امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر جراح معروف یا دزد موبایل!؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسر جراح معروف یا دزد موبایل!؟ 1

دختری 30 ساله در شعبه نهم بازپرسی دادسرای الهیه از یک کلاهبردار شکایت کرد
[url=http://otaghkhabar24.ir][/url]اتاق خبر 24: 
وی به کارآگاهان گفت: چندی پیش، در سایت همسریابی با جوانی آشنا شدم که خودش را دارای مدرک دکتری در رشته معماری و همچنین فرزند یکی از جراحان مطرح مغز و اعصاب معرفی کرد؛ پس از زمان کوتاهی، این شخص به من پیشنهاد ازدواج داد و با این شگرد اعتمادم را جلب کرد. اما در ادامه ضمن فریبم مبلغ دو میلیارد و 500 میلیون ریال به بهانه‌های مختلف از من گرفت. پس از گذشت مدتی، وقتی پول‌هایم را خواستم محمد با تهدید مدعی شد که از من فیلم گرفته و چنانچه موضوع را پیگیری کنم او نیز اقدام به انتشار فیلم در شبکه‌های مجازی خواهد کرد.
بدین ترتیب پرونده به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در تحقیقات مشخص شد وی از مجرمان سابقه دار است که پیش از این نیز به اتهام کلاهبرداری به همین شیوه دستگیر و روانه زندان شده است و در حال حاضر نیز تحت تعقیب دادسرای ناحیه 2 تهران است.
در ادامه تحقیقات نیز مشخص شد وی به علت ایجاد مزاحمت خیابانی از سوی مأموران کلانتری 101 تجریش دستگیر شده است.با انتقال محمد به پایگاه یکم پلیس آگاهی و ادامه تحقیقات مخفیگاه وی در محله امیرآباد شمالی شناسایی و در بازرسی‌ها تعداد زیادی گوشی تلفن همراه مسروقه نیز کشف شد.
همچنین مشخص شد تمامی مالباختگان؛ زنان و دختران جوانی هستند که همگی از طریق شبکه‌های مجازی بویژه سایت‌های همسریابی با متهم آشنا شده‌اند.
منبع: ایران
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مرگ این بازیگر معروف در اثر عمل زیبایی (عکس)
  ورزشکار معروف همسرش را به شدت کتک زد+ عکس
  پزشک جراح بعد از2سال از اتهام قتل پسر 3ساله اش تبرئه شد
  راز قتل‌ آتشین دختر جوان در حافظه گمشده موبایل
  شیوه جدید 2 مرد شیاد برای کلاهبرداری از موبایل فروشان/ پلیس به دنبال متهمان فراری م
  موبایل قاپی در یک چشم بهم زدن
  شایعه فوت یکی از مجریان معروف در تصادف اتوبان همت
Heart ضرب و شتم روحانی “آمر به معروف و نهی از منکر ” توسط جوانان شرور
  ضرب و شتم جراح توسط بستگان بیمار متوفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان