امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من یه اسم میگم تو با اخرش یه اسم دیگه بگو..

Rainbow 
مدیران عزیز بچه های فلش خور این بازی رو دوست دارن لطفا نبندینش.
سلام دوستان این یه بازی من یه اسم میگم شما با اخرین حروفش یه اسم بگید مثلا من میگم نازی نفر بعدی بگه یلدا
حالا بازی شروع میشه خودم شروع میکنم با اسم
نازنین
گوله برفا میرقصن
حاال منو نپرسین
چیزی منو گرم نمیکنه نه شومینه نه کرسی
حال من خوب نمیشه نه باالکل نه قرصی
هی شل کن سفت کن بینمون این طوریشو نخواستیم
ماکه دیگه دادیم رفت تورو حالا هی بحث بکن
گیج رو الکل شیکونیم هر پل و

سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM ، SANY ، LOVE KING ، محمد2000 ، .sara:aramis ، سوچلا ، یاسمن خانم ، ♥TARANNOM♥ ، mohammad.sh ، *nadia*horan* ، Senator✘Strong ، RedSparrow ، destiny ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ghazal-rad ، جیدا ، FrOzen あHeArt ، Artmis2000 ، ○○ باران○○ ، _mozhdeh_ ، نانا☀2012 ، Mason ، omidmj ، s /a/m/a/n/@nri ، azary ، ƝeGaЯ ، Apathetic ، noora91 ، یامور ، ...asall... ، pink♥angel ، ..WonDerfull.. ، سـمانــه♥ ، *setare* ، sara:aramis ، •ДmịrHoSsiŋ• ، ÐeaÐ GiЯl ، raha8919 ، aCrimoniouSs ، ♥انی♥ ، Alijah-1994 ، яᎧмιиα ، هیوا1 ، خلیلی ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، good girl* ، حسن CR7 ، lady snow white ، قاتل ، پارلا1212 ، parmis78 ، karona ، پسر ایزانی1 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، samin joon ، لالال ، new ، پيشي ي ملوس ، ارمامیتر7 ، bi kas ، istanbul ، amir.beigi ، سیما77 ، گیسو کمن3 ، تارا جوجو ، علی کاراته باز ، M A H S A N` ، Elena ♥♥♥♥ ، kajal ، hadise del ، n.joojoo ، sara020 ، ^Aytin^ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، Mᴏʙɪɴᴀ ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، armit ، ایسین ، NavidZ ، eri 5 ، -Edgar ، PARIA33 ، مجیدزرنگ ، frank lampard ، آلوین ، "سارا" ، شیدا18 ، يه رفيق ، مانلي ناز ، EHSAN$$ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Baran200 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، manoella ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ʂհმოἶო ، Mahsa7 ، samira malik ، S E F I D B A R F I ، elmira12 ، matingholami ، *الی* ، gole_pazhmorde ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، ὄᾗłẏ ʛἷʀł ، kourosh A ، دیانا2 ، مایلی ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، キム尺刀ム乙 ، گریس ، پری خانم ، hanieyh ، اریانا دولت ابادی ، DiReCtIoNeR GiRl ، jinora ، tida 2 ، هدیه ツ ، sara mehrani ، sahar631 ، ×●SomeOne●× ، -atena- ، Meteorite ، asal.hz ، Brooklyn Baby ، ✿viℴℓℯt ، ~~SARA:HIVA~~ ، جواد89 ، sara1100 ، Bahar_21 ، Interstellar ، تارا14 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، نفس. ، ~ArTaBaNoOs~ ، vma001 ، ♪ jade ♪ ، m.abdollahi ، الیکا0 ، فاطی کرجی ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، پرستو14 ، narges 021 ، کابوس عشق ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ✘ℱᗩ☂ᓮᙢᗩ✘ ، Frozen Girl ، اشا ، atefee ، ._NeGiX_. ، "تنها" ، ZAHRAKHANOOOOM ، ຖēŞค๑໓ ، gholam mirgol ، مریم14 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، حمیدرضا76 ، parastoo81 ، しíþ ßしâçk ، Misha 1 ، [χσℓσνєѕтєя] ، ستاره مشرق زمین ، رونیتا ، آوید°°° ، matin.t ، هیراد عبادی ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، مهربان ترین دختر دنیا ، kiss mi ، atena2015 ، االنا ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، فره ناز ، ساحل75 ، سارا بهرامپور ، dark heart ، brave3 ، عذرا جون جونی ، جيمزباند ، آوا 2014 ، بیتا****** ، sevda0 ، GiLaas ، هلی ، ★ASAL-GIRL★ ، دختر اریایی ، pink girl45 ، Parisa 78 ، D E N I Z ، *یسنا جون* ، سارا.s ، Silver Sun ، سمیرا۸۰ ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
نیلوفر..................Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه اسم میگم تو با اخرش یه اسم دیگه بگو.. 1
 سپاس شده توسط omidmj ، *setare* ، ♥انی♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
رانیکا
 سپاس شده توسط mohammad.sh ، *setare* ، ♥انی♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
انيكا
روز هـــــــــــای تعطیل
سخت تـــــــــــر میگذرد،
زیرا که میدانم وقت داری
به من بیندیشی
ولی نمی اندیشی
 سپاس شده توسط *setare* ، ♥انی♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
آیداHeart
سپاست کوشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز نمیبینمشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط "K!nd~G!Яl" ، *setare* ، ♥انی♥ ، selenax90 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
آرمين
آگهی
نیوشاSleepy
سپاست کوشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز نمیبینمشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mohammad.sh ، *setare* ، ♥انی♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، *sahel*
ارزوDodgy
وحیدTongue
 سپاس شده توسط *setare* ، ♥انی♥ ، جواد89 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ساحل75
ارتميسBlush
 سپاس شده توسط ♥انی♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، شیدانوظهوری

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کمک چند روز دیگه باید تیزهوشان بدم کی داده کمک کنه
  اگه عشقت بمیره و بهم قول داده باشید به پای هم دیگه بمونید حاضری تا اخر عمر مجرد باشی
  جایی را که شما می بوسید قبلا توسط کس دیگه ای بوسیده شده
  متن اهنگ یکی دیگه از البوم بزرگ:>
  این تخته اینم گچ بیا بنویس دیگه
  اگه باباتو بای زن دیگه ببینی .........
  بیا یعنی دیگه زندگیت پوچه پس بیا
  اگه تونستی این معما رو حل کنی (یعنی تو دیگه اخر مخی)
  دختر 13 ساله با چهره 50 ساله (نوبرشه دیگه والاع بدو بیا)
  متن آهنگ یه جوره دیگه حصین و شایع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان