امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

(10-08-2016، 11:44)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-08-2016، 0:07)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیییییییییغز !
عرررررررررررررررر ررر !
شادی کجایی؟ بیا باهم گریه کنیم...من 5و6 W رو دیدم!
نمیتونم تا هفته بعد صب کنم!!!!! قلبم داره میاد تو دهنمo_o
تازه دارم میفهمم چیا میگفتی اون موقع D:
فقط یه چیزی! احساس کردم ک برا تو عجیب میومد اتفاقی ک برای دختره افتاد... ولی بنظرم خیلی منطقیه!
من اصن فکرشو نمیکردم اینطوری وبتون ادامه پیدا کنه...
ولی خیلی طبیعی هان جو به وبتون کشیده شد.. بنظرم نویسنده این تیکه خیلی مغزشو به کار انداختهD:

ب صورت اون قاتلم توجه کردمااا ! راس میگی نسبت ب دفعات قبل تغییر کرده بود! و سوال من اینجاست ک از کامپیوتر باباهه چطور پرید ب صحنه ای ک قاتله دم رود وایساده ..! بنظرم اینم یه ربطی باید داشته باشه به وبتون و واقعیت... چون بعد از ورود چول ب واقعیت، وبتون متوقف شده! ولی قاتله درحال حرکته... پس این نشون دهنده ی اینه ک قاتله هم با چول به دنیای واقعی اومده|:
(عجب نتیجه گیری ای!!! خودمم نفهمیدم چی گفتم._.*)

همه چی درکل عالی بود... به غیر یه چیزی... ._.*
من هیچوقت دو ثانیه ی اخرو نمیبینم (صحنه های قسمت بعد) تا تحریک نشم!
ولی ایندفه از بس هیجان داشتم تیکه های قسمت بعدو دیدم O_O و فک نکنم تا جلسه بعدش دووم بیارم! دیواااانه میشم اخرش-.-*
صحنه ی حساسی داره قسمت بعد گویا .. !
حالا حال اون روز منو میفهمی ^_^
تا هفته ی دیگه چیه عشقم تو دیر دیدی این دو قسمتو . امروز چهارشنبه ست تا فردا زیرنویسای قسمت 7 هم میان !
فقط نمیدونم که 8 رو فردا پخش میکنن یا نه بخاطر المپیک ._.
اره قسمت بعدی خیلی حساسه !! این قاتله هم انگاری واقعی شده از دنیای وبتون درومده ..
ولی من نفهمیدم که یون جو چیکار کرد دوباره برگشت به وبتون و دنیای اونجا زنده شد !؟
دوس داشتم وقتی از دسشویی میفته رود هان اونجا چولو نجات بده اینجوری جالب ار میشد و احساسی تر !! ~♡

(10-08-2016، 8:18)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2016، 19:25)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2016، 19:17)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه :| اعضای اکسو تویه to the beautiful you مهمون بودن ؟ میخواستم بخاطر بودنشون ببینم ولی الان بیخیال شدم :|

+ شادی اوه ونوس من رو2 قسمت دیدم . خیلی خوشم اومد . خیلیییییییی متفاوته .

دکترها امشب تموم میشه . مثل اینکه بجاش میخوان سریال بکهیونو بزارن (دربارش خبر ندارم زیاد )

بی صبرانه منتظر قسمت 11 عشق بی پروام :|
اگه اکسو رو دوس داری همسایه بغلی اکسو رو ببین ! محشره و مخصوص اکسوال هاس دیگه فقط .
خوشحالم که ونوسو دوس داری ^^ تازه قشنگترم میشه .. هنوز به جاهای قشنگش نرسیدی ..
چه خوب که دکترها تموم میشه اخه منتظر سریال بکیم ! (قلب سرخ)
دکترها رو دو قسمتشو دیدم ادامه ندادم اخه خیلی جذاب نبود فقط بازی شین هه قشنگ بود بقیه چیزا عادی بود . بنظر من !

همسایه بغلی اکسو رو دیدم . خیلی کوتاه بود :|
واقعا  یعنی قشنگتر میشه ؟
دکتر ها قشنگه . باید بری یه ذره جلوتر تا خوشت بیاد ..
آقا من اشتباه میکردم . دکترها 20 قسمته :| 16 قسمت نی .. فک میکردم دیشب تموم میشد ..

اره منم گفتم چرا آنیتا میگه دکترها تموم شد اخه هنوز مونده ازش !
اره بابا ونوس خیلی قشنگتر میشه .. اولا هنوز اینا عاشق هم نشدن . دوما تیکه های طنز فیلم مونده .. سوما واقعا سریال جالبیه ! همینجور برو جلو و حالشو ببر ! D:
راستش دکترها که فلش بکش مدرسه ای بود و من از مدرسه ای مدتیه متنفر شدم .
زمان عادیش هم پزشکی و عشقی میشد که مدتیه زیاد دارم این ژانرو میبینم اگه هی ادامش بدم زده میشم !
الان من حال و هوام توی همین دبلیو و کیلمیه .. و ان شاء الله بعدش هیلر ^^ (:

ونوس رو یه ساعت دیگه قسمت 4 هم میبینم .. تا اینجاش که واقعا عالی بود Smile راستی مثل ونوس فیلمی کمدیو قشنگ بازم هست ؟

دکتر ها فقط 2 یا 3 قسمت اولش مدرسه ایه که گذشته رو نشون میده . بعدش سریع میره تو داستان زمان حال ..

بنظرم زود قضاوت نکنُ و ببین .

دبلیو هم چون تعریف زیاد ازش شنیدم میخوام بعد دکترها ببینم .

+ عشق بی پروا اینقدر حساس شُده که هنوزم تو شوکم :| باورم نمیشه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Apathetic ، sober
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - || Mιѕѕ α.η.т || - 11-08-2016، 15:31

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان