امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقاده سم اسمیت از اریانا گرند و مایلی سایرس (ظاهرا طرف صحبت هایش این دو نفرند)

سم اسمیت در مصاحبه ی جدید خود با مجله ی V انتقاداتی به برخی از خواننده های سبک پاپ میکند . البته این خواننده ی جوان در صحبت های خود اسمی از هیچ شخص به خصوصی به زبان نمی آورد
ولی بنظر می رسد که طرف صحبت های سم با دو خواننده ی زن جنجالی و موفق این روزهای دنیای موسیقی یعنی آریانا گراند و مایلی سایرس هست .

سم اسمیت بیست و دو ساله یکی از بهترین خوانندگان نسل جوان حال حاضر موسیقی است . این خواننده در مصاحبه با مجله ی V در رابطه با غرور و نا متواضع بودن برخی از خوانندگان سبک پاپ صحبت میکند و این رفتار غیر حرفه ای آنها را نکوهش میکند .

" زمانیکه شما این خواننده ها رو ملاقت میکنید که من نمی خواهم اسمی از آنها بیاورم .. اما بعضی از این خواننده های سبک پاپ اخلاف بسیار مفتضحانه ای دارند . با اینکه آنها حتی نصف موفقیت ها و دستاوردهای شما را هم ندارند . "

بنظر می رسد که طرف صحبت های سم اسمیت با خوانندگانی همچون مایلی سایرس و آریانا گراند میباشد . مایلی سایرس با کارهایی که طی یک سال گذشته از خودش به نمایش گذاشته است ، لقب دختر بد و بی تربیت هالیوود را برای خودش خریده است و همچنین آریانا گراند با رفتارها و استایل های خودش می خواهد به همه بفهماند که او یک خواننده ی دیوا به مانند ماریا کری است در صورتیکه خیلی از منتقدان موسیقی ، آریانا را در چنین سطحی نمی دانند . احتمالا طرف صحبت های سم با این دو خواننده می باشد .

البته این اولین باری نیست که سم اسمیت از صنعت موسیقی پاپ مدرن انتقاد میکند . این خواننده در صحبت های قبلی خودش ، حس و حالی که نسبت به برنامه ی ایکس فاکتور دارد را اینگونه توصیف میکند .

" تصمیم بسیار هوشیارانه و خوبی برای من بود که در برنامه ی ایکس فاکتور تست ندادم .من فکر میکنم که برنامه ی ایکس فاکتور مناسب افرادی هست که فقط می خوانند . داورهای
این برنامه اهمیتی به چیزی که توی می خوانی ، نمیدهند . آنها فقط نحوه ی خواندن تو را دوست دارند . "
(یکم قدیمیه ولی جالبه)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتقاده سم اسمیت از اریانا گرند و مایلی سایرس (ظاهرا طرف صحبت هایش این دو نفرند) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سیروان خسروی در اعتراض به وضعیت اقتصادی مردم کنسرت هایش را لغو کرد / 150 میلیون خسارت
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن
Shocked مایلی سایرس در VMA تائید کرد که همجنسگراست واستلا مکسویل دوست دخترش است!!!
Music کیهان کلهر از ادامه کنسرت‌هایش خبر داد
  لباس ستاره ای بر تن مایلی هم دیده شد
  سلنا و فرانسیا رائیسا از داستان جراحی کلیه‌شان صحبت کردند
  کارهای آینده کاغذ ، صحبت های منيجر كاغذ ركورد و خداحافظی اسنیف
  صحبت های رض در مورد آلبوم شهروند ..
  بیو گرافی کامل اریانا گراند + عکس های 2015
  کیتی پری اخیرا در مصاحبه ای که داشته از نایل هوران صحبت کرده!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان