امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیـر تتلـو دوبـاره حـاشیـه سـاز شُـد ....!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیـر تتلـو دوبـاره حـاشیـه سـاز شُـد ....! 1

امیرحسن مقصودلو (تتلو) خواننده‌ی مطرح زیرزمینی که اظهار نظراتش در صفحات اجتماعی هربار با جنجال‌های فراوانی همراه می‌شود، این‌بار نیز خواستار حضور در فوتبال ایران شد.

+

وی که پیش از این نیز خواهان حضور در تیم‌های پرسپولیس و راه‌آهن بود این‌بار در پستی خطاب به «علیرضا منصوریان» از آمادگی حضور در تیم استقلال خبر داد و پیراهن شماره ۷ که هواداران استقلال تعصب خاصی به آن دارند را خواستار شد.

متن امیر تتلو در اینستاگرام به شرح زیر است:

+
«نه هیچ موجود زنده اى نه…، نه سیگار میکشم نه قلیون نه هیچ کوفت دیگه اى، پام کج بود و کف پامم صاف بود اما باز دوئیدم و الان آماده ام تازه هنوز میخوام بدوئم و نیم فصل دوم میخوام بیام وقتى دیگه خیلى خفن شدم . اینهمه هم فحش خوردم و مسخره شدم اما باز وایسادم، همین الانم میرم سر تمرین در صورتى که خیلى از فوتبالیستا خوابن. تنها کسى هم که میتونه اونهمه تماشاچى بیاره عین فرهاد مجیدى منم !! رو راست !! خب کى لیاقت داره به جز من !! ؟!؟ شما که اینهمه وقت پیرهنو نگه داشتین واسه من خوب یه نیم فصل هم تحمل کنید تا خودم بیام دیگه.»
پاسخ
 سپاس شده توسط ჩяσOσкєη ժяєαм ، ραяα∂ιѕe
آگهی
انتقال داده شد! 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان