امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

[ سریال شکارچی شهر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کـاور  
سریالی بود که وقت توش تلف نشد !  کش نداشـت ،  جز قسمتهای عاشقانه فیلم !  هدفمند و قوی بود . اهنگ فیلم طبق معمول سریالهای کره ای عالی بود . انتخاب بازیگرش هم عالی بود.. کلاً من این فیلم رو به خاطر مین هو گرفتم  *___* 3>
____

اینها نظرات بعضی از دوستان هست که اخرش میخام یه جمع بندی کلی راجب سریال بکنم  : 
1) یعنی اولین سریال معاصر کره ای بود که دیدم باید بگم خیلی خوشم اومد..از بازیگر لی می هو هم خوشم اومد...واس بازیش تو این سریال و ایمان(سرنوشت ایرانی!!!).....
2) سریالی کاملا ایده ال بود. جز جندجا ایرادات جزئی که داشت....به نظرم اصلا شباهتی به فیلم های هندی نداشت(به صرف عاشقانه-اکشن بودنش نمیشه گفت هندیه)...بیشتر سمت هالیوود رفته بود تا بالیوود...یعنی سریالی که یک منجی با قدرتی فوق العاده میخواد با فساد مبارزه کنه..درسته اولش با انتقام شروع میکنه و اخر فیلم دیگه اثری از انتقام تو دلش نمی مونه(یون سانگ)..
اخر سریال اثری از مرگش نبود....وقتی به دختره به خاطر مرگ پدرش تسلیت گفت ولی حرفی از مرگ یون سانگ نبود...ولی طوری بود که انگار یون سانگ نمی خواست به زندگی عادیش ادامه بده(با مادر و عموش به خارج برن)....میخواست شکارجی شهر بمونه(اخرین سکانس وقتی داره تو شب رانندگی میکنه)....و دختره هم احتمالا باهاش بمونه.. Huh
3) اصلاً صحنه های اکشنش به دلم ننشست ، اگه می خواستن ژانر اکشنش به چشم میومد به نفر هیکل متناسب داشته باشه باید میاوردن نه لی مین هو 
خیلی سریاله تبلیغ داشت تبلیغ کافه ، تبلت ، جی پی اس ، ماشین ، گوشی و..

4) 
انتخاب بازیگرش هم عالی بود- به جز بازیگر نقش کیم نانا که خیلی به نظر من یخ بازی می کرد. 
5) به نظر منم سریالش جزو معدود سریالایی بود که بازیهاش باور پذیر بود 
البته آخرشم شاید عمدا خواستن باز بذارن برای همین دقیق مرده یا زنده موندن لی مین هو رو مشخص نکردن  Exclamation 

ولی من همش فکر میکردم زنده مونده برای  چی همه فکر میکنن مرده  

Undecided 
جمع بندی خودم از این سریال .. 
در کل عالی بود ..  لی مین واقعا خوب بازی کرد ..  و راجب نظر ایشون  :
نقل قول:  انتخاب بازیگرش هم عالی بود- به جز بازیگر نقش کیم نانا که خیلی به نظر من یخ بازی می کرد-
اتفاقا به نظر من یکی از بهترین بازیگرای این سریال بودند ! 

به نوع بازیش در سریال های دیگه اش کاری ندارم ، 

ولی در این سریال از عهده ی ایفای نقشش به خوبی بر اومد .. 

از یه دختر تنها و رنج کشیده با گذشته ای دردناک چه انتظاری میشه داشت  ¿

دختری که هم با غم بی مادری سر میکنه و هم باید سخت کار کنه تا شاید بتونه هزینه ی درمان بیماری پدرشو فراهم کنه .. 

اگـر یخ (سرد) هست، علتش همین مشکلاتی هست که بر او گذشته .. 

و اگر لبخندی هم میزد، باز غم در چشماش نمایان بود .. 

حتی اتفاقی که در سانحه ی تصادف افتاده بود، باعث شده بود یه جورایی نسبت به دیگران با احتیاط و تردید نگاه کنه . 

پس نمیشه از شخصیت این گونه سریال ها انتظار داشت مثل بازیگران سریال های شاد و طنز، به ایفای نقش بپردازد . 

___
شمام حرف بزنید دیگه چقد فعالید ماشاا..  :|  اینا رو از جایی برداشتم و بعضی هاشم نظر خودمه ..  ولی نظرات دوستان رو کپی کردم تا ببینم نظرات شما چیه . شمام که خیلی فعالید :| :>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، …Reyhaneh…

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: " گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " - Dead Silence - 16-02-2016، 14:32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان