امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چطور دخترها و پسرها عاشق هم میشوند؟

1دخترها معمولا همه با گوشاشون عاشق میشن(پسرها بیشتر توجه کنن) منظورم چیه؟:
نه اینکه اونها عاشق قیافه نمیشن نه اما امتحان کنیم چرابقیه خودم رو میگم از یه پسر خوشم میومد 

خیلی 1سال توی کفش بودم وقتی شماره گرفتم و باهاش صحبت کردم از این پسرای مغرور بود که زورش

میگیره جواب سلامتو بده و میگه بعضی دختراالکی واسه خودشون رویا میسازن که قراره من

بعدازدوستی بگیرمشون و میگه توکه اینجوری نیستی؟!! و نمیدونم از اینایی که خودشونو میگیرنو یه

کلمه عزیزم از دهنشون بیرون نمیاد ومیگه اگه میخوای برو میخوای بمون از این مدلا! باورتون نمیشه

به حدی از این بدم اومده بود که میگفتم کاش هیچوقت باهاش حرف نمیزدم که توی ذهنم همون

پسرخوشگل که دوستش داشتم بود حالا برعکسش چیزی که می خوام توش نشون بدم که چرامیگم دخترا

گوشی هستن(پسراهم توجه داشته باشن میتونین از این طریق دخترارو عاشق خودتون کنین) بازهم خودم

رو مثال میزنم: یه پسردیگه با قیافه ی خیلی معمولی به من شماره داد که وقتی شماره گرفتم اصلا به این

فکر نمیکردم که میخوام بهش بزنگم اما بعدچند روز شانسی گفتم بزارحالا یه بارباهاش حرف بزنم ببینم

اسمش چیه؟ پسره زنگ زد باهاش حرف زدم ازاینایی که یه کلمه حرف میزنه 1000بار قربونت میره و

خرت میکنه که چقدرخوشمزه صحبت میکنیو چقدرشیرینی چقدر خوشگل بودی وازاون چرب زبونای حرفه

ای باور نمیکنین ازفرداش خودم هروز بهش زنگ میزدم واون همچنان به حرفاش ادامه میداد که

توجوجوی خوشمزه هستی تو شیرینیه منی خوشمزه وبچگونه حرف زدن وحتی توی اس ام اس هاش اول

مینوشت سلام شیرینی وبعد چیزی که میخواستو میگفت به خودش میگفت پیشی و به منم میگفت بهم بگو

پیشی باور میکنین که با همین حرفاش با اینکه اولش همش میگفتم پشت سرش این فکرمیکنه میتونه

منوخر کنه عاشقش شدم وهنوزهم اگه برگرده دوسش دارم پس ببینید ما دخترا وهمه ی دخترای دیگه با

گوشامونه که عاشق میشیم خیلی موردای دیگه از دوستام هم دارم که دقیقا همینو نشون میده طرف بوده

عاشق یه نفربوده 2سال ولی چون پسره زبون خرکردن نداشت راحت ولش کرده رفته با کسی که مثل اون

پسره که با من بود باشه (پسرایی که زبون خوبی دارن توی این کار خیلی موفق ترن.این یه توصیه هم میتونه برا پسرا باشه!!!!!)

2پسرها معمولا همه باچشماشون عاشق میشن(دخترهابیشترتوجه کنن):

در درجه ی اول برای یه پسر میزانه خوشگلیه یه دختره پوشیدن لباسهای شیک و زدن لاک ارایش های

زیباوملایم مدل های زیبای مو وپوشیدن ست لباس مهمترین چیز میتونه باشه البته بایداضافه کنم که اینا

راجبه پسرها هم خیلی صدق میکنه امادخترها 100 برابربیشترونکته یی که بعدازدوست شدن نظرات

پسرها رو بیشتر جلب کنه به غیرازتیپ زیباوچیزهایی که گفتم گرفتن عکسهای زیبا بالباسهای زیباست و

نشون دادن اون به پسری که باهاش دوست هستین که معمولا خیلی جواب میده مخصوصا اگه لباس یه کم

هم لختی باشه ونکته ی دوم عوض کردن رنگ مانتو وتیپ درهرباراز قرارنکته ی سوم عوض کردن

رنگ لاک دست درهر باراز قرارتون توجه داشته باشین تمام چیزایی که گفتم خیلی مهم هست اگر یه روز

وقت نداشتین این کارها رو کنید اصلا قرارو کنسل کنید اینها به دلیل این هست که پسرها خیلی تنوع طلب هستند(دخترا ها اگه به حرفام عمل کنن میتونن راحت یه نفرو عاشق خودشون کنن)

خب ديگه قشنگ بهتون ياد دادم
باشه كه دختر خانوما گل ياد بگيرن و عمل كنن باشد كه متاهل شوندBig GrinBig Grin
تا پستاي علمي بعد...Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، نفسممممممم ، elnaz* ، دریای بی موج ، Arusha ، حسن CR7 ، ѕтяong ، Maryam Farrokhy
آگهی
(15-08-2016، 19:13)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بود

خيلي داري خجااالت ميدي هااا Blush Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
خوب بود اونم خیلی خیلی خوب بود عالیییییییییییییییییییییییییییییییییی
پاسخ
ممنون خوب بود میسی........ Heart Heart Heart

ولی در مورد دخترا صدق نمی کنه ها منظورم عاشق شدنشونه حالا از ما گفتن بود....
........................................
پاسخ
(16-08-2016، 10:30)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2016، 19:19)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2016، 19:13)ی عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بود

خيلي داري خجااالت ميدي هااا Blush  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

خخخخخخخخخخخخخخخ
خب پس از این به بعد بیشتر خجالت میدم که قشنگ آب بشی

ن ديگهمن پسر خجالتيمم زياد اينارو نكن پليز Big Grin Big Grin
پاسخ
دمت گرم جالب بود?
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
آگهی
(18-08-2016، 0:36)seekthelife نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمت گرم جالب بود?

فدات Big Grin
پاسخ
(18-08-2016، 8:53)Arusha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما كه متاهليم بمونه واسه مجرد ها خخخخخخ ايشاالله مثه ما متأهل ها برن قاطي باقالياااااااا سپاس حصين   Wink

وقتي دو روز ديگه حالت از زندگي مشترك بهم خورد باز برميگردي پيش ما مجردا Big Grin Big Grin

فدااااااااات ابجي Wink

(18-08-2016، 8:54)محمد قاسمي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگه :29dz:

خخخخخ

ممنون....

فقط عمو چند سالته ببخشيدا البته كنجكاو شدم Huh Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد قاسمي
(18-08-2016، 9:00)محمد قاسمي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:bighug:

8 2chw
من ديگه حرفي ندارم.... Undecided

خوش اومدي ... Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد قاسمي
(18-08-2016، 9:05)محمد قاسمي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارشام آبجيه Angry

مرسي:bighug:

:L28:

يه سوال !!!!!! ارشامممم كيه؟؟

منظورت اروشاس ديگه نه؟؟
خوب پير شين ب پا هم خخخخخخخ Big Grin
.....................................
فدات Wink
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی دخترها بهتون میگن داداش،میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
  تفاوت خنده دار نیمرو درست کردن دخترها و پسرها!!
  بچه بودی عاشق چی بودی؟؟؟
  بیاین نصیحتم کنید عاشق نشم
  بیا نخندیدی به من بگو قلی دخترها هم نیان
  عکس العمل دخترها وقتی براشون شارژ میفرستی...و چند مطلب خنده داره دیگه :)
  طنز با حال حرف زدن دخترها
  افکار پسرها و دخترها در شرایط گوناگون (طنز)
  دلبري از پسرها !!! (مخصوص دخترا)
  بپا عاشق نشی الکی! (شعر طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان