امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارلتو: رونالدو بهترین مهاجم تاریخ است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارلتو: رونالدو بهترین مهاجم تاریخ است 1

بدون شک یکی از مربیانی که بیشترین تأثیر را روی ستاره پرتغالی گذاشت، کارلو آنچلوتی ایتالیایی است.

به گزارش بخش بین الملل ورزش 11، از زمانی که کریستیانو رونالدو در سال 2009 به رئال مادرید پیوست، تا کنون به 5 مربی مختلف کار کرده است. طبق گفته خودش، هیچ یک از این مربیان، تأثیرگذاری کارلو آنچلوتی را نداشته اند.

رفتن آنچلوتی ضربه سختی به رونالدو و دیگر ستارگان کهکشان مادرید وارد کرد، بنیتز هم رابطه خوبی با آنها نداشت اما نهایتا، ورود زیدان کمی اوضاع نا به سامان رئالی ها را ترمیم کرد.

زیزو از رونالدو در یکی دو بازی اخیر تیمش در نوک حمله استفاده کرده، که این کار خیلی به مذاق کارلتو خوش نیامده است. آنچلوتی در ستون هفتگی خود در سینا اسپورت گفت:

-

رونالدو بهترین مهاجم تاریخ است و برای اینکه حداکثر توانایی های خود را نشان دهد باید آزاد باشد. من هیچ کس را در حدو او ندیده ام، او می تواند در لحظه کارهای مهمی انجام دهد، ولی بابت همه آنها باید آزادی عمل داشته باشد.

سال اول که وارد رئال شدم، او بیشتر متمایل به چپ بازی می کرد، اما من تصمیم گرفتم که او را آزاد بگذارم تا در میان مدافعان حریف حرکت کند و حتی گاهی بازی سازی تیم را هم انجام دهد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تاریخ‌سازی وفایی؛ قهرمانی جهان تقدیم به مادربزرگ!
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  مصدومیت سخت برای مهاجم حریف تراکتور
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان