امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیگران جوان از روی جلد نبودن می ترسند

باید از هنرمندان در زمان حیات تقدیر شود؛ و گرنه بزرگداشت هنرمندان پس از درگذشت آن‌ها باعث دلشکستگی بازماندگان است.

بازیگران جوان از روی جلد نبودن می ترسند 1

امین تارخ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون  پیرامون عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری یک بازیگر در اذهان عمومی گفت: از نظر من حساسیت و وسواس در انتخاب کار، صبر و شکیبایی برای کار خوب و تلاش در استفاده از استعداد عوامل موثر بر ماندگاری بازیگران است.

وی ادامه داد: من می‌بینم که جوان‌ها از اینکه مدتی بیکار بمانند و زمان طولانی تصویرشان روی جلد مجله و صفحات مطبوعات نباشد، هراس دارند. به نظر من یک بازیگر اگر یک کار خوب داشته باشد، بهتر از ده کار متوسط و ضعیف است.

این مدرس حرفه ای بازیگری اظهار داشت: من مدعی نیستم همه نقش‌هایم و آثاری که در آن‌ها حضور داشتم، قابل دفاع بوده اما افتخار می‌کنم در کارهایی بوده‌ام که کمترین خطا را داشته است.

وی ادامه داد: صبر و شکیبایی از صفاتی است که هر بازیگری باید داشته باشد. این ویژگی در کنار عشق و سرسپردگی به بازیگری یک بازیگر را ماندگار می‌کند. 

تارخ خطاب به علاقه‌مندان به هنر بازیگری گفت: با دقت و وسواس تصمیم بگیرید و بازیگری را به عنوان یک حرفه انتخاب کنید. فقط علاقه کافی نیست؛ چون هر شغلی استعداد خودش را می‌خواهد. استعداد اکتسابی نیست و باید در ذات شخص باشد که بازیگر، پزشک، مهندس، خلبان و ... باشد.

این بازیگر پیشکسوت با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت برای هنرمندان اظهار داشت: اقدام موسسه فرهنگی هنری شهرداری قابل تقدیر است. مدت‌هاست که کسی چنین کاری را برای اهالی فرهنگ و هنر انجام نداده است.

تارخ عنوان کرد: به نظر من باید از کسانی که سال‌ها عمر و هنر خود را در خدمت به مردم گذاشته‌اند، تقدیر شود. وقتی بازمانده یک هنرمند ببیند که پس از درگذشت وی، برای او مراسم بزرگداشت می‌گیرند، دلشکسته می‌شود. پس اگر قرار است از هنرمندی تجلیل شود، بهتر است در زمان حیات وی باشد.

هیچوقت حس نکردم به‌درد نمی‌خورم

وی با اشاره به بهترین و شیرین‌ترین لحظات زندگی‌اش بیان کرد: بهترین لحظات و روزهای زندگی من زمانی است که کار می‌کنم. مجموعه خاصیت‌هایی در من وجود دارد و با در نظر گرفتن معیارهای شخصی خودم، هیچوقت احساس نمی‌کنم، دیگر به‌درد نمی‌خورم. اگر بخواهیم در هرکاری ایفای نقش کنیم، همیشه کار هست. ولی اگر بخواهیم در کاری باشیم که ما را ماندگار کند، باید صبر کنیم تا شرایط آن کار فراهم شود. 

تارخ در خصوص بهترین خاطره زندگی‌اش گفت:  کارکردن در عرصه فرهنگ و هنر به طور کلی خاطره است. دوستی زمانی می‌گفت «اگر می‌خواهی یک سال مورد احترام باشی، گندم بکار. اگر می‌خواهی صد سال احترامت کنند درخت بکار. اگر می‌خواهی یک عمر به تو احترام بگذارند، معلمی کن!». من کوچکتر از آن هستم که بگویم معلم هستم اما وقتی دو هنرجوی من به خاطر اولین اثرشان سیمرغ گرفتند، برای من بالاتر از جایزه اسکار بود.
پاسخ
آگهی
چقدر از خودش تعریف میکنه....
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازیگران جوان از روی جلد نبودن می ترسند 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین هارت به جمع بازیگران فیلم Borderlands اضافه شد
  نقش هایی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران آن وارد کرده
  بازیگر فیلم RoboCop به جمع بازیگران فصل سوم سریال Jack Ryan پیوست
  روسیف ساترلند به بازیگران فیلم Orphan: First Kill پیوست
  جیم گافیگان به بازیگران فصل دوم سریال Stargirl پیوست
  بازیگر فیلم Top Gun: Maverick به جمع بازیگران The Falcon and the Winter Soldierپیوست
  سوفیا هاسمیک به بازیگران سریال Superman and Lois پیوست
  سوچیل گومز به جمع بازیگران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness پیوست
  فهرست بازیگران فیلم Don’t Look Up لئوناردو دی کاپریو تا جنیفر لارنس
  جان دیوید واشنگتن به جمع بازیگران فیلم جدید دیوید او. راسل پیوست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان