نظرسنجی: کدام خبر ها را بیشتر دوست دارید؟؟؟؟؟
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

××خبر به روایت عکس××

××خبر به روایت عکس×× 11
نیروی پلیس لانگ آیلند نیویورک اعلام کرد که یک زن 20 ساله روز جمعه به جرم قتل دستگیر شد.
به گزارش  باشگاه خبرنگاران حوان، به گزارش نیروی پلیس لانگ آیلند، این زن جوان بچه تازه به دنیا آمده خود را خفه کرده و جنازه او را در یک کیسه پلاستیکی گذاشته است.

جان آزاتا، مامور تحقیق این پرونده، گفت: پس از حضور نیروهای پلیس در صحنه این زن جوان در حال خونریزی دیده شده که پزشک تشخیص داد وی بچه ای به دنیا آورده است.

نیروهای پلیس اطلاع دادند که سئودات باردار دار بودنش را از والدین خود پنهان کرده بود و جنازه بچه تازه به دنیا آمده را در یک کیسه پلاستیکی مشکی در خانه پیدا کردند.

آزاتا گفت: بچه زنده به دنیا آمده است اما بعد خفه شده است .

دادگاه سئودات در روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

گفتنی است، سئودات دانشجوی دانشگاه اجتماعی ناسائو است.
پاسخ
آگهی
××خبر به روایت عکس×× 11
جوان 20 ساله که پول کرایه نداشت توسط راننده در جعبه اتوبوس گروگان گرفته شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت 18:30 ، یازدهم فرودین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر محبوس شدن فردی در داخل اتوبوس مسافر بری آبي رنگ در موقعيت پايانه جنوب بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ترمینال جنوب جهت بررسی در محل حاضر شدند.

ماموران در گفت‌وگو با راننده و شاگرد اتوبوس متوجه حرف‌های ضد و نقیض شدند و به همین دلیل اتوبوس را مورد بازرسی قرار دادند که در جعبه حمل بار خودرو یک تبعi افغان( 20 ساله) را پیدا کردند.

تبعه افغان خود را عبدالله معرفی کرد به ماموران اظهار داشت: من و دوستانم از کرمان سوار این اتوبوس شدیم و قرار شد تا هریک مبلغ 400 هزار تومان را به راننده پرداخت کنیم، ولی چون این پول را نداشتم مرا در جعبه حمل بار زندانی کردند و با تهدید چاقو از بنده خواستند تا به دوستانم تماس بگیرم و این مبلغ را تهیه کنم.

سرگرد خلیل لطفی رئیس کلانتری 208 ترمینال جنوب درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: شاکی به همراه متهمان جهت بررسی بیشتر موضوع و تشکیل پرونده به کلانتری منتقل شدند.
پاسخ
یک مرد ویرجینیایی محکوم به قتل درجه یک فرزند هفت هفته ای خود شد.
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،یک مرد ویرجینیایی محکوم به قتل درجه یک فرزند هفت هفته ای خود با ضربات متعدد شد.
××خبر به روایت عکس×× 11
دیکان برنز متهم به کشتن ترینیتی هفت هفته ای، فرزند خود، به زندان هنریکو تحویل داده شد اما با پرداخت 35000 دلار جریمه آزاد شد.

بر اساس گفته های شاهدین صدمه های مغزی و از نایه سر منجر به مرگ این کودک شده اند.
پاسخ
××خبر به روایت عکس×× 11
«من عاشق همسرم بودم و هستم و از قصاص نمی‌ترسم. مرگ برای من یعنی زودتر رسیدن به همسرم و به همین خاطر از مرگ نمی‌ترسم.» این بخشی از دفاعیات مرد میانسالی است که از هشت سال قبل به اتهام قتل همسرش زندانی است.
رسیدگی به این پرونده از یازدهم اردیبهشت ماه سال 86 و در پی تماس مسئولان بیمارستان تامین اجتماعی شهریار با کلانتری 17 مارلیک در دستور کار ماموران قرار گرفت. وقتی نیروهای پلیس در بیمارستان حاضر شدند با پسری هراسان روبه‌رو شدند که ادعا می‌کرد مادرش قربانی خشم پدرش شده و در حال حاضر تحت عمل جراحی قرار گرفته است. پسر جوان به ماموران گفت که پدر و مادرش از مدت‌ها پیش دچار اختلاف شده بودند و با هم درگیری داشتند.

تلاش پزشکان برای نجات این زن بی‌نتیجه ماند و او بر اثر شدت جراحات جان باخت. کارآگاهان که با پرونده قتلی روبه‌رو شده بودند، تحقیقات برای دستگیری متهم به قتل فراری به نام بیژن را آغاز کردند.

سرانجام بیژن در خانه یکی از بستگانش شناسایی شد و با چاقویی که همسرش را کشته بود اقدام به خودزنی کرد. او سریع به بیمارستان منتقل شد و پس از بهبود حالش در بازجویی‌ها گفت: من عاشق همسرم بودم و هستم. او وقتی چاقو را در دستم دید به سمت آن آمد و نمی‌دانم چرا چاقو به او اصابت کرد و زخمی شد.

در ادامه با تکمیل تحقیقات، پرونده برای محاکمه به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم چند بار پای میز محاکمه قرار گرفت که به دلیل حاضر نشدن فرزندان این زوج در دادگاه و نبود دسترسی به آنها، جلسات محاکمه تجدید می‌شد.

سرانجام قاضی محمدباقر قربانزاده، رئیس شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران در نامه‌ای به معاون اول قوه قضاییه خواستار تعیین تکلیف در خصوص درخواست فرزندان مقتول شد که پس از بررسی پرونده توسط معاون اول قوه قضاییه با توجه به نبود دسترسی به فرزندان زن میانسال، از طرف آنها درخواست دیه شد.

با رفع ابهام پرونده، بیژن پس از هشت سال از جنایت محاکمه شد. در ابتدای این جلسه رئیس دادگاه اعلام کرد، پدر و مادر مقتول درخواست قصاص کرده اند و با توجه به کیفرخواست، متهم به قتل عمدی همسرتان هستید. اتهام خود را قبول دارید؟

بیژن: قتل عمد را قبول ندارم. روز حادثه با هم درگیر شدیم. از آشپزخانه چاقو برداشتم که او گفت: بزن، من دیگر با تو زندگی نمی‌کنم. او ناگهان به سمت من آمد و چاقو به شکمش اصابت کرد. من قصد کشتن او را نداشتم. بعد از مجروح کردن او چند بار قصد خودکشی داشتم، اما هنوز امید داشتم او زنده بماند. من آرزوی مرگ دارم و از قصاص نمی‌ترسم. من عاشق همسرم بودم و هستم و مرگ برای من رسیدن به همسرم است. دیگر از بلاتکلیفی خسته شده‌ام و از قضات می‌خواهم تکلیف مرا روشن کنند، اما با زهم می‌گویم من همسرم را نکشتم.

پس از دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، قضات دادگاه برای تصمیم گیری وارد شور شدند.
پاسخ
 مدیر راهداری گیلان از رانش پی درپی بخشی از آزادراه «رشت - قزوین» گفت: این مسیر تا اطلاع ثانوی به‌صورت یک لاین مسدود است.
به گزارش ایسنا، «ایرانپرست» گفت: مسیر آزادراه رشت - قزوین در محدوده رودبار نرسیده به تونل نصفی براثر نشست زمین و اختلاف سطح جاده تا اطلاع ثانوی به‌صورت یک لاین مسدود است.

وی افزود: عوامل راهداری در حال اصلاح و مرمت نقطه آسیب‌دیده هستند.

××خبر به روایت عکس×× 11

مدیر راهداری گیلان ادامه داد: این منطقه به‌علت سستی زمین طی چند روز اخیر به کرات دچار نشست و رانش شده است که طی عملیات متوالی، نقطه آسیب‌دیده در حال مرمت و اصلاح است اما تکرر نشست زمین باعث اختلال در روند عملیات مرمت شده است.

وی از رانندگان خواست با رعایت ملاحظات ایمنی و همکاری با عوامل راهداری، با احتیاط از مسیر مذکور تردد کنند.
پاسخ
پدر عروس وقتی دید مردی در خانه‌اش است او را به ضرب اسلحه به قتل رساند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،«چارز جوردن» 41 ساله هنگامی که دید فرد ناشناسی در منزلش است ناگهان تفنگش را بردارش و نادانسته و ناخواسته به نامزد دخترش یعنی «مارک کریون» 32 ساله شکلیک کرد.

به گزارش دیلی‌میل، دختر خانواده یعنی «برندا جوردن» 20 ساله خود، از نامزدش دعوت کرده تا به خانه‌شان در فیلادیلفیا بیاید. اما پدر به اشتباه به او شلیک می‌کند.

××خبر به روایت عکس×× 11

هنگامی که پلیس مقتول را به پزشکی قانونی برد متوجه شد که مقتول به شدت تحت تاثیر هروئین قرار داشته و پس از بررسی خانه مقدار زیادی هروئین در اتاق دختر پیدا می‌کند.

اینچنین مشخص شد که دختر خانواده یک فرد معتاد بوده و نامزدش هم گویا موادفروش بوده‌است.

××خبر به روایت عکس×× 11

به گفته وکیل پدر، او بی‌گناه است اما پلیس اعلام کرد تا روز دادگاه مطلبی را نمی‌تواند با رسانه درمیان گذارد.
پاسخ
آگهی
تصادف شدید بی ام و لوکس شاسی بلند که در شبکه های اجتماعی متشر شده است. بی ام و ایکس 6 دارای قیمت متوسط 700 میلیون تومان در نوع کار کرده است.
××خبر به روایت عکس×× 11
پاسخ
دختر اسکیت باز ایران در حادثه واژگونی اتوبوس در خراسان رضوی جان خود را از دست داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
××خبر به روایت عکس×× 11

بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر در محور تربت حیدریه به دولت‌آباد دو نفر کشته و 42 نفر دیگر مصدوم شدند.
یکی از افرادی که در این سانحه جان خود را از دست داده، نسترن علوی اسکیت باز سرعتی ایران بوده است.
این دختر ورزشکار سابقه حضور در لیگ و کسب مقام در این رقابت‌ها را نیز داشته است.
44نفر از دانش‌آموزان 16 تا 18 ساله شهرکردی که از طرف آموزشگاه تربیت بدنی کوثر این شهر به مشهد آمده بودند، در راه بازگشت به شهر خود با این حادثه مواجه شدند. علت این حادثه سرعت بالا در پیچ تند توسط راننده تشخیص داده شده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، mr.destiny
××خبر به روایت عکس×× 11
پزشکان لهستانی در عملی معجزه آسا، یک جنین را پس از گذشت 55 روز از مرگ مادرش، زنده به دنیا آوردند.
به گزارش صداو سیما به نقل از شبکه روسیا الیوم، در یک جراحی، پزشکان لهستانی یک جنین را پس از گذشت 55 روز از مرگ مادرش، زنده به دنیا آوردند.

پزشکان لهستانی، زنده ماندن این جنین را معجزه توصیف کردند.

مادر این کودک به سرطان مبتلا بود.

پزشکان برای حفظ علائم حیاتی بدن مادر این جنین، از تکنولوژی بسیار پیشرفته استفاده کردند تا جنین را زنده نگهدارند هر چند بعید می دانستند جنین در این مدت به رشد خود ادامه دهد و زنده بماند
پاسخ
قاتل پس از شنیدن قصد جدایی همسرش از او 5 نفر را به ضرب گلوله کشت و بعد خود کشی کرد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان،آقای وین آنتونی 50 ساله اهل جرجیا پس از اطلاع از اینکه همسرش قصد جدا شدن از او را دارد عصبانی شده و  به منزل اقوام همسرش می‌رود و 4 نفر از آن‌ها را به قتل می‌رساند.

××خبر به روایت عکس×× 11

به گزارش دیلی‌میل همسر قاتل جزء مقتولین نبوده‌است. پس از اینکه قاتل این افراد را به قتل رساند به منزلش باز می‌گردد و سپس خانه‌اش را به آتش می‌کشد و خودش هم در آتش که خود به پا کرده بود می‌سوزد و خودکشی می‌کند.

××خبر به روایت عکس×× 11

در حال حاضر پلیس توانسته تمام اجساد را که متعلق به فامیل‌های همسر قاتل بوده را شناسایی کرده‌است.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روایت خلبان ماهان از پرواز سوریه
Heart دنیای پساکرونا به روایت رائفی پور
  راهپیمایی روز قدس به روایت تصویر
  روایت گردشگر ایتالیایی از جاذبه های ایران(:
  روایت جدید احمدی‌نژاد از برکناری متكي
  آدمها دو دسته اند! به روایت تصویر
  روایت رییس جامعه جراحان ایران از عمل روی صالحی
  روایت تلخ گاردین از «بازار کلیه» در ایران
  ►▌ ◄ خبر به روایت عکس ►▌ ◄
  تخریب دو طبقه از پاساژ علاءالدین به روایت تصویر

پرش به انجمن: