امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بسیار واقعیت جالبی ست پیشنهاد میکنم حتما بخونید

بسیار واقعیت جالبی ست پیشنهاد میکنم حتما بخونید 1
.
.
.
سلام

ماجرای چادری شدن من برمیگرده به دوران دانشگاهم.

تاجایی که یادم میادخیلی چادر رو دوست داشتم اما هیچ وقت سرم نمیکردم علتش رو درست نمیدونم شاید گمون میکردم هنوز وقت هست.

خوانوادم مذهبی هستن ولی هیچ وقت مجبورم نکردند که باید چادر سرکنم من هم حجاب داشتم ولی در حد مانتو حتی موهام رو حساس بودم که بیرون نیاد.

خیلی امروز فردا می کردم واسه چادر سرکردنم تا اینکه یه شب مادر خواب آقام علی بن موسی الرضا رو میبینن که اومدن خونه ما و تو دستشون تعدادی پارچه مشکی بود به مادر میگن این هارو بدید به زهرا تنش کنه.

اینجور که مادر میگن از پارچه ها یکیش یه ردای بلند مشکی بوده و یکیش هم مثل مقنعه بوده ظاهرا.پوششی شبیه به خانم های عرب. تعبیر من و مادر از ردای بلند مشکی همون چادر بود .شاید که حجاب من و چادرم هدیه اقام علی بن موسی الرضا بوده.خیلی دوسش دارم .

از همون شب که مادر خواب رو دیدند من یادمه ترم اول دانشگاه بودم – بهمن ماه ۱۳۸۴ – که تصمیم گرفتم چادر سرکنم .حس می کنم حجاب من سیر صعودی داشته چون هرچی از اون زمان گذشت حجاب من کاملتر شد و نسبت به چادرم و حجابم حساس تر شدم و هرلحظه که میگذره اصلا دلم نمی خواد ازش جدا بشم.

الان به اعتقادی رسیدم که اگر هزار بار بمیرم و زنده بشم بمیرم و زنده بشم دست از حجابم برنمیدارم چون خیلی باهاش مانوسم و هرچه دارم از اون دارم چون مسیر زندگیم رو به رشد رسوند الان هم ترم اول حوزه هستم. خلاصه چادر تاج بندگیم شده. در کل بگم که حجابم رو مدیون اقا هستم . اقاجون ممنون که دستمو گرفتی و نور رو بهم نشون دادی

خيلي قشنگ بود Blush  Angel

اي زن به تو از فاطمه اينگونه خطاب است
ارزنده ترين زينت زن حفظ حجاب است

پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، mr.destiny ، hany1380 ، حسن CR7 ، پایدارتاپای دار ، sama00
آگهی
متن جالبی نبود 
 البته در واقعی بودنش هم شک دارم :/
ایده خوبی بوده برای چادری کردنش بچه رو گول زدن
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
(24-08-2016، 20:26)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 

هه هه هه شايدم راست گفتن

بدم!!!!
خانوووووووم....شــماره بدم؟؟؟؟؟؟
خانوم و .......؟!!!!!!!
اینها جملاتی بود که دخترک در طول مســیر خوابگاه تا دانشگاه می شنید! بیچــاره اصـلا" اهل این حرفـــــها نبود...این قضیه به شدت آزارش می داد .تا جایی که چند بار تصـــمیم گرفت بی خیــال درس و مــدرک شود و به محـــل زندگیش بازگردد.
روزی به امامزاده ی نزدیک دانشگاه رفت...
شـاید می خواست گله کند از وضعیت آن شهر لعنتی....!
دخترک وارد حیاط امامزاده شد...خسته... انگار فقط آمده بود گریه کند... دردش گفتنی نبود....!!!! رفت و از روی آویز چادری برداشت و سر کرد...وارد حرم شد و کنار ضریح نشست.زیر لب چیزی می گفت انگار!!! خدایا کمکم کن...
چند ساعت بعد،دختر که کنار ضریح خوابیده بود با صدای زنی بیدار شد...خانوم!خانوم! پاشو سر راه نشستی! مردم می خوان زیارت کنن!!!دخترک سراسیمه بلند شد و یادش افتاد که باید قبل از ساعت ۸ خود رابه خوابگاه برساند...به سرعت از آنجا خارج شد...وارد شــــهر شد...امــــا...اما انگار چیزی شده بود...دیگر کسی او را بد نگاه نمی کرد...!انگار محترم شده بود... نگاه هوس آلودی تعـقــیبش نمی کرد!احساس امنیت کرد...با خود گفت:مگه میشه انقد زود دعام مستجاب شده باشه!!!! فکر کرد شاید اشتباه می کند!!! اما اینطور نبود!
یک لحظه به خود آمد...
دید چـــادر امامــزاده را سر جایش نگذاشته...!

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، hany1380 ، پایدارتاپای دار ، sama00
این چه طرز صحبت کردنه خجالت بکش
من تکذیبش نکردم فقط تردید داشتم که نه تنها شما بلکه خوده نویسنده هم نمیتونه حرفشو ثابت کن یکم منتطقی باش
پاسخ
(24-08-2016، 20:28)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چه طرز صحبت کردنه خجالت بکش
من تکذیبش نکردم فقط تردید داشتم که نه تنها شما بلکه خوده نویسنده هم نمیتونه حرفشو ثابت کن یکم منتطقی باش

ببخشيد اگه بي ادبي كردم ولي شما منظورمو بد گرفتين!

پاسخ
هعیییی یادش به خیررر
منم یه هفت هشتا از این خوابا دیدم
هر سری ائمه ها عوض میشدن
تو یکیش گفتن تو باید رئیس جمهور بشی،لیاقتشو داری،ولی این ناااامردا نذاشتن،یه سال قبل بود.
تو یکیش گفتن تو انقد آدم خوبی هستی، عبادات قبول شده لازم نیست دیگه نماز بخونی، روزه بگیری، این خوابه خیلی باحال بود امامشم فکر کنم امام علی بود(البته اسمشو نگفت ولی من انقد ادم خفنیی هستم از قیافه تشخیص دادم امام علیه)
یه سری که چه حالت ملکوتیی بود جاتون خالییی من یه لباس خیلی زیبا پوشیده بودم و همه جا پر نور بود بعد دیدم یه خانم که خیلیییی خوشگل بودن با یه لباس بلند سفید اومدن و گفتن من به نمایندگی از همه ائمه میام، این هموطناتون پدر ما رو دراوردن، از بس توهم میزنن به ما نسبت میدن، به خدا دروغ هم گناهه، تو حجابتو داشته باشی برا ما بسه، ما هیج جا نگفتیم چادر، انقد چیزای مهم تری هست که شما باید رعایت کنید که من برا چادر نمیام.

حالا گفته باشم مدیونید خوابای منو باور نکنیداا.:-))
اگر درخواستم دارید میتونم یه تاپیک برا این خوابام بزنم
:-)))))
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش*** ، L²evi
آگهی
(26-08-2016، 9:55)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیییی یادش به خیررر
هر سری ائمه ها عوض میشدن
تو یکیش گفتن تو باید رئیس جمهور بشی،لیاقتشو داری،ولی این ناااامردا نذاشتن،یه سال قبل بود.
تو یکیش گفتن تو انقد آدم خوبی هستی، عبادات قبول شده لازم نیست دیگه نماز بخونی، روزه بگیری، این خوابه خیلی باحال بود امامشم فکر کنم امام علی بود(البته اسمشو نگفت ولی من انقد ادم خفنیی هستم از قیافه تشخیص دادم امام علیه)
یه سری که چه حالت ملکوتیی بود جاتون خالییی من یه لباس خیلی زیبا پوشیده بودم و همه جا پر نور بود بعد دیدم یه خانم که خیلیییی خوشگل بودن با یه لباس بلند سفید اومدن و گفتن من به نمایندگی از همه ائمه میام، این هموطناتون پدر ما رو دراوردن، از بس توهم میزنن به ما نسبت میدن، به خدا دروغ هم گناهه، تو حجابتو داشته باشی برا ما بسه، ما هیج جا نگفتیم چادر، انقد چیزای مهم تری هست که شما باید رعایت کنید که من برا چادر نمیام.

بزار تاپيك براي اين خوابات خيلي جالبه Big Grin Big Grin Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط roya15
(24-08-2016، 20:26)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 
چرا فکر میکنید واقعی نیست؟؟

(26-08-2016، 9:55)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیییی یادش به خیررر
هر سری ائمه ها عوض میشدن

از یه جایی به بعد دیگه عادی میشه  طعنه شنیدن ، نگاهای هرزه ، لبخندای با معنی و...
شما میگین یه عالمه چیز هست ک باید رعایت شه بله یک عالمه چیز هس ک باید رعایت شه ولی بیشتر اون کارایی ک باید رعایت شن فردیه ولی حجاب اجتماعیه برای همین تاکید زیادی رو حجاب میشه .
و اینکه شما ائمه رو مسخره میکنید فکر نکنم ائمه با شما شوخی داشته باشن ک با کلمتون مسخرشون کنید.
  اقا جان
سرباز تو ام
در این جنگ نرم
با تنها سلاحم
یعنی ⬅️ چادرم
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7 ، sama00
کاش همه رعایت کنن و بفهمن که حجاب برای چیه ! :ggr:

(27-08-2016، 14:35)hany1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 

هعیییی یادش به خیررر
هر سری ائمه ها عوض میشدن

از یه جایی به بعد دیگه عادی میشه  طعنه شنیدن ، نگاهای هرزه ، لبخندای با معنی و...
شما میگین یه عالمه چیز هست ک باید رعایت شه بله یک عالمه چیز هس ک باید رعایت شه ولی بیشتر اون کارایی ک باید رعایت شن فردیه ولی حجاب اجتماعیه برای همین تاکید زیادی رو حجاب میشه .
و اینکه شما ائمه رو مسخره میکنید فکر نکنم ائمه با شما شوخی داشته باشن ک با کلمتون مسخرشون کنید.

عاشق این جمله شدم : حجاب وسیله ایست تا نشان دهی وسیله نیستی !
پاسخ
 سپاس شده توسط roya15
(27-08-2016، 14:35)hany1380 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن جالبی نبود 
ببین اولا من خودم خیلی معتقدم و همیشه سعی میکنم تعصبی جلو نرم اگاهانه دینمو انتخاب کردم عاشقشم هستم سعی میکنمم همیشه انجامش بدم
ولی شما کسی رو ک میخوای متقاعد کنی حجاب رو قبول کنه بپذیرتش هیچوقت نمیتونی با این متنا که واقعا نمیشه متوجه شد واقعیه یا نه طرف رو ارشاد کنی اینو باید قبول کرد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
  بيان خاص و عام و بسیار مهم برای تمام کسانی که به حق و با دل و جان از انصارالله هستند
  شهیدی که عکس یک زن بر بدنش خالکوبی شده بود!(خیلی قشنگه حتما بخونین )
  خلاصه ای از صفات حضرت رسول ص (بسیار زیبا و خواندنی)
  کلیپی بسیار زیبا تقدیم به مظلومان نیجیریه
  چنان چه دعا نکنید،من برایتان دعا میکنم!
Exclamation فتواهای جنجالی و بسیار خنده دار وهابیت
  5عمل مستحبی دینی با اثر گذاری بسیار عمیق
  مطالب بسیار جالب در رابطه حجاب دختران و پسران
  راهی که پیشنهاد ما است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان