نظرسنجی: کدام خبر ها را بیشتر دوست دارید؟؟؟؟؟
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

××خبر به روایت عکس××

[rtl]عکس یهویی که منجر به مرگ شد[/rtl]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 به گزارش سینماخبر
،دختر 17 ساله روسی که برای گرفتن عکس سلفی روی قسمتی از پل که حدود 86 متر ارتفاع داشته، رفته است. اما متاسفانه بعد از گرفتن عکس به دلیل عدم تعادل از بالای پل سقوط کرده و روی کابل برق افتاده و فوت کرده است! 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
××خبر به روایت عکس×× 8

منبع:فردا نیوز
پاسخ
 سپاس شده توسط オスイン
آگهی
این مرد عجیب که یک سر به آن دنیا زد و برگشت (عکس)

[/url]
××خبر به روایت عکس×× 8
[color][font][url] [/font][/color]
پارس ناز،رایتون داما زانته مرد ۳۴ ساله زیمبابوه ای در پی ابتلا به یک بیماری جان سپرد و نزدیکانش را داغدار کرد. آنها روز تدفین گریه کنان دور تابوت او جمع شده بودند که وحشت زده مشاهده کردند پای مرده تکان می خورد.برایتون داما زانته مدتی بود که مبتلا به یک بیماری شده و در خانه بستری بود.یک روز همسر و افراد خانواده اش متوجه می شوند که وی دیگر نفس نمی کشد و قلبش نمی تپد. آنها تصور کردند که برایتون جان سپرده است.

[/url]

نزدیکان متوفی او را در تابوت گذاشته و برای دفن کردن به گورستان می برند. همگی گریه کنان دور تابوت جمع شده بودند که ناگهان پای مرده تکان می خورد. یکی از شاهدان می گوید: در جمع ایستاده بودم تا برای آخرین بار با برایتون وداع کنم که دیدم پایش تکان می خورد. ابتدا آنچه را که می دیدم باور نمی کردم. همه ما فکر کردیم که روح وی از میان مردگان بازگشته تا ما را آزار دهد.

وی می افزاید: در نهایت وحشت ما فروکش کرد و او را به بیمارستان گوورو بردیم.برایتون مدت دو روز زیر چادر اکسیژن بود و توانست سلامتی اش را باز یابد.برایتون داما زانته مرده ای که دوباره به این دنیا باز گشت، می گوید: اکنون احساس سلامتی می کنم. نمی دانم چه اتفاقی افتاده بود تنها یادم می آید که روی برانکار بودم. فکر می کنم به من شانس دیگری برای زندگی داده شده است.

این مرد عجیب که یک سر به آن دنیا زد و برگشت (عکس)

××خبر به روایت عکس×× 8
[color][font][url] [/font][/color]
پارس ناز،رایتون داما زانته مرد ۳۴ ساله زیمبابوه ای در پی ابتلا به یک بیماری جان سپرد و نزدیکانش را داغدار کرد. آنها روز تدفین گریه کنان دور تابوت او جمع شده بودند که وحشت زده مشاهده کردند پای مرده تکان می خورد.برایتون داما زانته مدتی بود که مبتلا به یک بیماری شده و در خانه بستری بود.یک روز همسر و افراد خانواده اش متوجه می شوند که وی دیگر نفس نمی کشد و قلبش نمی تپد. آنها تصور کردند که برایتون جان سپرده است.

[url=http://www.parsnaz.ir/news_cats_2.html][/url]

نزدیکان متوفی او را در تابوت گذاشته و برای دفن کردن به گورستان می برند. همگی گریه کنان دور تابوت جمع شده بودند که ناگهان پای مرده تکان می خورد. یکی از شاهدان می گوید: در جمع ایستاده بودم تا برای آخرین بار با برایتون وداع کنم که دیدم پایش تکان می خورد. ابتدا آنچه را که می دیدم باور نمی کردم. همه ما فکر کردیم که روح وی از میان مردگان بازگشته تا ما را آزار دهد.

وی می افزاید: در نهایت وحشت ما فروکش کرد و او را به بیمارستان گوورو بردیم.برایتون مدت دو روز زیر چادر اکسیژن بود و توانست سلامتی اش را باز یابد.برایتون داما زانته مرده ای که دوباره به این دنیا باز گشت، می گوید: اکنون احساس سلامتی می کنم. نمی دانم چه اتفاقی افتاده بود تنها یادم می آید که روی برانکار بودم. فکر می کنم به من شانس دیگری برای زندگی داده شده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط *PORIYA*

اتفاقی وحشتناک برای نوزاد ۱۴ ماهه

در این سانحه تلخ و دردناک مادری در حین کار با چرخ گوشت لحظه‌ای برای رسیدگی به امور خانه چرخ گوشت و فرزندش را تنها گذاشته است که کودک دستش را داخل چرخ گوشت کرده و دستش به طرز دلخراشی قطع می‌شود.

××خبر به روایت عکس×× 8
××خبر به روایت عکس×× 8

پاسخ
 سپاس شده توسط hasti-a ، mobinamahro ، Apathetic ، پری استار ، ._NeGiX_. ، ✘Nina✘
××خبر به روایت عکس×× 8
در شهرستان بشاگرد؛
چهار کشته و زخمی در اثر واژگونی خودرو
خودرو پژو در محورگوهران به روستای ایرر از مسیر خارج و واژگون شد.

واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در جاده گوهران بشاگرد یک کشته و سه مجروح برجای گذاشت.
فرمانده انتظامی شهرستان بشاگرد گفت: خودرو پژو در محورگوهران به روستای ایرر از مسیر خارج و واژگون شد.
سرهنگ مومنی افزود: سرعت بالا علت این حادثه بود.
پاسخ
××خبر به روایت عکس×× 8
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت:
سقوط پسر نوجوان از ارتفاعات عظیمیه در کرج
سقوط یک نوجوان ۱۷ ساله از ارتفاعات عظیمیه کرج موجب ایجاد صدمات جسمی و راهی شدن این جوان به بیمارستان شد.

داود رجبی در گفتگو با مهر با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعتی پیش نوجوان ۱۷ ساله ای از ارتفاعات عظیمیه واقع در کرج سقوط کرد.
 وی در ادامه محل حادثه را دره شرقی ارتفاعات عظیمیه اعلام کرد و گفت: پس از اطلاع از این حادثه تیم های کوهستان به محل حادثه اعزام شدند.
 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز افزود: این نوجوان به شدت از ناحیه سر و گردن دچار آسیب شده است.
 رجبی در پایان بیان کرد: پس از اقدامات اولیه امدادی این نوجوان به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شد.
پاسخ
 احمدرضا کاظمی فتو شعری درباره بابک زنجانی در روزنامه قانون منتشر کرده که در ادامه مشاهده می کنید.

××خبر به روایت عکس×× 8
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
آگهی
افراد خشمگین در جریان تظاهراتی در پرو، یک افسر پلیس را به آتش کشیدند.در جریان این تظاهرات که در استان «سانتا» پرو برگزار شد، معترضان خشمگین با ریختن بنزین بر روی افسر پلیس، وی را آتش زدند.

تصاویر منتشر شده از این حادثه نشان می دهد افسر آتش گرفته که سراسیمه به دنبال خاموش کردن شعل های آتش است، توسط همکارانش از مرگ حتمی نجات می یابد.

××خبر به روایت عکس×× 8

پاسخ
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران از نشست زمین در حوالی میدان امام خمینی خبر داد.
××خبر به روایت عکس×× 8

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم از نشست زمین در حوالی خیابان امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: بخشی از زمین مجاور ایستگاه اتوبوس فیاض‌بخش جنب خیابان امام خمینی ریزش کرده و عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شده است.

وی افزود: ترافیک سنگینی در محدوده بازار، خیابان بهشت و خیابان امام خمینی حاکم شده است.
پاسخ
در اتفاقی جالب و نادر مادری از خندۀ زیاد کودک خود را زودتر از موعد به دنیا آورد.
مادر 30 ساله‌ای که در حال تماشای تلوزیون بوده است با دیدن برنامۀ سیندرلا در پلیموت، از فرط خنده، کیسۀ آبش پاره شده است و در نتیجه مجبور شده است زودتر از موعد مقرر به بیمارستان مراجعه کند و نوزادش را به دنیا بیاورد.

××خبر به روایت عکس×× 8
××خبر به روایت عکس×× 8
پاسخ
در تصویر زیر سنگ قبر یک آدم گوشی باز را می بینید.
××خبر به روایت عکس×× 8
پاسخ
 سپاس شده توسط M.AMIN13 ، *مهرناز

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روایت خلبان ماهان از پرواز سوریه
Heart دنیای پساکرونا به روایت رائفی پور
  راهپیمایی روز قدس به روایت تصویر
  روایت گردشگر ایتالیایی از جاذبه های ایران(:
  روایت جدید احمدی‌نژاد از برکناری متكي
  آدمها دو دسته اند! به روایت تصویر
  روایت رییس جامعه جراحان ایران از عمل روی صالحی
  روایت تلخ گاردین از «بازار کلیه» در ایران
  ►▌ ◄ خبر به روایت عکس ►▌ ◄
  تخریب دو طبقه از پاساژ علاءالدین به روایت تصویر

پرش به انجمن: