امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

(31-05-2016، 11:56)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخبار جدید از لی مین هو و سریالش :
زمان پخش سریال از 19 آبان خواهد بود . ( اوفففف تا اون موقع کی زنده س کی مرده -_- )
تعداد قسمتها : 20
جایگزین سریال : Jealousy incarnate
آخرین سریال لی مینهو این سریال میشه بعدش برای 2 سال میره سربازی :|
درباره ی داستان سریال :
یک درام رمانس-فانتزی هست که موضوع اصلیش از اولین کتاب داستان تاریخ کره ست که درباره ی یک پری دریایی یا مرد دریایی گرفته شده . در اون کتاب تاریخی مربوط به دوره ی چوسان اومده که این یه داستان واقعی درباره ی کیم دام نیونگ هست که مرد دریایی ای که گرفته بود رو به دریا بازگردوند !
( خلاصه داستانش جالبه ولی به احتمال 99.99% با یه سریال تاریخی تخیلی طرفیم . خب این برای خیلی ها میتونه خبر بدی باشه چون اکثریت مینهو رو با درام های عشقی در زمان حال دوست دارن البته من که خودم همه جوره دوسش دارم چون با سریال ایمان ثابت کرد تاریخی هم بهش میاد )
کارگردان : جین هیوک ( کارنامه: شکارچی شهر )
نویسنده : پارک جی اون ( کارنامه: تو از ستاره ها اومدی )
فعلا از بازیگرای این سریال فقط اسم لی مینهو و جون جیانا ( جون جی هیون ) گفته شده باید ببینم چی میشه !
+ کاش مینهو در طول فیلمبرداری سریال یه سری هم به اینستاش بزنه و عکسای سریالو بزاره برامون .-.
خوش به حال جون جی هیون .. 3 سال پیش که با کیم سو هیون ( مای فرست لاو ♡ ) بازی کرد حالام با مینهو ( مای سکند لاو ) داره بازی میکنه =|
کلا با عشقای من کاپل میشه دیگه ..

کاش ۲۱آبان میومد-.-*
اون وقت می شد برای تولدم^_^
+
اینم یه مینی سریال(از مینی سریال متنفرم-_- تا میای با بازیگرا ارتباط برقرار کنی تموم میشن-.-*)
نام : تماس عشق – سلول عشق – Love Cells – Dating DNA – 연애세포
ژانر : فانتزی , عاشقانه , کمدی
تعداد قسمت ها : 15 ( زمان هر قسمت 10 قیقه )
شبکه پخش کننده : Naver TV Cast
روزهای پخش : دوشنبه تا جمعه
زیرنویس فارسی : تمام قسمت ها

بازیگران :
Park Sun Ho
Nam Ji Hyun
Kim Yoo Jung
Baek Sung Hyun
Jang Hyuk
Kim Woo Bin
توضیحات :
این وب دراما (درام اینترنتی) بر اساس کمیک اینترنتی محبوب “سلول های عشق” از 김명현 کیم میونگ هیون است که در تاریخ 21اُم جولای 2010 تا مارس 2012 منتشر شده بود.این درام درباره ی مردی است که تلاش می کند با فریفتنِ ستاره ی یک گروه دخترانه از تنهایی (مجردی) خارج شود ! یک گربه ی ′سلول عشق′ که انسان نماست، ناوی (کیم یو جونگ) به ما دائه چونگ(پارک سان هو) الفبای عشق را آموزش می دهد، کسی که مصمم است سلول های عشق در حال مرگش را با یک رابطه ی
عاشقانه ی فوق العاده احیا کند،
به خصوص با فوق ستاره،
سئو رین (نام جی هیون)
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - sober - 31-05-2016، 12:11

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان