امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصادف امیرحسین (مدیر بخش نظامی فلشخور)

باآ چرا اینقد سخت باورین شماها...
خواهرش اسمش رُزه
دوست منو سحر و مبینا و مهسا و امیر و زهرا و ستاره و خیلیایه دیگس
خودش به ماها خبر داد.. ما همه درجریانیم..
اگه دعا کنین چیزی ازتون کم نمیشه..
 سپاس شده توسط اطلاعیه گوش بدید ، mobin@
آگهی
(21-04-2016، 11:35)mobin@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر راست میگه ابجیش تو یه انجمن دیگه من هم گفت
حالش خیلی بده خواهشا براش دعا کنیین

امیر چرا انجمن باز نمیکنه هرچقد میزنم باز نمیشه
علت چیه؟

باز میشه..

(21-04-2016، 13:25)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2016، 21:05)اطلاعیه گوش بدید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

slm

تو انجمن خودم حوالی ساعت 2 و 30 دقیقه بود که خواهرش بهم میام داد که گفت این اتفاق افتاده .. و من وظیفه دونستم که به تیم مدیریت و انجمن اطلاع رسانی کنم ..

و درضمن نمرده .. تو کماست ..امروز این اتفاق افتاد ..

اخه چه مدرکی بیارم منم از خواهرش شنیدم .. وقتی مدتی انجمن نیومد متوجه میشید عزیز

شما به این میگین مدرک ؟ 
عکس بدید 
امکان داره به هر دلیلی از جمله تمام نت نیان به انجمن 
اگر حقیقت داره که التماس شفا 
ولی مدرک درست بیارین 

بهتره بحث جمع شه..اگه بهبود یافت خودشون توضیح میدن
(21-04-2016، 13:25)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-04-2016، 21:05)اطلاعیه گوش بدید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

slm

تو انجمن خودم حوالی ساعت 2 و 30 دقیقه بود که خواهرش بهم میام داد که گفت این اتفاق افتاده .. و من وظیفه دونستم که به تیم مدیریت و انجمن اطلاع رسانی کنم ..

اخه چه مدرکی بیارم منم از خواهرش شنیدم .. وقتی مدتی انجمن نیومد متوجه میشید عزیز

شما به این میگین مدرک ؟ 
عکس بدید 
ولی مدرک درست بیارین 

راسته من خودم با خواهرش حرف میزدم اون بهم گفت

امیر تو انجمن محرومم کردی؟
 سپاس شده توسط اطلاعیه گوش بدید
(21-04-2016، 15:21)mobin@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2016، 13:25)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

slm

شما به این میگین مدرک ؟ 
عکس بدید 
ولی مدرک درست بیارین 

اره راسته..
نه نشدی محروم باز میشه
(21-04-2016، 15:41)اطلاعیه گوش بدید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2016، 15:21)mobin@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

slm

شما به این میگین مدرک ؟ 
عکس بدید 
ولی مدرک درست بیارین 

اره راسته..
نه نشدی محروم باز میشه

بخدا باز نمیشه میشه به سحر بگی بیاد تو پی ویم برام ادرسشو بفسته؟
 سپاس شده توسط اطلاعیه گوش بدید

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان