امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتیجـــ...ـه ᓄــωـابـᓆـهـ ے بهــتریـטּ آواتـ...ـار (2)

نتیجـــ...ـه ᓄــωـابـᓆـهـ ے بهــتریـטּ آواتـ...ـار

نــفــر اولـــــ : | cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ |
نــفــر دـومــ : آرالیا
نــفــر سومـ : _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجـــ...ـه ᓄــωـابـᓆـهـ ے بهــتریـטּ آواتـ...ـار  (2) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Silver Sun
آگهی
بازم بزار
پاسخ
لطفا دفعه بعد با کیفیت تر بزارید 

1-لطفا اسم رو نزارید چون باعث میشه یه نفر عکسش خوب و موردپسند نباشه ولی رای دهنده بینه چون دوستشه رای بده بش

2-به جای گذاشتن لینک پروفایل لینک اپلود شده عکس رو بزارید تا عکس با کیفیت تر و بزرگ تر دیده بشه

مشکله دیگ ای دیدم میگم
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
(15-02-2016، 14:05)〇ᗰᓮᗪ ᙅᖇ7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1-لطفا اسم رو نزارید چون باعث میشه یه نفر عکسش خوب و موردپسند نباشه ولی رای دهنده بینه چون دوستشه رای بده بش

2-به جای گذاشتن لینک پروفایل لینک اپلود شده عکس رو بزارید تا عکس با کیفیت تر و بزرگ تر دیده بشه

مشکله دیگ ای دیدم میگم

در مورد نظر اولتون ، باید ذکر کنم این به سلیقه ی مدیر موضوع بستگی داره !

یعنی کسی که موضوع رو ایجاد کرده میتونه اسم کاربرو قراره بده ، نده یا هر قانونی که میخواد بزاره !

نتیجه ی رای مهمه .. دیگه حالا کی بخاطر دوستی و .. رأی داده فکر نمیکنم مد نظر باشه جز تبلیغ .. Rolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz
(16-02-2016، 14:40)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2016، 14:05)〇ᗰᓮᗪ ᙅᖇ7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکله دیگ ای دیدم میگم

در مورد نظر اولتون ، باید ذکر کنم این به سلیقه ی مدیر موضوع بستگی داره !

یعنی کسی که موضوع رو ایجاد کرده میتونه اسم کاربرو قراره بده ، نده یا هر قانونی که میخواد بزاره !

نتیجه ی رای مهمه .. دیگه حالا کی بخاطر دوستی و .. رأی داده فکر نمیکنم مد نظر باشه جز تبلیغ .. Rolleyes
درود 

خوب پس اصن نباید نگاهی انداخت به کاربری که موضوع رو زده که چه موقعی ثبت نام کرده و چن تا ارسال داره هرکی با اقاصابر هماهنگ کنه تمومه؟ خوب پس ایندفعه با اقاصابر و زننده تایپیک  هماهنگ میکنم مسابقه بعدیو من میزنم
+
نظر دومم که خوب بود؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Faust
قوانین یا هر چیز دیگری که مربوط به مسابقه میشه رو خودتون میذارید که خلاقیتتون رو نشون بدید !

بله .. به صابر بگید .
_

خوب بود موافقم !
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz
آگهی
(15-02-2016، 14:05)زیبای تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم بزار

بــاشـه
امـــا متــاسفــانه هیــــچ کس شـــرکت نمکــنه :/
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
قبول دارم عکس قشنگ بود...ولی بهتر از این خیلی دارم...اما دیگه حسش نبود:/
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان