امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاشقانه ...

(27-07-2016، 15:22)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2016، 12:03)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه پس خودتم نمیدونی چون منو فهمیدی خوشم اومد حرف نزنی نمیگن لالی

اینونگفتم خوشم اومدا اینوگفتم خوشم اومد ک پسرا ی تختشون کمه

حالت حوش نيس فك كنم  Smile  Smile

خيلي چتي برو اول يادبگير حرف زدن رو بعد بيا ديس كن Tongue  Tongue

پسرا همه گرگن  اينو همه هم ميدون  Big Grin  Wink

(27-07-2016، 13:48)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2016، 11:13)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما دخترا كلا چيزي نميدونين...

ميفهممتSmile

دکمه سیکو بزن باوووو
اصلانم پسرونه نبود يه سوال مهم چرا با دخترا مشكل دارين؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب شايد با بعضيا شون داشته بااشين اما دليل نميشه جمع ببندين
چقدر مسخرست كه هميشه ترو خشك و با هم ميسوزونين؟؟ Undecided

اتفاقا خيلي هم پسرونه بود.....

خوب من دلايل خاص خودم رو دارم Smile  Smile

والا تو دختراي ايران من فقط يه تر ديددم كه اونم عقشم بود....... بقيه همه خشكن Wink

سعي كنين بفهمين ما پسرا چي ميگيم ...
تنهایی قشنگترین حس دنیاست چون برای داشتنش نیاز به کسی نداری...
پاسخ
آگهی
بابا فهميديم عاشقي اما دليل نميشه همرو با هم يكي كني!
عاشقانه ... 3

عاشقانه ... 3
پاسخ
اوني هم كه عاشقشم دختر جوون نيس يه 35 / 40 سالش هس

من صداش ميكنم مامان....

ب نظر من دخترا همشون...........
پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
بهترازتوام.اگه حالیت بود میفهمیدی چی گفتم. توخوددرگیری مزمن داری ی سر دکتربروخودتونشون بده.توبزم نیستی خودتوغاطی بقیه نکن
پاسخ
 سپاس شده توسط shuu
باشه بهش ميگمBig GrinBig Grin

فهميدم چي گفتي ولي خوب منظور من اين بود كه احساسات تو پسرانه هس نه دخترونهUndecided

امشب يادت باشه با هم يه دكتر هم بريم Big Grin:cool:
پاسخ
واسه خودت تز نده ک احساساتم دخترونس یا پسرونه علم غیب داری.خودت تنهایی بری بهتره همراه نمیخای ی وقت ی چی بگه دیگه روت نشه بامن حرف بزنی
پاسخ
آگهی
(27-07-2016، 20:03)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه خودت تز نده ک احساساتم دخترونس یا پسرونه علم غیب داری.خودت تنهایی بری بهتره همراه نمیخای ی وقت ی چی بگه دیگه روت نشه بامن حرف بزنی

اره پس چي علم غيب دارم

تو هم سعي كن زياد نخوري چون ديگه كل صورتت قهوه اي شده

من حاضرم با سگ برم بيرون اما با تو نه Smile

اينم محض اطلاعت.....
پاسخ
(28-07-2016، 8:48)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2016، 20:03)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره پس چي علم غيب دارم

من حاضرم با سگ برم بيرون اما با تو نه   Smile

اينم محض اطلاعت.....

آره جون عمت.پیداس توبیشترداری میخوری ازترس خودتوقهوه ای کردی.آره خب لیاقتت ازسگ بیشترنیس همون کافیه واست.بعدشم تاقبلش میخاستی بامن بری حالا ک جوابتو دادم موندی چی بگی اینوگفتی.درضمن همه حرفایی ک میزنی شخصیت خودتو نشون میدی ادامه بدی فک کنم درکل بهت پی ببرم
پاسخ
(28-07-2016، 9:15)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2016، 8:48)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره پس چي علم غيب دارم

اينم محض اطلاعت.....

آره جون عمت.پیداس توبیشترداری میخوری ازترس خودتوقهوه ای کردی.آره خب لیاقتت ازسگ بیشترنیس همون کافیه واست.بعدشم تاقبلش میخاستی بامن بری حالا ک جوابتو دادم موندی چی بگی اینوگفتی.درضمن همه حرفایی ک میزنی شخصیت خودتو نشون میدی ادامه بدی فک کنم درکل بهت پی ببرم

وااااااااااااااااات؟؟؟ اولا من جسارت نميكنم غذا شما رو بخورم اين اوليش

دوما من حرفي از لياقت نزدم بلكه گفتم تو ارزشت از سگ كمتره پس حرفت .....و شر بود

سوما من چييييييييييييييز بخورم كه بخوام با تو برم بيرون برا همين گفتم ارزش سگ از تو بيشتره براي بيرون رفتن Smile

من فقط گفتم ميخواي بري روانشتاس خودت رو معرفي كني منم بيام تا بخندم فقط همين و حرفي از بيرون رفتن اونم با يكي مث تو نزدم Smile

ببين رياضي دان هم نميتونه منو جمع بندي كنه چون من خيلي پرم و خيلي خاصم پس فكر كشف كردن من رو هم از سرت بيرون كن

ديگه هم سعي كن زياد نخوري چون بوش ديگه خيلي بلند شده ... Tongue
پاسخ
(28-07-2016، 9:22)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2016، 9:15)tina barbi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره پس چي علم غيب دارم

اينم محض اطلاعت.....

وااااااااااااااااات؟؟؟ اولا من جسارت نميكنم غذا شما رو بخورم اين اوليش

دوما من حرفي از لياقت نزدم بلكه گفتم تو ارزشت از سگ كمتره پس حرفت  .....و شر بود

سوما من چييييييييييييييز بخورم كه بخوام با تو برم بيرون برا همين گفتم ارزش سگ از تو بيشتره براي بيرون رفتن Smile

من فقط گفتم ميخواي بري روانشتاس خودت رو معرفي كني منم بيام تا بخندم فقط همين و حرفي از بيرون رفتن اونم با يكي مث تو نزدم Smile

ببين رياضي دان هم نميتونه منو جمع بندي كنه چون من خيلي پرم و خيلي خاصم پس فكر كشف كردن من رو هم از سرت بيرون كن

ديگه هم سعي كن زياد نخوري چون بوش ديگه خيلي بلند شده ... Tongue
حواستو جم کن کوچولو تو نه حرف از ارزش زدی نه لیاقت.منم گفتم لیاقتت همون سگان.پس پیداس کی شر و ور گفت.حرف خنده دارنزن گفتی باهم بریم.میگم خود درگیری مزمن داری بدت نیاد.بعدشم عددی نیستی که بخام جمت کنم تورو همه کشف کردن نیازی به فکر کردن نیست.احتمالن اون بوی خودته چون اینجا بویی نمیاد فک کنم داری میسوزی
پاسخ
 سپاس شده توسط shuu

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان