امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای "

ووبین .. (((:
دختره ی بی لیاقت :| D:
__
مشخصات :

عنوان : 아름다운 그대에게 / To the Beautiful You

ژانر : Romance, Comedy

تعداد قسمت ها : 16

شبکه ی بخش : SBS

تاریخ پخش : 2012-Aug-15 to 2012-Oct-04

کارگردان : Jeon Ki-Sang

نویسنده : Hisaya Nakajo -manga 
خلاصه ی داستان :

این سریال بر اساس یک درام ژاپنی 12 قسمتی مشهور درست شده و درباره ی گو جو هی ( choi seo ri) دختر کره ای است که در آمریکا زندگی میکنه. روزی در تلویزیون مسابقه ی رقابتی پرش ارتفاع رو میبینه که و جذب گانگ تائه جون (min ho) ورزشکار جوان میشود. اون به حد پرستش عاشق گانگ تائه میشه و در آخر تصمیم میگیره به دبیرستانی در کره که اون هست بره ولی می فهمه که اونجا فقط دانش آموزای پسر و ثبت نام میکنه چاره ای نمیبینه مگر اینکه خودشو به شکل یه پسر در بیاره..

خیلی خوبه فیلمش.. لی هیون وو ( چایونگیول داخل فیلم) هم خیلی خوب بازی کرد.. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Dead Silence
آگهی
(31-01-2016، 20:32)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2016، 20:12)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-01-2016، 18:38)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2016، 19:23)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2016، 15:07)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پینوکیو اولش مسخره به نظر میرسید .. ولی بعد از چند قسمت خیلی خوب شد.. 
لی جونگ سوک توش خوب بود کاملا..پارک شین هه هم که من ازش متنفرم. (((:
_
ولی فقط ووبین (((: D:
تازه از قسمت 8 به بعد آدم انگیزه دیدن پیدا میکرد D:
در کل بنظرم فیلم خوبی بود .  راجب سریال های کیم وو بین حرف بزنیم ؟  :>
مثلا وارثان !  نظرت ؟ 
وارثان یکی از بهترین فیلما بود که دیدم !  بازیگرانشم اکثراً معروف بودن !  
لی مین هو بیشتر منو به سمت دیدن فیلم سوق میداد !  کیم وو بینم که در جریانی (= اولاش یه بچه پولدار زورگو بود که آخر عاشق پارک شین هه میشه و با لی مین هو رقابت میکنه  D:

(30-01-2016، 16:08)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچند بشدت از پارک شین هه بدم میاد ولی استثناعن اینجا خوب بازی کرد...
پینوکیو واقعا سریال خوبی بود...

نظرتون درباره ی she was pretty   و   kill my heal my  چیه ؟
اگه ندیدین حتما ببینین
عالین
...

من ندیدم و نظر خاصی ندارم !  بازیگرانش  کیا هستن ..؟ 

خوبه خوبه (((:
آره وارثان خیلی خوب بود.. بیشتر مردم از ووبین بدشون میاد .. نمیدونم چرا.
ولی من اصلا وارثان رو به خاطر ووبین گرفتم..
ووبین جدیدا زیاد سریال بازی نمیکنه.. اما یه فیلم بازی کرده 20..
School 2013 هم خیلی خوبه.. هم لی جونگ سوک توش هست هم ووبین !
She was pretty  هم خیلی خوبه.. دختره عالیه (((: ولی پسره نه :|
کاش این دختره تو وارثان بود (((: D:

بازیگراش : هوانگ جونگ اوم و پارک سو جون..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.webgardha.com/imgs/artc/0/SWP2-00002.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.webgardha.com/imgs/artc/0/SWP2-00044a.jpg
https://www.webgardha.com/imgs/article/37/36711-600x300.jpg
ولی اون پسر هرره عالیه خیلی خوبه (((: اسمشو یادم نمیاد. :|

ووبین که بهترینه...
ولی انصافا 20 یکم زیادی نابوده...
تو شی واز پریتی هم پسره خیلی خوبه...
ینی عالیه...
احیانا منظورتون شیوون تو سوپر جونیور نیس ؟....خیلی خله...و من عاشق شخصیت های خلم Big Grin
بازیگری پارک سو جونم عالیه حتی...هم توی کیلمی هیلمی هم توی شی واز پریتی...
تازه اگه دریم های 2 رو هم ببینین به عالی بودن پارک سو جون پی میبرین...

کلا این دوتا سریال بهترین موضوع رو با بهترین بازیگرا دارن...
Heart  Heart  Heart

خوبه که..

نه فکر نکنم همون که به هه جین میگفت جکسون.. اون رو میگم (((:

به زیبایی تو هم قشنگه..

خب اون پسره شیوون تو سوپر جونیوره دیگه...

(01-02-2016، 22:42)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ووبین .. (((:
__
مشخصات :

خلاصه ی داستان :

این سریال بر اساس یک درام ژاپنی 12 قسمتی مشهور درست شده و درباره ی گو جو هی ( choi seo ri) دختر کره ای است که در آمریکا زندگی میکنه. روزی در تلویزیون مسابقه ی رقابتی پرش ارتفاع رو میبینه که و جذب گانگ تائه جون (min ho) ورزشکار جوان میشود. اون به حد پرستش عاشق گانگ تائه میشه و در آخر تصمیم میگیره به دبیرستانی در کره که اون هست بره ولی می فهمه که اونجا فقط دانش آموزای پسر و ثبت نام میکنه چاره ای نمیبینه مگر اینکه خودشو به شکل یه پسر در بیاره..

وای این سریالم عالیه...
و فقط فقطم به خاطر بازی سولیه...سولی تو fx
اره هیون وو هم عالیه...
Heart Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
موضوع مهم شد .
لطفا از دادن اسپم هم یادتون نره که پرهیز کنید .
و اینکه .. از گفتوگو لذت ببرید !

(01-02-2016، 22:42)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ووبین .. (((:
__
مشخصات :

خلاصه ی داستان :

لی هیون وو همیشه عالی بازی میکنه ♡
من با فیلم بازگشت ایلجیما ( Return Iljimae / Iljimae 2 ) شناختمش که تی وی ایران با عنوان رودخانه ماه پخشش کرد .
سنش هم با توجه به موفقیت ها و طرفداراش کمتره و میشه براش آینده ی خیلی خوبی پیشبینی کرد =))

____

اینجا کیا مامان عصبانی رو دیدن ؟
محصول 2015 ، با بازی کیم هی سان و کیم یو جونگ . که فکر کنم همتون هردوشونو میشناسید !
کیم هی سان ~ پزشک اعظم سریال ایمان
کیم یو جونگ ~ فیلم زیاد بازی کرده حوصله ندارم بگم خودتون میدونید دیگه همون دختره 15 سالشه تو همه فیلما هم هست ! ♡
این سریال مامان عصبانی خیلی عالیه .. پیشنهاد میکنم ببینید .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Dead Silence ، sober
خب !  میخام وارثان ُ نقد کنم !  

1-صورت تان دقیقا کی و چطوری زخمی شد؟وقتی داشت اتاقشو بهم می ریخت و مامانش اون پشت خودشو داشت می کشت که درو باز کن ؟! 

اگه دقت کنیـد بعد اینکه اتاقشو بهم ریخت صورتش سالم بود و فقط دستش زخمی شده بود،حتی فرداش توی مدرسه و سینما هم طوریش نبود ! 

ولی یهویی اونجا که تو خواب گریه میکرد صورتش زخمی بود ! 

در مورد قسمت های آخر فقط امیدوار بودم که یه پایان متفاوت از فیلم های کره ای ببینم که نشد نویسنده و کارگردان نشون دادن که جسارت این کار رو ندارن! 

تو صحنه رویا کیم تان یه سوال:

چرا مدل موهای کیم تان تو 29 سالگیش هم مثه الانش بود مال همه تغییر کرده بود به جز تان !!!!!!!!!! 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Interstellar ، …Reyhaneh… ، Dead Silence
(02-02-2016، 22:57)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1-صورت تان دقیقا کی و چطوری زخمی شد؟وقتی داشت اتاقشو بهم می ریخت و مامانش اون پشت خودشو داشت می کشت که درو باز کن ؟! 

اگه دقت کنیـد بعد اینکه اتاقشو بهم ریخت صورتش سالم بود و فقط دستش زخمی شده بود،حتی فرداش توی مدرسه و سینما هم طوریش نبود ! 

در مورد قسمت های آخر فقط امیدوار بودم که یه پایان متفاوت از فیلم های کره ای ببینم که نشد نویسنده و کارگردان نشون دادن که جسارت این کار رو ندارن! 

چرا مدل موهای کیم تان تو 29 سالگیش هم مثه الانش بود مال همه تغییر کرده بود به جز تان !!!!!!!!!! 
سخت میگیریا ! D:
الان مدل موهای بابای من از 18 سالگیش تا الان ذره ای هم تغییر نکرده .
چه برسه به اون دیگه ! ..
ولی درکل وارثان خیلی عالی بود .
بازی مینهو و شین هه رودرروی هم اصن یه چیزه دیگس ♡
البته به نظرمن بازی مینهو و هی سان طبیعی تره ولی خب اکثریت مینهو و شین هه رو باهم دوس دارن .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، …Reyhaneh… ، sober ، …Reyhaneh… ، Apathetic
(03-02-2016، 0:35)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-02-2016، 22:57)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سخت میگیریا ! D:
الان مدل موهای بابای من از 18 سالگیش تا الان ذره ای هم تغییر نکرده .
چه برسه به اون دیگه ! ..
ولی درکل وارثان خیلی عالی بود .
بازی مینهو و شین هه رودرروی هم اصن یه چیزه دیگس ♡
البته به نظرمن بازی مینهو و هی سان طبیعی تره ولی خب اکثریت مینهو و شین هه رو باهم دوس دارن .

من کلا به شخصه از شین هه بدم میاد !  به خصوص تو وارثان ! اصن طبیعی بازی نمیکنه هیچ  خیلی هم بی نمکه !  :|  
ولی هی سانُ خیلی دوس دارم !  خیلی نمکی عه  *^_^* به لی مینم بیشتر میاد Rolleyes  درهر حال سوتی داشت ،  ولی در کل عالی ♡ 
بریم سراغ یه سریال دیگه !  من از این جدیدا چیزی ندیدم ،  هر چی دیدم سال پیش بوده  :| همون پینو کیو بحثش نصفه موند ،  بنظرم راجع به اون حرف بزنیم !  البته نمیدونم دیدی یا نه ! ._.  
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Dead Silence ، Interstellar
آگهی
پینوکیو رو ندیدم ولی میشناسمش ..
دفعه بعدی که سریال بخرم پینوکیو هم میخرم !
لی جونگ سوک ♡
داستان پینوکیو راجع به چیه ؟ =)))
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Dead Silence ، Interstellar ، Apathetic
(03-02-2016، 6:58)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پینوکیو رو ندیدم ولی میشناسمش ..
دفعه بعدی که سریال بخرم پینوکیو هم میخرم !
لی جونگ سوک ♡
داستان پینوکیو راجع به چیه ؟ =)))

پینوکیو هم خیلی قشنگه...
شخصیت اصلیش پارک شین هه به بیماری پینوکیو مبتلا هستش . بیماری پینوکیو خیالیه یه بیماری ایه که نمیزاره اون شخص دروغ بگه و وقتی دروغی گفته میشه به صورت سکسکه ظاهر میشه...اوایل فیلم مربوط به اتفاق هاییه که خیلی ناراحت کنندس و این دروغ ها مربوط به اون اتفاق گریه داره...
اصل موضوع داستانم درباره ی خبرنگار هاییه که دروغ میگفتن و اصل خبر رو پنهان میکردن که با وارد شدن پارک شین هه به جمع خبرنگاران از ادامه دادن این دروغ ها جلوگیری میشه...

این خلاصه از دید من بودااا...
از دید سایتی که این فیلم رو دانلود کردم :

این سریال درباره ی خبرنگارهای یه شبکه ی خبریه که در جستجوی حقیقتند لی جونگ سوک خبرنگار جوانیه که تازه یه سال از شروع کارش میگذره، پسرِ خوش تیپ و قدبلندی که با ظاهر شلخته و آشفته ای که داره هیچکس بهش توجه نمیکنه ولی باهوش و با استعداده و حافظه ی فوق العاده قوی ای هم داره پارک شین هه قهرمان سریاله که از یه نوع بیماری روانی به اسم پینوکیو رنج میبره، که باعث میشه هر وقت دروغ میگه ناخودآگاه سکسکه اش بگیره این ها بنابر دلایلِ نامشخص و پیچیده ای به خاطر این بیماریش تصمیم گرفته خبرنگار بشه، احتمالاً به خاطر اینکه انقدر ایده آل گراست که فکر میکنه در این شغل هیچوقت لازم نیست دروغ بگه کیم یونگ کوانگ نقش وارث جوانی رو بازی میکنه که با ظاهر خوشایند و جذابش و به عنوان کسی که هیچوقت مجبور نبوده مثل یه آدم عادی زندگی کنه، یک سال رو در یک مجله ی مد کار کرده ولی حالا به این شبکه ی خبری پیوسته تا شانسش رو در این شغل امتحان کنه برعکس قهرمان داستانِ ما، بوم جو از اون آدم های شیک پوش و خوش قیافه ایه که هر جا میره توجه همه رو به خودش جلب میکنه و در آخر هم لی یو بی که قبلاً در دوران مدرسه و دانشگاهش یه طرفدارِ دو آتیشه و تمام عیار بوده که عادت داشته همه چیز رو در مورد شخصیت مورد علاقه اش بفهمه و حالا در شغل خبرنگاری سعی داره از توانایی های طرفدارگونه اش استفاده کنه هه سونگ به نظر کمرو و خجالتیه اما در حقیقت خیلی لجوج و سرسخته که کاملاً با شخصیت طرفدارِ متعصبش جور درمیاد

سریالش واقعا احساسیه...در اصل داستان گریه داریه ولی تیکه های طنزم داره...

حتما کیلمی هیلمی و شی واز پریتی رو هم ببین...خیلی قشنگن...
اگه میخوای یکم از داستانشو بگم :)))
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Apathetic
" گفتگــو و بررسی سـریالهای کــره ای " 2

عنـوان : 피노키오 / Pinocchio / Pinokio

ژانر : 
Fantasy, romance, family

نویسنده : 
Park Hye-Ryun

تعداد قسمت ها : 
20

شبکه ی پخش : 
SBS

شروع پخش :
 2014-Nov-12

زمان پخش : 
Wednesday & Thursday 21:55

زبان : 
Korean

کشور : 
South Korea

[b]
سوابق کاری کارگردان سریال :

Pinocchio| SBS / 2014

Gap Dong | tvN / 2014

I Can Hear Your Voice | SBS / 2013

Cheongdamdong Alice | SBS / 2012-2013

نویسنده Park Hye-Ryun

سوابق کاری نویسنده سریال :

Pinocchio | SBS / 2014

I Can Hear Your Voice | SBS / 2013

Dream High | KBS2 / 2011

Kimchi Cheese Smile | MBC / 2007-2008

Karl and Su-jung | SBS / 2007

Stranger Than Paradise | SBS / 2006

Not Alone | SBS / 2005

[/b]

لی جونگ سوک در نقش چو دال پو

نام : 
이종석 / Lee Jong Suk

حرفه : 
Actor, model

تاریخ تولد : 
1989-Sep-14 

محل تولد : 
Yongin City, Gyeonggi-do, South Korea

ســـریال ها:

Pinocchio | SBS, 2014

Doctor Stranger | SBS, 2014

I Hear Your Voice | SBS, 2013

School 2013 | KBS2, 2012

When I Was The Prettiest | KBS2, 2012

High Kick 3: The Revenge of the Short Legged | MBC, 2011

Secret Garden | SBS, 2010

Prosecutor Princess | SBS, 2010

پارک شین هه در نقش چو این ها

نام : 
박신혜 / Park Shin Hye / Bak Sin Hye

حرفه : 
Actress, model, and singer

تاریخ تولد : 
1990-Feb-18

محل تولد : 
Paju, Gyeonggi, South Korea

ســـریال ها :
[i]
Pinocchio | SBS, 2014

The Heirs | SBS, 2013

Flower Boys Next Door | tvN, 2013

Don't Worry, I'm a Ghost | KBS2, 2012

You've Fallen for Me | MBC, 2011

Hayate the Combat Butler | FTV, 2011

You're Beautiful | SBS, 2009

Bicheonmu | SBS, 2008

Kimcheed Radish Cubes | MBC, 2007

Several Questions That Make Us Happy | KBS2, 2007

Goong S | MBC, 2007

Tree of Heaven | SBS, 2006

[/i]
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
مرسی عزیزم ؛ THE CREZY GIRL
داستانش البته ظاهرش برای من فقط خنده دار بنظر میاد !
کلا سریالای این مدلی اینجورین .. اونایی که طنز بنظر میان انقدر سکانسهای گریه دار و غمگین دارن که باورت نمیشه داری یه کار طنز میبینی :| یه نمونه بارزش ( حالا من پینوکیو رو ندیدم پس مثالش نمیزنم ) ولی تو از ستاره ها اومدی یه نمونه ش بود .
▪ موشاالله سوابق کاری همه ی عوامل هم که عالیه !
این i can hear your voice رو همشون دارن D:
ولی نویسنده کار بلده ..
سوابق کاریش همه فیلمای قشنگین .. محصوصا dream high  ( رویای بلند ) ♡
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان