امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ

(10-05-2016، 8:48)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+شادی اهنگای میس ای رو گوش دادی ؟؟ ^_^
@Apathetic

دوتاشونو گوش دادم ، قشنگ بودن .
گروه خوبیه ! ♡
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence
آگهی
سلام ..
آهنگ جدید Tao ( عضو چینی سابق اکسو ) رو حتما گوش بدید .
اسم این آهنگ که چند روز بیشتر از انتشارش نمیگذره ، Underground king هست . خیلی آهنگ قشنگیه من که واقعا لذت بردم !
مطمئنم شما هم خوشتون میاد : )
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
سلام . میخوام گروه ss301 رو معرفی کنم ..

این گروه که ورژن جدید گروه قدیمی و پر طرفدار دابل اس ( ss501 ) هست متشکل از 3 نفر از پسرای دابل اسه !
این گروه فعالیتشونو از 2016 شروع کردن و فعلا یه مینی آلبوم دادن .
اسم آلبوم : Eternal 5
ترکها :
Pain
Sorry I'm busy
21Gram
Dirty love
Saxophone

البته چند تا تک اهنگ هم دارن ..
Fraction
Bad dimension
From fusk to dawn

این گروه هنوز به محبوبیت انچنانی نرسیده و فکر هم نمیکنم بتونه مثل دبل اس بشه .. با اینکه دابلی دیگه وجود نداره ولی هنوزم یکی از پطرفدار ترین گروه های کره ایه که در ایران هم زیاد طرفدار داره ..
دابل اس قطعا یه اسطوره ست . هیچ وقت اهنگای زیبای love ya و again و only one day و خیلی از اهنگای محشر دیگشونو که زمان خودشون فوق العاده بودن فراموش نمیکنیم .
با آرزوی موفقیت برای پسرا و دبل اس 301 ♡
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
سلام ..
چند تا از اهنگای خوب کی پاپ که حتما باید گوش کنیدو میخوام معرفی کنم ! ( لیست جدید )

Shining Star / Super Junior
این اهنگ قدیمیه ولی خیلی قشنگه ♡ سوجو این اهنگو برای هواداراشون خوندن.

Never Land / Kara
یه اهنگ از آلبوم زیبای Girls story که خیلی شاد و تمیزه و حتما باید گوشش داد.

Medals / Luhan
این اهنگ هم خودش هم موزیک ویدیوشون فوق العادن و یه شاهکار از لوهان به حساب میان. این اهنگ مال 2015 هست و صدای زیبای لوهان در این اهنگ رو میتونید کامل درک کنید ♡

Ador U / Seventeen
این آهنگه گروه سونتین خیلی خیلی قشنگه. همین ! ~ ♡

Bo peep bo peep / T-ara
بعد از اهنگ cry cry ، از نظر من این اهنگشون از همه قشنگتره. اهنگی سرشار از انرژی و زیبایی که گوش دادنش یه بار کافی نیست ^^

Home run / Got7
یکی از جدید ترین اهنگای گروه گات 7 هست که خیلی قشنگ و دوست داشتنیه.

Go your way / Cnblue
یه اهنگ خیلی باحال از گروه سی ان بلو که واقعا من خودم هر بار گوشش میدم همه چیو فراموش میکنم و غرق این اهنگ میشم.

Sorry Sorry / Super Junior
با اینکه قبلا این اهنگو گفتم و البته قطعا همه اینو گوش دادین چون یکی از معروف ترین اهنگای سومر جونیوره ولی انقدر محشره دوباره پیشنهاد میکنم اگه هنوز کسی گوشش نداده همین الان دانلودش کنه!

Evil / Shinee
این اهنگ یکی از قشنگ ترین اهنگای شاینی هست به نظر من . قطعا از گوش دادنش لذت میبرید.

Red queen / IU ft. Zion.T
یه اهنگ خیلی قشنگ با ریتم عالی و گوشنواز . خیلی بدرد زمانی که ذهنتون ازاده میخوره.

Shake it / Sistar
یه اهنگ فول انرژی و شاد از دخترای سیستار که خیلی هم طرفدار داره این روزا. حتما گوشش بدید!

Heart / IU
همه ی اهنگای آی یو فوق العاده ن ولی این اهنگ یه چیزه دیگس! کلی ارامش بخشه و به هیچ وجه نباید از دستش داد. این اهنگ محشره ♡

Underground king / Tao
این اهنگ رو دفعه قبل معرفی کردم ولی چون خیلی خوبه بازم میگمش. این اهنگ یکی از متفاوت ترین اهنگایی که گوش دادم. اهنگ شادی نیست ولی میتونه انرژی بهتون بده اگه درکش کنید! این اهنگ تاعو یکی از بهترین اهنگایی هست که تو عمرم گوش دادم بیشتر از همه ی اهنگای این لیست تاکید دارم اینو گوش بدید چون میبرتون به یه دنیای دیگه .. ♡

Say yes / Seventeen
یه اهنگ اروم و زیبا از گروه با استعداد سونتین. پیشنهاد میکنم گوش بدید کارای این گروهو.

Secret paradise / jang ja in
یکی از ost های سریال دانشمند شبگرد. این اهنگ عالیه ! خیلی ارامش بخش و قشنگه واقعا عاشقش میشید!

Bad dimension / Ss301
به نظر من قشنگ ترین اهنگ دبل 301 این اهنگه. حرف خاصی ندارم جز اینکه حتما گوشش بدید.

دراخر لیستو با چند تا از اهنگای ماندگار کی پاپ تموم میکنم که نیازی به توثیح اضافی ندارن چون همه حتما گوش دادن این اهنگهارو.
Love ya / Ss501
Wolf / Exo
Mama / Exo
Marry you / snsd
Catch me if you can / snsd
Cry cry / T ara
به علاوه تمام اهنگای گروه Kara و tvxq . این 2گروه در حال حاضر منحل شدن ولی یه زمانی شاه های زمان خودشون بودن و اهنگاشون هنوزم عالین.
از گروه miss a هم اهنگ تاچ فوق العاده ست !!
خب تموم شد حرفام ^^
فقط بگم این لیست فشرده ست چون بهترینارو سعی کردم انتخاب کنم پس " تک تک " این ترک هارو گوش کنید و لذت ببرید ♡
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Dead Silence
Guys !
میدونستین sm داره گروه جدید میده؟! فعلا کاراموزن ولی تونستن چندتا از mv های exo رو پر کنن و اجرا داشته باشن..
قراره تو sm town جدیدهم اجرا داسته باشد البته به عنوان کاراموز^-^

+یه خبر دیگه البته قدیمی._.
Smبازی داده... از تموم گروهاش بازی sm town داده(:
من دانلود کردم دوتاشو... چرته ولی خو هرچی باشه sm عه! (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
بازم گروه جدید ؟ ._.
نمیدونم الان باید خوشحال باشم یا نه .
خب از طرفی گروه و استعداد جدید که خوبه ، ولی این کارشون باعث کنار زدن گروه های دیگه میشه.
Sm داره بلایی که سره سوجو اورده رو سر اکسو میاره .. دیر یا زود اینکارو با اکسو هم میکنه ..
وقتیtvxq تو اوج بود سوپر جونیورو اوردو اونو کم طرفدار کرد .. بعدشم اکسو رو اورد و حالا گروه اول کی پاپ اکسوئه و سوجو پیر بحساب میاد !
کلا عشقیه دیگه .. هروقت عشقشون بکشه جایگزین دارن برا هرچی ..
:||||
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
آگهی
بعضی از حرفات صحیح شادی ولی نمیشه ک sm پیشرفت نکنه ک..
گروه های جدیدیم ک تشکیل میشن از نظر من باعث کم شدن طرفدارا ی گروهای قبلی یا حتی از دست دادن طرفدارا نمیشه فقط باعث یه رقابت جدید میشه ک شاید طرفدارارو بیشتر هم کنه..
الان من 99 درصد میتونم اطمینان بدم ک هنوز هم سوپرجونیور طرفدارای خعیلی زیادی داره... ک بیشتر اون طرفدارا هم طرفدار سوپرجونیورن هم اکسو...

البته امیدوارم این گروه هم نخواد با exo رقابتی داشته باشه چون واقعا انتخاب سخته ! مطمعنم اولین اهنگشون ک بیاد میترکونن ^-^ چون از اکسو سرتر نباشن بدتر نیستن!

وای دنسشون عالیه... حرکاتشون از exo هم گاهی بهتره!
بی صبرانه منتطر آلبومشونم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط سولماز جون
خب به نظر من بهترین گروه اکسو و snsd- 2ne1-
red velvet- teentop-bts- ان خیلی ام وی هاشون قشنگه و البته t-araرو یادم شد اونام عالیین اما ام وی :

t-ara (number9
stellar(mack)
2ne1 (come back home)
exid (every night)
red velvet( ice craem cake)
apink (pink love)
این ام وی هایی که گفتم عالین مخصوصا 1و2و3 حتما kpop ها ببینن
بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ 2
پاسخ
حالا اسم این گروه چی هست ؟
اهنگای Aoa & Red Velvet هم خیلی قشنگن .. حتما گوش بدید .

ریحانه .. به گبونم گروه nct رو میگی !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
میگم هنوز گروه نیستن._.
نمیدونم البته اخبار جدیدشونو ندارم-.-*

+AoA و Girlsday و a pink و after school رو میشناسم ^-^
صداهاشون خوبه ولی اصن رقص بلد نیستن:|
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان