امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«کله سرخ‌ها» به دنبال مجوز

«کله سرخ‌ها» به دنبال مجوز 1

کریم لک‌زاده که به تازگی نگارش فیلمنامه «کله سرخ‌ها» را به پایان رسانده در حال مذاکره با چند تهیه‌کننده برای ساخت آن است.

این کارگردان سینما در گفت و گو با مهر درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت: به تازگی نگارش فیلمنامه‌ای با عنوان «کله سرخ ها» را به پایان رسانده‌ام و این روزها در حال مذاکره با چند تهیه‌کننده برای ارسال این فیلمنامه به وزارت ارشاد و گرفتن مجوز ساخت هستم. وی افزود: با توجه به اینکه مجوز کارگردانی من از ۱۵ فروردین صادر شده است و تا ۱۵ تیر بیشتر فرصت ندارم باید هرچه زودتر ضمن پیدا کردن یک تهیه‌کننده، مجوز ساخت این فیلمنامه را هم بگیرم.

لک زاده درباره داستان «کله سرخ» عنوان کرد: این فیلم قصه مردی را روایت می‌کند که بعد از سال‌ها با انگیزه انتقام جویی به زادگاه خود باز می‌گردد که البته در این مسیر خودشناسی کاراکتر اصلی «کله سرخ» نیز صورت می‌گیرد.

این کارگردان ادامه داد: بخش کمی از این فیلم در تهران و قسمت اعظم آن در ارتفاعات فیروزکوه فیلمبرداری می‌شود.

کارگردان «قیچی»تصریح کرد: «کله سرخ» هم مانند دو فیلم قبلی من با انگیزه‌های جدا شدن از واقعیت‌های روزمره و فیلم‌های آپارتمانی شکل گرفت، به طوری که کاراکتر اصلی ما در جریان خودشناسی خود با اتفاقاتی روبه رو می‌شود که آن اتفاقات انگیزه انتقام جویی اوست.
«کله سرخ‌ها» به دنبال مجوز 1

پاسخ
 سپاس شده توسط عسل شیطون
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تریلر جدیدی از فصل دوم سریال The Mandalorian منتشر شد؛ مندلورین به‌دنبال یافتن هم نوع
  برنامه ۹۹ عادل فردوسی پور مجوز پخش زنده دریافت نکرد
  سینماهای چین مجوز اکران فیلم Tenet را صادر کردند
  صدور مجوز به «شاخ اینستاگرام» بهانه‌ای برای فریب افکار عمومی نشود!
  اکران فیلم‌های خارجی که بدون مجوز در حال انجام است، رسما دزدی است
  بازیگر نقش تختی: بیکارم و دنبال شغل می گردم!
Video آقای بازیگر: نمیدانیم در سینما دنبال چه هستیم
Big Grin دو فیلم نامه مجوز ساخت گرفتند!
  «جاودانگی» مجوز نمایش گرفت
  تهیه کننده «گذر موقت» به دنبال سرگروه سینمایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان