امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی رایگان جلد رمان

دریا دختری که در خانواده ای مذهبی چشم گشوده و سال اخر روانشناسی بالینی است که از کودکی دلباخته ی پسر همسایه خود است اما بخاطر اشتباهی کوچک بین ان ها کدورتی به وجود می اید و حالا بعد سالها
دریا یار و همسایه خود را در اینستگرام می یابد اما اورا بی دین و خالی از احساسی میبیند و دریا دنبال راهی است تا به همسایه قدیمی خود نزدیک شود اما

نام نویسنده: رویا اصلانی
اسم رمان : کام عشق زهر کین
پاسخ
آگهی
(14-08-2016، 16:24)mطراحی رایگان جلد رمان 7
طراحی رایگان جلد رمان 7ousavi13881 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستااااااااان....نفس تون اومددددددد
اممممم...چی می خواستم بگم؟!!
آهااااااااا
من می تونم در کمترین مدت و به صورت رایگان برای رمان ها و داستان های نویسندگان محترم جلد طراحی کنم. اگه شما هم جز همون دسته هستید در زیر همین پست اطلاعات زیر را ارسال کنید تا من در کمترین مدت جلد رو تحویل تون بدم.
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
۳- یه خلاصه کوچیک از داستان تون
دوست تون دارم....بوس بوس Heart  Heart  Heart

سلام عزیز برای من درست میکنی
اسم رمان:سکانس زندگی من
اسم نویسنده:ه.ب
خلاصه:سلدا و ارسلان برای بازی کردن در یک سریال عاشقانه انتخاب میشن و با بازی فوق العادشون این سریالو به صدر ترکیه میرسونن ولی غافل ازاینکه پشت این سریال عشق چندین ساله ارسلان جاخوش کرده و....
پاسخ
سلام اسم رمان :یک بوسه برای قلبم

نویسنده:Yyona

خلاصه:دختری که ازدواج کرده ولی قبلاً یک خواستگار داشته که پسره خیلی عاشقش بوده ولی دختره ردش کرد
حالا بعد چند سال که دختر ازدواج کرده تو زندگیش مشکل پیش میاد و با پسره رو برو میشه در حالی که پسره دوست شوهرش هم شده.
پاسخ
اسم رمان: کودکی از تبار روشنایی
نویسند: مهدیه محمدیان
خلاصه:
یه کودکی که منجی جهانه وعده داده شده که میاد و تاریکی رو ازبین میبره این کودک در تاریکی رشد میکنه ولی از تبار روشنایی
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(14-08-2016، 16:24)mousavi13881 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهااااااااا
من می تونم در کمترین مدت و به صورت رایگان برای رمان ها و داستان های نویسندگان محترم جلد طراحی کنم. اگه شما هم جز همون دسته هستید در زیر همین پست اطلاعات زیر را ارسال کنید تا من در کمترین مدت جلد رو تحویل تون بدم.
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده

(14-08-2016، 16:24)mousavi13881 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده

سلام
اسم رمان جَدَل
نام نویسنده : ریحانه محیافر
مقدمه رمان : حریف می‌طلبم در گفتگویی که خود نیز می دانم رقیبی برایم وجود ندارد. این ستیزه و جدال بی انتها شخصیتم را در برابر دشمنانم را استحکام بخشیده تا بدانجا که مرا جدل خطاب کنند . بگذار نصیحتی به تو بکنم ؛صراحت کلام را جدی بگیر بیش از این لجاجت ورزی خود را خواهی خورد...
می‌خوام جلد حالتی از بحث کردن یا توبیخ کردن داشته باشه اگر نیاز باشه عکس شخصیت ها رو براتون میفرستم.. ممنون
پاسخ
(14-08-2016، 16:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
دوست تون دارم....بوس بوس

Undecided

ديگشنري جلد نميكني؟؟؟

مال من يكم نازك شده جلدش عوض كني ممنون ميشم Big Grin

اكسفورد وردپاور  
لانگ من  Big Grin

(14-08-2016، 16:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
دوست تون دارم....بوس بوس

Undecided

ديگشنري جلد نميكني؟؟؟

مال من يكم نازك شده جلدش عوض كني ممنون ميشم Big Grin

اكسفورد وردپاور  
لانگ من  Big Grin
...
پاسخ
آگهی

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده

سلام درخواست جلد داشتم
اسم رمان= حس نامعلوم
نام نویسنده = sevda_alone.girl
موضوع درباره دختری که بخاطر یه دوستی همه ازش بدشون میاد، این دختره تو دنیا کلی درد و رنج رو تحمل کرده از جمله پدر و مادرش رو از دست داده، عشقش ولشدمیکنه و میره....

پایان خوش Dodgy
پاسخ
سلام عزیزم میتونی این سه تا رو طراحی کنی؟

سهتاش از یک نویسندس

اولی:

نام نویسنده : s.a.d

نام رمان:دختری که عاشق شد

خلاصه:داستان درباره دختری به نام دنیز هست که تو سال 1460 شمسی زندگی میکنه . بعنی همه چیز پیشرفت کرده.حتی عشق.!بالاخره روز عروسی برادر دنیز از راه میرسه و ...

دومی:
نام رمان:رقاص جذاب من

خلاصه:داستان درباره دختری به نام سلین هست که تو مجالس عروسی پولدارا با دو تا از دوستاش دنسر یا رقاص هست.وضع مالیشون هم متوسط هست . تا اینکه تو یکی از مجالس عروسی عشق سابقش رو با یک دختر میبینه...اما هنوز سلین عاشقشه....به نظرتون هنوز عرفان هم همین حسو به سلین داره؟

سومی:

نام رمان:مخاطب خاص

خلاصه:داستان درباره دختری به نام اوا هست که ترم سوم دانشگاهش هست. همه چیز تو دانشگاه و زندگی این دختر خوب پیش میره تا اینکه میخوان برن اردو دانشگاه و همزمان. یه استاد جدیدو جیگر وارد دانشگاه میشه

ممنون عزیزم اگه طراحی میکنی.اگه کردی میشه تو پیام خصوصی برام بفرستی؟
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده

نام رمان:دختر خدا ، پسر شیطان
نام نویسندهConfused.s
یه رمان هیجانی و باحال در مورد دختری که پدر و مادرش رو تو یه صانحه وحشتناک از دست میده و بعد کلی تلاش و سختی به دانشکده افسری میره تا یه پلیس بشه و قاتل پدر و مادرش رو پیدا کنه . دختر داستانمون با یه پسر که هیچ اعتقادی به خدا و پیامبران نداره آشنا میشه و طی مدتها اونو به کلی تغییر میده . البته کلی هم شیطونی میکنه .
پاسخ
سلام
میشه برای منم جلد بزنید؟
نام رمان:جغد کوچولوم
نویسنده:دریا ارگانی
زانر:درام ـکمدی ـ رمانتیک

طراحی رایگان جلد رمان 7
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان