امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...

ممنون
پاسخ
آگهی
هرکی با من اینکارارو بکنه قطعا زنده نمیمونه یا اگرم بمونه ناقص میشه شایدم ع...م شه
خلاف قوانین!
پاسخ
 سپاس شده توسط fa.perspolis66
نه بابا Dodgy
کاری نکن
کاری کنم
هر کاری کنی
نتونی کاریش کنی
پاسخ
تو بمیری راس میگم میخوای امتحان کن  Sleepy
خلاف قوانین!
پاسخ
جرات نمیکنن از این کارا بکنن اگرم یه وقت تنشون خارید و ازم آدرس پرسیدن بعد از یکی دیگه با ماشین زیرشون میگیرم .
یاساعتم رو میکنم تو چشم طرف ..
اصن یه وضعی !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ... 2
پاسخ
(02-03-2017، 23:23)h..n..i.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا Dodgy
اره بابا

(22-03-2017، 16:19)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بمیری راس میگم میخوای امتحان کن  Sleepy

وای وای وای ترسیدم

(31-05-2017، 1:59)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرات نمیکنن از این کارا بکنن اگرم یه وقت تنشون خارید و ازم آدرس پرسیدن بعد از یکی دیگه با ماشین زیرشون میگیرم .
اصن یه وضعی !

یا ابلفضل یعنی انقدر موهام سیخ شده از ترسا25r3025r3025r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ... 2
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
(31-05-2017، 1:59)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن یه وضعی !

خوش بحالت ساعت دازی ):
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
(09-11-2016، 10:56)alone girl_sama نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا قبل از اينكه پسرا حال مارو بگيرن خودمون همچين حالي ازشون بگيريم بع غلط كردن بيوفتن

البته اولا این کار ها نتیجه خوبی روتون نمیگذاره و مردم به چشم یک عقده ای نگاتون می کنن و بعد هم کلا حال یکدیگر را نگیرید Smile
پاسخ
خوب بود اما پسرا اینو بدونن، ما دخترا خیلی باهوش‌تریم پس حتی اینام فایده نداره،ب هر حال دخترا همیشه پیروزند Big Grin Heart

(27-11-2020، 19:10)mahmoodfiroozi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-11-2016، 10:56)alone girl_sama نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا قبل از اينكه پسرا حال مارو بگيرن خودمون همچين حالي ازشون بگيريم بع غلط كردن بيوفتن

البته اولا این کار ها نتیجه خوبی روتون نمیگذاره و مردم به چشم یک عقده ای نگاتون می کنن و بعد هم کلا حال یکدیگر را نگیرید Smile

آموزنده بود مرسی خخ
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
(17-09-2016، 15:47)み£∂ɨע£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلکم اینا تو روش ضایع کردن پسرا بود که من خوندم  Dodgy
قبل از اینکه دخترا رو ضایع کنی اول یه نیگا بنداز ببین خودت ضایع نشدی بعد :183:

یک خبر مهم به اسم و تصویر شخص دقت بفرمایید و ببینید که دختر است ، نه پسر . بعدشم چرا ضایع کردن ؟ نمیشه برای همدیگه کار خوب انجام بدیم ؟ من فقط میام نصیحت کنم و یکم از اینا رو بخونم بخندم ، کی انجام میده ؟ اونایی که انجام میدن و فیلم میگیرن مثل کشتی کج 2 ساعت تمرین می کنن با هم بعد انجام میدن ضایع کردن همدیگرو

(02-03-2017، 20:58)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرکی با من اینکارارو  بکنه قطعا زنده نمیمونه یا اگرم بمونه ناقص میشه شایدم ع...م شه

اصلا ببین کی میاد با شما این کارا بکنه ؟ مگه ارزش داره به خاطر اذیت کردن بیفته زندان ؟ بعدشم در عمل نشان ده ! نه در حرف ! و دوما تمرین نکنید فیلم بگیرید یکی دوربین مخفی کار کنه Big Grin کلا اگر صرف کرد انجام بدید وگرنه ما را بخیر و شما را به سلامت باد مبارک
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
  چند روش برای خر کردن پسرا (ببخشید مخ زدن)طنز
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
  انواع جک های ضد پسرا(ورود پسرا مطلقا ممنوعههه)
  راه های مخ زدن دخترا
  طرز فکر دخترا ها و پسرا:|
  قابل توجه کسانی که میگن تنها راه تشخیص دخترا و پسرا کلیپسه!
Tongue ((:برنامه روزانه پسرا!!(ته خنده)
  چگونه نمرات کارنامه مان را تغییر بدیم؟{مخصوص اقا پسرا}
Heart دخترا از چه پسرایی خوششون میاد ؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان