امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رائول: باید به زیدان فرصت داد؛ در شالکه همه چیز فوق العاده و متفاوت بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رائول: باید به زیدان فرصت داد؛ در شالکه همه چیز فوق العاده و متفاوت بود 1

به گزارش AS، رائول گونزالس کاپیتان سابق رئال مادرید در گفتگویی با خورخه والدانو در شبکه beIN مصاحبه ای کرد و در مورد مسائل مختلف صحبت کرد. وی در خصوص زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید و هم تیمی قدیمی اش گفت :"من فکر می کنم بازیکنان پیغام هایش را درک می کنند چرا که خودش یک بازیکن کلاس جهانی در میان بهترین های تاریخ بوده که همه چیز را فتح کرده است. من فکر می کنم مربی که بتواند پیغام هایش را منتقل کند، بداند هواداران چه می خواهند و ترکیب با کیفتی داشته باشد می تواند جام ببرد . اگر اینگونه نشد باید به او فرصت داد."
رائول در خصوص جدائی از شالکه نیز گفت : "دیگر نمی توانستم خواسته های بیشتری داشته باشم. فکر می کردم فوتبال برای من در سطح بالا تمام شده و بعد از آن تصمیم گرفتم به فوتبال ادامه دهم اما در یک سطح پائین تر ."

اسطوره رئال مادرید در خصوص ترک آلمان و پیوستن به لیگ قطر هم گفت: " آنها فوق العاده بودند و این یک دوره متفاوت بود. آنها 18 تیم از یک شهر بودند. احتیاجی به هواپیما نبود و همه چیز توسط اتوبوس صورت می گرفت بدین ترتیب شما به خانه باز می گشتید و همه چیز آرام تر بود. آنها نسبت به فوتبال علاقه دارند."

رائول ادامه داد: "صبح ها باید در آکادمی در خصوص فوتبال و سازمان دهی تیم ها مطالعه می کردم و عصر ها هم تمرین می کردم."

او در خصوص شغل جدیدش یعنی نماینده لالیگا در آمریکا هم گفت : " این پست به من پیشنهاد داده شد چرا که می خواستم راجع به فوتبال از یک دید دیگر مثل تجارت بیشتر بدانم. فکر می کنم این پست و کسب تجربه یک مزیت برای من باشد."
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  جهانبخش و فرصت کوتاه؛ شکست برایتون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان