امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

دبلیو رو هفته دیگه شروع میکنم ..

پزشک غریبه رو ندیدم .. ولی فعلا سعی دارم همین فیلمارو ببینم .. دیگه باید این ماهو هرچی که میخوامو ببینم تموم شه بره ..

هر چند ک بهترین فیلما قراره بین مهر تا آذر بیان :|

عشق بی پروا قسمت اولش جالب نی .. ببین یه ذره بری جلو وارد داستان میشی .. و کلی حساس میشه .. عالیه .. حرف نداره ..

به قسمت 12 ک برسه آدم ذوق مرگ میشه ..

دانشگاه کلا وقت میگیره .. .-.

امروز ونوس رو تموم کردم .. اولاش عالی بود ولی آخراش زیاد جالب نبود ..

فیلم کیریس هم دیدم .. یعنی عاااااالی بود .. حرف نداشت .. ولی چیزی ک فیلمو خراب کرد این بود ک آخرشو به مزخرف ترین نحو تموم کردن ..

از این بابت خیلی بدم اومد .. مدرسه موریم دان کردم .. ولی چون روزی 2 قسمت سریال یا فیلم میبینم دیگه حوصلم نمیکشه امروز میبینم ..

بنظرم خوب میاد مدرسه موریم ..

ولی بنظرم بین فیلم کیریس  و چان مال چان بهتر بود .. چون حداقل قشنگ تموم شد ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، sober ، Aesthetic
آگهی
خواستم یه چیزی راجع به هیلر بگم ..
اینکه همه میگن شبیه شکارچی شهره ، به نظرم اصلا شبیه نیست شاید فقط 1% .
هیلر درام تر ، کمدی تر و ساده تره .
شکارچی شهر اکشن تر ، هیجانی تر و باحال تر بود .
امیدوارم هیجان هیلر یکم بالا بره ~ !
در رابطه با دبلیو باید بگم هرقسمت فوق العاده تر میشه قسمت 9 که اصن کسایی که دیدن میدونن چی میگم محشر بود از ترس و هیجان هم گریم گرفته بود هم میخندیدم =|
6 روز دیگه قسمت اول قلب سرخه ×_× {♡}
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic
سعلام :"

من دبلیو رو 3 قسمت دیدم .. عالیه .. آدم جذب میکنه .. چیزی ک منو خیلی تعجب زده کرده قیافه ی هان هیو جو هستش .. چقدر تغییر کرده ..

یه چیزی هم درباره عشق بی پروا بگم .. قسمتای اول عشق بی پروا درباره گذشتشونه .. زیاد جالب بنظر نمیاد .. اما یه ذره برید جلو جالب میشه ..

مثلا پسره مریض میشه و  فقط 3 ماه فرصت زندگی داره و.. خیلی حساس و عالی میشه .. درسته ریتینگ پایینی داره ولی از دستش ندید .

دکتر ها هم عالی تموم شد ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، sober
دکترها تموم شد و " عاشقان ماه " جایگزینش شد !
قسمت های اول و دوم امروز پخش شدن .
زیرنویس هم که بزودی میاد .. توصیه میکنم حتما Moon Lovers رو ببینید عالیه هم داستانش هم بازیگراش .
(لی جونگی ، آیو ، بکهیون از اکسو ، سئوهیون از اس ان اس دی ، جیسو ، نام جو هیوک ، کانگ ها نول و ..)
داستانشم راجع به شاهزاده های سلسله ی گوریو هست و آیو دختری که از آینده میاد به گذشته !
این از اون تاریخی های بگیر و جذاب هست اصلا هم آبکی و تکراری نیست داستان من جز تیزرا یه ذره از قسمت اولو بی زیرنویس البته دیدم واقعا فیلمبرداری ، بازی و اهنگهای بی کلام و متن سریال همه بی نظیر و گیران !
خلاصه حتما لذت میبرید .
دنبال کنید :-)
دبلیو هم که محشره و حرف نداره .. آنیتا ادامه ش بده !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، …Reyhaneh… ، || Mιѕѕ α.η.т ||
سلام (:
آنی:
دبلیو عالیه
بازیگراش خیلی خوبن
محورش هم تک بعدی نیس( هم عاشقانه س،هم هیجانی،هم درام)
داستان و کارگردانی خوبی هم داره
آهنگاش هم خیلی خوبه
شادک D: :
عاشقان ماه زیرنویس قسمت اولش اومد
زیرنویس قسمت دو هنو نیومده
من چون میخوام خودشو ببینم ویدئو و کلیپ و اینا نمی بینم
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، || Mιѕѕ α.η.т || ، …Reyhaneh… ، Aesthetic
(31-01-2016، 22:33)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوستر هایی از سریال وارثان : 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/oztgv2nsqruc9uzfkq6j.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/cmc0ykdlyf9ll6ql20wy.jpg
http://www.8pic.ir/images/pym0k7uuaqq3b60djzfl.jpg
لی مین هو  در این سریال  :
http://www.8pic.ir/images/samu6yl3aed6y92z0nzp.jpg
http://www.8pic.ir/images/ho7553mfbb6me4u1keg2.png

اول این سریال و بازیگرانش رو معرفی میکنم  :
عنوان به کره ای : 왕관을 쓰려는자 

ژانر: 
Romance 

تعداد قسمت ها : 20

شبکه پخش :SBS

تاریخ پخش :October 9, 2013 

سال پخش :2013

زمان پخش :Wed. & Thu.21:55 

کارگردان : Kang Shin-Hyo ( کارگردان میداس )

نویسنده : Kim Eun-Sook ( وای وای وای بر این مژده گر جان فشانم رواست عشقمه نویسنده خانم سریال باغ مخفی و لاورز ) 

زبان :کره ای

ساخت کشور : کــره جنوبـی

داستان 
وارثان داستان زیبای دوستی و عشق در جوانی را به تصویر میکشد,وارث پولدار( احتمالا لی مین هو ) و چا یون سنگ ( پارک شین هه) که عادی به نظر میرسه و خانواده ای فقیر داره.... 

بازیگران

Lee Min-Ho

نام : لی مین هو 

نام به کره ای :

이민호 

تاریخ تولد : June 22, 1987

محل تولد : کره جنوبی

قد:187

نام :پارک شین هه 

نام به کره ای :박신혜 

تاریخ تولد : February 18, 1990 

قد:163 

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 84

نام : کریستال

نام به کره ای : 
크리스탈

تاریخ تولد : 
October 24, 1994

قد:165 

سوابق 

عضو گروه دختر FX از کمپانی اس ام

نام : کیم وو بین

نام به کره ای : 
김우빈

تاریخ تولد :
July 16, 1989

قد: 
188

;کریستال خیلی شکل یوناس اصلا به جسیکا نمیره مگه نه؟
پاسخ
آگهی
(29-08-2016، 21:26)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعلام :"

من دبلیو رو 3 قسمت دیدم .. عالیه .. آدم جذب میکنه .. چیزی ک منو خیلی تعجب زده کرده قیافه ی هان هیو جو هستش .. چقدر تغییر کرده ..

یه چیزی هم درباره عشق بی پروا بگم .. قسمتای اول عشق بی پروا درباره گذشتشونه .. زیاد جالب بنظر نمیاد .. اما یه ذره برید جلو جالب میشه ..

مثلا پسره مریض میشه و  فقط 3 ماه فرصت زندگی داره و.. خیلی حساس و عالی میشه .. درسته ریتینگ پایینی داره ولی از دستش ندید .

دکتر ها هم عالی تموم شد ..
دبلیو رو تازه شروع کردم ی 4 قسمتشو دیدم عاولیه آدم جذبش میشه من که دیوونش شدم:|
پاسخ
29 من عاشق سریال های کره ایم مخصوصا همشون رو روی سی دی دارم سریال وارثان فوق العادس پارک شین ههرو خیلی دوست دارم ودرختی از بهشت اونم توش پارک شین هه بازی میکنه و سریال پادشاه مد
من از بیگانگان ،
هرگز ننالم...........
که با من هر چه کرد
ان اشنا کرد.........!

پاسخ
جدیدا دارم وایکیکی و دانلود میکُنم .. دو جهان و عاشقانِ ماه و تموم کردم !

موندم بینِ هیلر و وایکیکی کدوم و ببینم چون هردو عالین ؟!

همسایه بغلی EXO ام هنوز ندیدم .. نصف گُفتن خوبه نصفِ دیگم گُفتن چرته !

ولی خُ بخاطرِ EXO میبینمش !  Angel
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
(19-04-2019، 21:18)Aesthetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیدا دارم وایکیکی و دانلود میکُنم .. دو جهان و عاشقانِ ماه و تموم کردم !

موندم بینِ هیلر و وایکیکی کدوم و ببینم چون هردو عالین ؟!

همسایه بغلی EXO ام هنوز ندیدم .. نصف گُفتن خوبه نصفِ دیگم گُفتن چرته !

ولی خُ بخاطرِ EXO میبینمش !  Angel
من وایکیکی رو ندیدم جز اینکه تعریفشو تقریباً از همه شنیدم.
به شخصه هیلر رو توصیه نمیکنم. اگه تو سبکش قبلاً سریال دیدی پس اینو رد کن. چون چیز جدیدی نداره (مخصوصاً اگه شکارچی شهرو دیده باشی، یه ورژن دوم از اون محسوب میشه حتی بازیگر زن اصلیشونم مشترکه و روند داستانم تاحدودی کپی از اونه هرچند اصلاً به پاش نمیرسه) سریالای قشنگتری از این سبک (اکشن، هیجانی) برای دیدن هست مثل ماسک عروس، پزشک غریبه، مستر سان شاین، آیریس، یونگ پال.
اما خنده در وایکیکی یه سریال کمدیه که باتوجه به سروصدایی هم که در طی پخش فصل اولش کرد مشخصه سریال خوبی بوده یا لااقل با سلیقه ی اکثریت جور درمیومده. هرچند بازیگر به ان صورت مطرحی نداره از این دست سریالاس که باید فقط با داستانش حال کرد.
همسایه بغلی اکسو یه مینی سریال کمدی رمانتیکه که بیشتر مختص اکسوال ها ساخته شده چون داستان خیلی خاصی نداره و اعضای اکسو به جز دو نفرشون کاملاً نقش خودشونو بازی میکنن و اون دوتای دیگم کمی رومنس و فانتزی قاطی استوری لاینشون میشه اگه دنبال یه چیزی برای سرگرمی هستی یا اکسو رو دوست داری، سریال کیوتیه.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان