هیچ وجه کامنت یا نظر نذارید غیر از اینکه حاوی اطلاعات مفید باشہ در غیر این صورت حذف خواهد شد!!
4.لطفا فرهنگ و جنبه داشته باشید و به عقاید هم احترام بذارید
اینجا نه کسی مجبورتون میکنه که کیپاپر بشید نه اینکه مجبورتون میکنه ازش حمایت کنید
این فقط برا اینه که اطلاعاتتون بالا بره! 
و بدون اطلاعات حرفی نزنید
5.تمامی مطالب جمع اوری شده از ادمـ های باتجربه و کیپاپره که حتی بیشتر از من اطلاعات دارن
6.درضمن اینجا به هیچ وجه صحبت از خواننده های غرب نمیاد وسط 
اینا کاملا جدا از همن و همه طرفدار دارن
درضمن بیشترمطالب برگرفته از چنل اتحاد کیپاپره!
که من با اجازه ادمینش دارمـ مطالب رو قرار میدم
و حتی اگه ازسایتی مطلبی رو بردارم با ذکرمنبع قرار میدم(حتی شده از سایت های خارجی هم ترجمه میکنم وبا لینک قرار میدم)
با ادمای انتی کیپاپم کاری ندارم!
حتی اگه انتی کیپاپر هستید با عقاید دیگران کاری نداشته باشید!

با تشکر(:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
منتظر پست باشیــد بزودی..
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط _wιɴɴer_ ، sober ، ρυяρℓє_ѕку ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
آگهی
مهم:
اگر با سیستم کمپانی ها آشنایی داشته باشید باید بدونید که سیستم این کمپانی ها برده داریه!مخصوصا کمپانی بزرگ اس ام 
با خواننده ها و زیرمجموعه هاش مثل برده رفتار میکنه...

یک خواننده وقتی زیر نظر یه کمپانی فعالیت میکنه تمام کارهاش با کمپانی هماهنگ شده و به عبارت دیگه هیچ اختیاری از خودش نداره.حتی برای آب خوردن هم باید اجازه بگیره.پس اینکه چرا این نوع لباس هارو میپوشن و چرا موهاشون رو رنگ میکنن و چرا پسرهاشون آرایش میکنند و چرا حال و هوای موزیک ویدیوهاشون اینه و چرا متن شعر اینطوریه هیچ ربطی به خواننده نداره.همه ی کارها با کمپانیه.و اگر شخص خواننده شعری بنویسه به وضوح تفاوت کارش با کارهای دیگه ش مشخصه.البته اگر در شعرش دست نبرن و اونو تغییر ندن.
خواننده ها، اونا خودشون هیچ اطلاعی از این موضوع ندارن.اصن وقتشم ندارم چ برسه...:|
در ضمن ارایش کردن پسرهاشون جزو فرهنگشونه مثل ما که حجاب جزو فرهنگمونه
درضمن تو فیلم های ماهم خوبه گریم انجام میشه!
اگه برنامه بتلز کد رو دیده باشید همین چیزایی که شما نسبت میدید بهشون رو برا خواننده ها میگفتن اونا خودشون شکه میشدن:|||
مثلا برگشتن گفتن چند نفرتون تو شمارش شماره 6 رو داره دقیقا شش نفر دستشونو بردن بالا و اونا با قیافه شکه زده جیغ کشید و حتی بعضیاشون مور مورشون شد:|
خودم شخصا برنامشو دیدم
این فقط توی کمپانی کره ای خلاصه نمیشه بلکه همه کمپانی چ غرب چ شرق اینطورین!

مثال بارزشم همین تیلور یا سلنا درست یادم نیس بنده خدا میخواس موهاشو کوتاه کنه یه ذره تا سه ماه داشت با منیجرش سرو کله میزد

اینارو گفتم برای کسایی که یه درصدم شک دارن ایدولا و.. شیطانپرستن!
اینجا بحث سر خود شخصه نه چیز دیگه ای
و اگه واقعا چیزیو بهش نسبت میدید که طرف نیس دارید بهش تهمت میزنید و گناه بزرگیه!
در هر صورت هر چیزی ضررو زیانی داره و ربط دادن یک چیز به اون شخص گناهه گناه
حتی اگه کمپانیا بخاطر پول یک چیزو تبلیغ میکنن بخاطر این نیس که بهش اعتقاد دارن و یا به اشخاصی اونجا کار میکنند تهمت بزنید بلکه اینجا بحث سود میاد وسط 
و همه هم پولو دوست دارن

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

√اتحـاد کیپاپ 1

این نماد
شایعه:
666 رو با دستش نشون میده

واقعیت:

دوستانی که میاید این حرف رو میزنید:|

این نماد به معنای خوب بودن چیزیه!
شکل حرف O که رو انگشت نشانه و شست ایجاد میشه به معنای !ok  هستش:|
گاهی وقتی وقتی از یه چیزی خوشتون میاد و یا از غذایی که خوشمزس خوشتون میاد این حرکتو نشون نمیدید؟

لطفا به عکس پایین خوب دقت کنید:|
√اتحـاد کیپاپ 1

مشاهده کردید؟:|

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــ

√اتحـاد کیپاپ 1

در مورد این حرکت:|

لطفا برید به لینک زیر و بادقت توضیح بالای عکس جاستینو بخونید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=238494&pid=2987352&highlight=%D8%B4%DB%8C%D8%B7%D8%A7%D9%86#pid2987352

البته علامت دست خواننده زیر نماد دیگری هست (تند نرویم!)

دقیقا این جمله نارنجی رنگ بالاش نوشته شده:|

√اتحـاد کیپاپ 1

درمورد عکس بالا سمت راست

اعضای cn blue

چهارتا پسری که رو چشمون گل ابیه

اوه جالبه همشون رو یه چشمشون گل ابی قرارا دادن
واییی اونا دارن چشم جهان بینو نشون میدن Sad(( وای بدبخت شدیم اینا شیطان پرستن

خخخخ

فقط یه سوال چرا رو چشم پسر پایینیه لیدری جون
گل روی چشم سمت چپش قرار داره برخلاف سه عضو دیگه؟!:|

جواب ساده اس عزیزم این ژست عکاسیه
اینو دقیقا برای البومشون میخواستن:|

از عکاسی سر درمیارید؟:|
از cn blue چی میدونید دقیقا؟:|

cn blue از کمپانی fnc یکی از کمپانی های مطمئن ترین و برترین کره که اصن فازشم اینجور چیزا نیس
اینم وب سایتشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://fncent.com/

√اتحـاد کیپاپ 1
عکس دوم 
از پایین سمت راست عکس اخرین

اینجا یکی از کنسرتای  cn blue عه
داره اهنگ لیدی پخش میشه
یه تیکه اهنگ اینه:"چشمام که عین دوربینه از بین جمع پیدات میکنن"
اینجا لیدری داره با حرکت دستش دوربینو نشون میده:|
یونگهوا تو کنسرتاش غرق میشه و سعی میکنه معنیا رو با حرکتاش به فنا بفهمونه و اکثرا کنسرتا بخاطر لیدر پر انرژیه!

#ممنون از محدثه جون برای نقدش

1_یه شیطان پرست انقدر احمق نیست بیاد خودشو لو بده...

2_یه شیطان پرست هم به  شیطانا اعتقاد ناب داره و اگر ازش بپرسن دینت چیه حرفی نمیزنه نه اینکه به دروغ بیادوبگه من خدا پرستم.
3_اونجا ایران نیست واونا هیچ محدودیتی نسبت به دینشون ندارن واحتیاجی به دروغ گفتن نیست...میتونستن مثل گروه 2ne1اعلام کنن به خدا ایمانی ندارن.
4_درسته شیطان پرستا خواننده دارن اما اونابیشتر به سبک راک میخونن...تاحالا هیچ شیطان پرست پاپ خونی پیدا نشده بعدشم شیطان پرستا آهنگاشون یه ریتم خاصی داره

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فعلا تا همینجا(:
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، ρυяρℓє_ѕку ، _wιɴɴer_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
دلم میخواد عر بزنم^_^
میشه؟
تو بگی نه هم میگم عرررررر:|
خب اگه همین الان یکی بیاد بگه سی ان بلو. شیطان پرستن و اینا انگار برای من به شخصه جوک گفتن D:
و فقط همینو میگم سی ان بلو یکی از کم حاشیه ترین گروههای کی پاپ در حدی که من هرچی زدم یه فیکشن راجعشون نبود.تو گوگل فارسی که اسمهاشون هم اشتباه نوشتن:|
تو گوگل انگلیسی هم اگه بگردی فقط ویکی پدیاست که می تونی اسم اعضا رو ببینی و عکسشون که تو بخش تصاویر گوگل هم اگه بگردی بیشتر عکس یونگهوا میاد..بعد مینهیوک تازه اونم چون تو وارثان بود:|
حتی اسم اون دو عضو دیگه هم انقدر کم و عکساشون کمتر یا عکسی از گروهای دیگه گذاشتن:/
این چیزیه که اسمش شده سی ان بلو:|
و یه چیز هم میگم مثل جوکه واقعا!
اون دوتایی که سال به سال توی کنسرت فقط می بینیمشون شیطان پرستن یا یونگهوا و مینهیوک؟:|
بین خودمون باشه مینهیوک خنگ تر از این حرفاستD: (حتی تو سریالا هم نقش اول نبوده یعنی در این حد)
یونگهوآ هم که کلا موقع اجرا روی ابراستD:
و یه چیز دیگه اینکه اعضای سی ان بلو سن بیشتری نسبت به بقیه ی گروههای کی پاپ دارن مثلا یونگ هوآ ۲۷سالشه و بعضی کارها رو برای کیوت تر و با نمک تر نشون دادن خودش انجام میده.-.
خب همه ی اینا رو گفتم و در آخر یه چیز دیگه بگم به نظرم بهتره اول اصلا بدونیم شیطان پرستی چیه بعد بیایم نسبت بدیم که این شیطانیه!
اول اینکه من خیلی وقت پیش می خواستم یه جامعه شناسی دین بزنم که کلا فراموش شد.
دوم اینکه شیطان پرستی بی دینی نیست و کسی که شیطان پرسته نمیگه من دین ندارم و اونکه دین نداره کافره نه شیطان پرست!
بهتره اول یه ادبیات و تعریف کوچک از مبانی بحث داشته باشیم.
نداجونم شاید بهتر باشه اول کی پاپ و شیطان پرستی رو تاریخچه شو بررسی کنیم بعد به این بحث برسیم
در هرحال این قصه سر دراز دارد(:
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ρυяρℓє_ѕку ، _wιɴɴer_ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان