امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

فک کنم شادی جان عاشقه گوم جاندیه ._. هر فیلمی که میخای راجع بش بدونی ( نقد ، بررسی و .. ) بگو بزارم برات .-.
نه تنها شادی خانوم ، هرکسی که علاقه مند هست به فیلمای کره ای و دوست داره نقدِ اون فیلمی که میبینه رو بدونه یا کلاََ بررسی و معرفی بازیگران و غیره رو همینجا بگه . Heart
نــام : Blood / خون
شبکه: KBS 2
ژانر:Medical, Fantasy, Romance
شروع پخش :2015-Feb-16 to 2015-Apr-21
روز و ساعت پخش:Monday & Tuesday 22:00
تعداد قسمت ها: 20

خلاصــه aquarium
پارک جی سانگ پزشکیه که در بیمارستان کار میکنه،در عین حال یو ری تا خواهر زاده رئیس بیمارستان و یک پزشک معروف وبه عبارتی ستاره ی بیمارستانه،اون پر افاده و سرد اما بسیار تواناست

لی جائه ووک هم پزشکیه که همه به اون افتخار میکنند اون ظاهری آرام داره.اما بسیار بلند پروازه و بزرگترین دشمن برای همه ست...

کارگردان : Kim min soo

آثار:

Blood | KBS 2-2015

• Good Doctor | KBS 2- 2013
  • Ojakgyo Family | KBS 2- 2011
  • The Accidental couple | KBS 2 - 2009
  • Good Bye Solo | KBS 2 - 2006
  • Her beautiful story | KBS 2 - 2004

بـــــــــازیگران :

بیوگرافی بازیگران:

Ku Hye Sun
تاریخ تولد : 9 نوامبر 1984
محل تولد : اینجئون، کره جنوبی
قد:163

سریال ها :

Ahn jae hyeon
تاریخ تولد : 1 جولای 1987
محل تولد: سئول،کره جنوبی
قد:186

سریال ها و جوائز :

Ji jin hee
تاریخ تولد : 24 ژوئن 1973
محل تولد: سئول،کره جنوبی
قد:178

سریال ها:

بررسـی :
نقش" آن جه هیون "رو قرار بود اول به" جانگ ایل وو "بدن اما "جانگ ایل وو " سر کار "نگهبان شب "بود بعدش هم به " یو یئون سوک " پیشنهاد دادن که اونم نشد بعدش دیگه به" آن جه هیون "دادن.

به نظر منم بد نیس کم کم راه میفته بعضی بازیگرا تو بعضی سریالا قسمتای اول خودشونو نشون نمیدن سریال که پیش میره بهتر میشن.

مثلا" پارک شین هه "! من اساسا باهــــاش مشکل دارم در جریانید که ! :| و از اینکه تو سریال "پینوکیو " بازی میکرد کلی عصبی شده بودم اما قسمت به قسمت بهتر شد و تو این سریال خودشو نشون داد !!!

1- اول بلاخره بازیگر نقش جی سانگ یا همون خون آشام خوشگل ما بلاخره داره با نقشش ارتباط برقرار میکنه و به قول دوستان داره یخش آب میشه !! اون از جمله بازیگرانی هست که بازیش توی این سریال زیر ذره بینه !! اونم به خاطر بازیش توی سریال "تو از ستاره ها اومدی"" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

2- بلاخره داره اصل نقش بازیگر نقش یو ریتا معلوم میشه و دیگه لحن حرف زدن و رفتارهاش بیننده رو عصبی نمیکنه!! فکر کنم همش معجزه عشقه .. ! Heart Angel

البته امیدواریم این کره ای ها دست از لجبازی بردارن و این بازیگر بیچاره رو به حال خودش بذارن !! وقتی گیر میدن دیگه ول نمیکنن 3ztz

3- هیجان سریال داره روز به روز بیشتر میشه !! آخ یه بزن بزنی بود قسمت 10" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
تازه داره عاشقانه هم میشه ! واییی ^_^" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

4- واقعا طنزش عالیه !! بعضی جاها لوله میشی روی فرش" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

فکر نکنید از اون سریالا خون آشامی ترسناکه نه ماجراش کلا یه چیز دیگه اس!!

نقـــــــــــــــــــــــــــــــــد :

در مورد شخصیت هام، جی سانگ خیلی طفلونکی ـه. آدم دلش براش می سوزه. " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
من تا قسمت 4 بیشتر از همه با کاری که بابای جی سانگ کرد خیلی مخالف بودم ! یعنی چی آخه، زن و بچه تُ تنها میفرستی برن ؟! اگه زنت فرصت فرار و زندگی مخفیانه رو تنهایی داره، پس با بودن تو شانس و فرصت خیلی بیشتری داره. یعنی چی تنها موند و اونجوری شد !!!:|

از صحنه های طنز فیلم خوشم میاد، آخ آخ...اون ربات ـه که سوژه ـست. مخصوصا وقتای که از جی سانگ میترسه...سوال ریتا هم از جی سانگ توی 10 خیلی خنده بود ... " تو دستشوئی ـَم میری؟"...عالی بود.... 497

و اما ..

موسیقی متنش خدایی پرفکت بود !3> اصن عالی !! اون صدایی که شبیه ضربان قلب عه!!!!!!!!!اصن توش یه دلهره ای هست fly2 اول این که ابدا از بازیگر زن این سریال (همون گوم جاندی تو پسران فراتر از گل  Exclamation ) خوشم نمیاد Sleepy فکر می کنم بهترین نقش عمرش رو تو سریال پسران برتر از گل بازی کرد و بس !! اما در مورد بازیش تو این سریال:

فضا برای شخصیت پردازی منطقی برای نقشش نداره. علاوه بر اینکه تو هر قسمت صحنه های زیادی با بار احساسی کاملا متفاوت وجود داره، کارکترهای زیادی هم هستن که تقسیم نقش بینشون باعث شده هیچ کدوم نتونن اونجور که باید تو نقششون فرو برن نقشهاشون ام پی تری شده الا خود پارک جی سانگ و لی جه ووک..برای همین استثنائا یو ریتا رو بخاطر نوع بازیش مقصر نمیدونم.
در یک کلام مشکل از فیلمنامه ست.
اما در کل داستان سریال نسبت به خیلی از سریالای مشابه کره ای متفاوته خدا رو شکر هنوز مربع و مثلث عشقی به معنای واقعی تو این سریال تشکیل نشده !
و داستان بر پایه ی موضوع دیگه ای پیش میره که این از دید من یه امتیازه .

سریال در اصل سریالی کمدی نیست همین که گفته شد طنزش پرفکت بود و اینا ! بلکه علمی تخیلی با احتمال اندکی کمدی .. البته قسمت به قسمت به علت ایجاد علاقه بین ریتا و جی سانگ Heart داره بار کمدی سر یال هم زیاد میشه . این سریال مثل خیلی از سریالایی که تو کره طرفدار نداره اما بیرون از کره خواهان زیاد داره تو کره استقبالی که باید ازش نشده اما زیرنویسایی که از این سریال به زبانهای مختلف وجود داره نشون میده که مردم کره باید تو سلیقشون تجدید نظر کنن" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Tɪɢʜᴛ ، …Reyhaneh…

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Dead Silence - 20-02-2016، 21:38

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان