نظرسنجی: چرا محجبه هستین
این نظرسنجی بسته شده است.
چون مجبورم کردن
10.53%
2 10.53%
خودم دوس داشتم و هیچ اجباری نبوده
42.11%
8 42.11%
بخاطر حرف مردم
5.26%
1 5.26%
محجبه نیستم
42.11%
8 42.11%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسلام چرا بیا تو یکم ب حرفام گوش کن و نظر بده

سلااااااام

دوستان عزیز دوس دارم بدونم کیا ب اسلام اعتقاد دارن کیا از اسلام بدشون میاد؟؟

سوال بعدیم از دخترای عزیز انجمن هست ک خوشکلایه من کیا محجبن حالا بدون چادرم قبوله هااا ولی بگین چرا محجبه هستین و بعدش هم بگین ک چطوری محجبین؟

1-ب اجبار کسی محجبه شدین

2-چون خودتون دوست داشتین محجبه باشیم

3-بخاطر حرف مردم

من خودم یک محجبه چادری هستم ک هیچ کس منو مجبور نکرده و وقتی ک کسی بهم بگه امل واسم مهم نیست اصلا ناراحت نمیشم خیلی دوست دارم ک این تاپیکی ک گذاشتم پر از بحث بشه پس لطفا همه جواب بدن حتی اگر مخالف من باشین
سپاس بدین و نظر بدین عزیزانم

خوشحال میشم ک نظر بدین هر چی دلتون خاص بگین
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
 سپاس شده توسط khadem.alshohada ، mT_pOoM_taaK ، mr.destiny ، ✘Nina✘ ، oprah vinfrey ، ✘PETER✘ ، #lili# ، _.miss_.em
آگهی
(12-04-2016، 2:28)○°łåmýå°○ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلااااااام

دوستان عزیز دوس دارم بدونم کیا ب اسلام اعتقاد دارن کیا از اسلام بدشون میاد؟؟

سوال بعدیم از دخترای عزیز انجمن هست ک خوشکلایه من کیا محجبن حالا بدون چادرم قبوله هااا ولی بگین چرا محجبه هستین و بعدش هم بگین ک چطوری محجبین؟

1-ب اجبار کسی محجبه شدین

2-چون خودتون دوست داشتین محجبه باشیم

3-بخاطر حرف مردم

من خودم یک محجبه چادری هستم ک هیچ کس منو مجبور نکرده و وقتی ک کسی بهم بگه امل واسم مهم نیست اصلا ناراحت نمیشم خیلی دوست دارم ک این تاپیکی ک گذاشتم پر از بحث بشه پس لطفا همه جواب بدن حتی اگر مخالف من باشین
سپاس بدین و نظر بدین عزیزانم

خوشحال میشم ک نظر بدین هر چی دلتون خاص بگین

من فقد در این حد بگم دختر چادری فقد نباید به یه چادر بسنده کنه تفکر به اینکه دین داری یه دختر ، ملاک مذهبی بودن یه دختر فقد یه چادره ، این نباید اینجور تلقی بشه...یه روز از امام علی ع میپرسن ایا فردی که بسیار در نماز ها سجده میکنه بسیار در عبادت خاشعه این فرد انسانی با تقوا و با خداست؟اقا میفرمایند نخیر این ملاک نیست این فرد عادت کرده به سجده زیاد جز عادت هاش هست باید تقوا او رو در امین بودن صادق بودن پاکدامن بودن دید.
حالا اگه شخصی عادت کرده به چادر زدن دیگه نباید به این بسنده کنه که من چادر زدم تمام خیلی مذهبی ، باید تو بقیه چیزا مثل رفتار کردار سیره هم از حضرت زهرا پیروی کرد نه فقد در پوشش حضرت
اسلام چرا بیا تو یکم ب حرفام گوش کن و نظر بده 1
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، ○°łåmýå°○ ، mr.destiny ، ستایش*** ، ✘PETER✘
من یه نوجونم اما برای این که دینم تقلیدی نباشه (یعنی نه به خاطر پدر و مادرم مسلمون باشم) تو این زمینه ها تا دلت بخواد مطالعه و تحقیق دارم و کتاب های مشهور ادیان مختلف و تقریبا خوندم و تو این تحقیقات اگه دینی یه درصد از اسلام بهتر بود صد در صد اونو انتخاب میکردم ولی همچین چیزی وجود نداره
و
تو بخش فرقه ها و مذاهب هم با هزاران سوتی توی مطالب بیشتر مذاهب من دراوردی اسلام فقط شیعه رو بهترین مذهب میدونم

و
بحث حجاب چیز مهمیه اما اینا کلاس اول اسلامه

ما نباید دین رو توی همین چیز ها ببینیم

ولی به طور کلی حجاب بسیار مورد توجه همه اولیا خدا بوده...

...
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
 سپاس شده توسط ○°łåmýå°○ ، mr.destiny ، ✘PETER✘ ، serpent
خیلی ممنون ک شرکت کردین خود من 16 سالمه ولی از11سالگی فیلم های اقای استاد رائفی رو مشاهده میکردم و از اون سن فقط کتاب های دینی میخونم هر وقت میرم کتاب فروشی یل نمایشگاه کتاب تنها انتخابم کتابهای دینیه میدونید خیلی اسلام کسترده است و کسایی ک مطالعاتشون در این باره زیاده و با خوندن این کتاب ها اصلا شیرینی رو حس میکنن درست گفتین حجاب فقط چادر نیست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چک‌کنید?❤️?
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، mr.destiny ، ✘PETER✘ ، sara006
ایشونم خوب صحبت میکنن

چند تا از مباحثشونو دیدم
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(12-04-2016، 14:56)پرسپولیس زلزله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشونم خوب صحبت میکنن

چند تا از مباحثشونو دیدم

خوب چیه عااااالی
چک‌کنید?❤️?
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
میتونم بپرسم چنـ درصد از این چیزایی که میگین واقعیه ؟
آیا ریا نیسـ اینکه شما دارین از خودتو تعریف میکنید؟ 
منم میتونم یه عالمه حرف در مورد کتاب های دینی که خوندم 
یا عبادت و نظرم راجع به دین بگم یا مراجع تقلید و احادیث و فتواهای مراجع تقلید و ...
ولی این ریاسـ پـ بهتره در این مورد چیزی از اعمال و عباداتتون نگینـ
البته این نظر منه 
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
من فقط گفتم خوندم و این درک من از این کتاب هاست

بالاخره هر نویسنده ای باید منابع حرفاشو بگه عزیزم

کتاب خوندن که ریا حساب نمیشه. میشه؟
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(12-04-2016، 15:36)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونم بپرسم چنـ درصد از این چیزایی که میگین واقعیه ؟
آیا ریا نیسـ اینکه شما دارین از خودتو تعریف میکنید؟ 
منم میتونم یه عالمه حرف در مورد کتاب های دینی که خوندم 
یا عبادت و نظرم راجع به دین بگم یا مراجع تقلید و احادیث و فتواهای مراجع تقلید و ...
ولی این ریاسـ پـ بهتره در این مورد چیزی از اعمال و عباداتتون نگینـ
البته این نظر منه 
دوس عزیز ما داریم میگیم ک اطلاعت داریم ن این ک بدون اطلاعات اومدیم اینحا بالاخره ادمهایی دیگه ک منتظر سوتی گرفتنن میتونن بگن ک اره شما اطلاعات ندارین از خودتونه ادمهایی رو دیدم ک وقتی حرف از دین میزنیم میگن ک اره برو بیشتر مطالعه کن اینارو واس این داریم میگیم ک از الان جواب اون دوستان رو بدم خوبه ک انتقاد کردین

مشکلی نیست انسان در برخی از کارهای خوب ریا کنه البته ن ب این معنی ک خود شخص قصدش ریا باشه بلکه ترغیب اطرافیان ب انتخاب اگاهانست ن تقلید کور کورانه و ای کاش انتخاب های مذهبیمان همه بر اساس مطالعه دقیق و مستدل باشد ما خانم های چادری یا محجبه نباید بخاطر چادری بودن مادرم یا با فشار زور از سوی خونوادم چادر بزنم این نص صریح قرآن کریمه ک خطاب ب همسران پیامبر ک چادر بزنن((جلابیب))و با صدای نازک با نامحرم صحبت نکنن و ب شیوه عهد جاهلیت خودارایی نکنن....
چک‌کنید?❤️?
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ✘PETER✘
راستش من اعتقاد ندارم..من متعادلم ن زیاد محجبه نه بی حجاب...اما در کل عقایدم با اونوریا بیشتر میخونه(:
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ✘PETER✘ ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان